Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sban
#1
Może tu ktoś odpowie,dlaczego mam sbana na zakres neo?Wiem,ze od jakiegos czasu jakieś łosie próbują hakować pokoje i używają takiego zakresu neo,co ja mam(83.9.),ale za jakie grzechy mnie sie "obrywa"?Czy nie ma innego sposobu,aby ich zablokowac? ???
To jedyne forum,jakie znalazlem obecnie,stad TU wlasnie pytam :-\
#2
Mam to samo. Gdzieś od dwoch tygdoni mam z problemy wejściem do czatu.Fakt, jakieś cwele wkurzają ludzi i dostją ban na ip, i dlaczrgo ja przez nich nie moge wchodzić na czat. To jest nie pojęte/
#3
Po prostu masz wielkiego pecha, że zablokowali IP należące do puli adresów przypisanych Tobie.
Możesz poczekać aż nowy Polchat wystartuje (ta, jasne  Wink) i próbować interweniować u samego źródła lub zwrócić się do TePsy o przyznanie Ci innej puli adresów IP, chociaż nie wiem czy z tymi pulami to mam racje, ale wydaje mi się, że każdy użytkownik Neostrady zostaje przydzielony do pewnej puli adresów IP, z której (przy każdym  połączeniu) zostaje wylosowany jeden numer identyfikacyjny. Możesz też spróbować zmienić ręcznie adres MAC swojej karty sieciowej (w przypadku Chello, gdzie użytkownik ma stałe IP, skutkuje to jego zmianą).
#4
Mam zle przeczucie, ze nikt 'konkretny' ci tu nie odpowie. Czemu? Osoby odpowiedzialne za rozdawanie sbanow (czyt. sopy) tu nie zagladaja. Przynajmniej na razie?
i am what i am...
#5
Niestety Cley ma rację. Uważam, że odcinanie 65 tysięcy użytkowników od polchatu z powodu jednej osoby jest co najmniej nie fair i sbany na takie zakresy nie mają najmniejszego sensu, bo ktoś kto jest na tyle pojętny, że rozumie zasadę ich działania po prostu wejdzie przez proxy.
#6
Swoją drogą - inne rozwiązania? ; ) W jaki sposób zablokować użytkowników, którzy działają na szkode PolChatowi?
#7
W podobnych społecznościach jedynym wyjściem jest... Płacenie. Mikropłatności, które dawałyby userom jakieś przywileje, których nie mają inni userzy - np. możliwość siedzenia w pokojach dla płacących, do której przeciętny user nie miałby dostępu. Wtedy skasowanie konta szkodnika równa się z konsekwencjami finansowymi. Jeśli szkodnik będzie bardzo uparty to społeczność tylko na tym zarobi, bo szkód (poza moralnymi) nie narobi.

Niestety (?) polchatowi podobne rozwiązanie nie grozi.
#8
Co do sbana, dziś wlazłem do pokoju, w którym przesiadywał niejaki kid...  po 3 sekundach ujrzałem komunikat

Cytat:[13:42:16] Rozłączono z serwerem: Zostales wyproszony przez Administratora serwisu
Na pieńku z administracją? Nie ładnie, nie ładnie... Wink

z ICeQ. Nie zrobiłem dosłownie nic Tongue Ktoś wie ocb? xD
#9
A jaki to był pokój?
#10
seksik w rodzinie  - wlazłem tam, tylko po to by zobaczyć kto w środku, i później wyjść ; P
Generalnie to wyglądało tak:

Cytat:[13:42:08] ** wchodzisz do pokoju seksik w rodzinie
** Zapisywanie do pliku: XXXXXX\ICeQ\Logs\Log z SEKSIK W RODZINIE dnia 01-09-2007 godz. 13.42.html
[13:42:08] ** przychodzi Daron...
[13:42:16] Rozłączono z serwerem: Zostales wyproszony przez Administratora serwisu
Na pieńku z administracją? Nie ładnie, nie ładnie... Wink

Nic wielkiego sie nie stało, ale wolałbym wiedzieć ocb... : P
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości