Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sban
#31
no i właściwie... o czym tu jeszcze dyskutować? mamy obu panów jak na dłoni... jeden bluzga, drugi nie zna pojęcia "ochrona prywatności".
#32
Byłem kilka razy sprawdzić jakie nick`i siedzą w pokoju `seksik w rodzinie` i niestety - najczesciej brak opów,czyt.- mało kiedy jakis jest ,dwa - nicki niestety sugerują zabawy kazirodcze ,a do tego mase nieletnich - niom cóż skoro nie masz czasu na zajmowanie się pokojem i pilnowaniem by regulamin oraz prawo nie było łamane to nie licz na to ,że ktoś inny będzie to tolerował - w zasadzi e za samą nazwe - mimo że jest dopisane iż chodzi o mężów,żony i kochanki - też bym pokój zbanował Smile - dlaczego - ponieważ nazwa jest taka, że aż się prosi, by szerzyło sie tam źródło niezdrowych zachowań,które w naszym społeczeństwie są nie do przyjęcia.Co jeszcze - tekst typu `zamknij morde` - niom cóż - zastanawiam się czy osoba ,która to napisała jest dorosła - szczerze - watpie.A co do nazwy - może zamiast `seksik w rodzinie` - `seks małżeński i nie tylko` ,albo `mąż,żona,kochankowie` Smile lub coś w tym stylu, pomyśl czasami - to nie boli  8)

pozdr.
_MAZ_
#33
Kid, ten numer Magazynu Internet mam nawet na własność. Autoryzowałeś wywiad. W googlach wystarczy wpisać 'kidprotect' i adres się ukazuje. Czy to jest łamanie prawa? Jesteś osobą publiczną, kto chce znać bliżej kida, to znajdzie o nim dane, nie potrzeba ich wykradać.
Co innego, gdybym zdobył te skromne dane w inny, mniej oczywisty sposób, ale w tym przypadku są one dostępne. Wystarczy poszukać. Czyżbyś obawiał się jakichś niecnych działań z naszej strony? Smile

Co do filipqa i jego pokoju, a raczej nazwy. Nie jestem zwolennikiem zakładania/istnienia takich pokoi, mam swój osobisty pogląd na takie sprawy. Ale skoro istnieje główny pokój o nazwie 'erotyczny', pokój 'sado maso club', to same nazwy już mówią za siebie, co tam 'w środku ' może się dziać. Ojej, a na Polchat wchodzą przecież dzieci w większości, co sobie pomyślą, jak zobaczą nazwy takich pokoi w kategorii 'towarzyskie', jaka to pokusa wejść do takiego pokoju i zobaczyć te sprośne(??) nicki, aż sam się boję wypisywać, jakie. W erotycznym opy czuwają nad porządkiem, a w sado maso sam kid się udziela. Bo inaczej zapewne 'czyszczenie' w tych pokojach odbywałoby się każdego dnia, jak mniemam. A nie słyszałem, by tak było. A więc równi i równiejsi?
Aż mi skóra cierpnie na samą myśl, że oto kid wpada do mojego niewinnego pokoju, a tam akurat siedzi na tyldzie nick z gatunków 'wiadomo_jakich'. I co wtedy? Natychmiastowe 'czyszczenie' pokoju? Za to, ze raz na ruski miesiąc ktoś taki zajrzy?
Panowie, każdy z nas pod terminem 'sprośność' rozumie zapewne co innego, każdemu co innego się kojarzy, jednemu to, drugiemu tamto. Przyznam, że mi na widok nazwy pokoju filipqa nic się nie kojarzy. Mam uregulowane życie erotyczne. Nie musi mi się nic kojarzyć zdrożnego, ale jak kto woli. Wszak widok czerwonej marchewki też się kojarzy, mi z surówką do obiadu.
Nie dajmy się zwariować. Ludzie mają różne upodobania, nawet takie (o zgrozo!), jak w pokoju filipqa. Stoję jednak na stanowisku, że skoro już taki pokój jest, to niech istnieje, wolę, by jego userzy wyładowywali swoje emocje właśnie tam, a nie gdzie indziej, w ramach przyjętych zasad chatowania. Pod dyskretną kontrolą. Operatorską.
Drażnią was takie pokoje?? Czujecie dyskomfort? A może jesteście pruderyjni i zakłamani pod tym względem? Zalecam więcej luzu i tolerancji. Takie pokoje pełnią wbrew pozorom ważną funkcję społeczną. A sam termin 'czyszczenie' nieładnie mi się kojarzy, mianowicie z eksterminacją.
Filipeq, już Ci ktoś napisał, byś w pokoju umieścił bota/boty. Zrób to, a pozbędziesz się większości kłopotów. Bo na tolerancje w tym kraju nie masz co liczyć. Tu wszystko zawsze się będzie kojarzyć negatywnie.
Zgadzam się też z tym, że pokoje o tematyce seksualnej, erotycznej, niepokornej powinny być umieszczone w osobnej kategorii. Konia z rzędem temu, który mi wytłumaczy, co ma wspólnego z kategorią 'towarzyskie' pokój o nazwie 'bez majtek'.
Zdaję sobie sprawę, że musnąłem tylko leciutko czubek góry lodowej, jakim jest poruszanie tematu nazw pokoju co_to_sie_wszystkim_kojarzy.



I bez urazy.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#34
(20-09-2007, 16:52)MajorMajorMajorMajor link napisał(a):Zgadzam się też z tym, że pokoje o tematyce seksualnej, erotycznej, niepokornej powinny być umieszczone w osobnej kategorii. Konia z rzędem temu, który mi wytłumaczy, co ma wspólnego z kategorią 'towarzyskie' pokój o nazwie 'bez majtek'.

Cóż, z tym się zgodzę. W kategorii Towarzyskie jest (z pokoi głównych) około 20 normalnych z czego 1/4 "aktywna". Całą resztę stanowią pokoje, które dla mnie powinny mieć osobną kategorię, z której nie da się "wyjść" przez /join.

Prowadzę pokój w tej  kategorii i praktycznie nie ma chwili w godzinach szczytu żeby nie wszedł jakiś perwers. Czasem to nie nadążam z wywalaniem.

Takie nicki jak "~tatus_lubi_corki, ~nylonpisfan_perver, ~realny_sluga24wwa, ~wale_o_zonie, ~Pan_43_pozna_Pare_wawa, ~ulegly_analny_jej_dolny_slask, ~ona_w_bieliznie_mamy, ~mineciarz, ~20cm_zwale_nafoto" to u mnie w pokoju normalka, że wchodzą :/

Ja tego typu pokoje bym wywalił kompletnie ale to jest mój osobisty pogląd, którego nie będę tu rozwijał.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#35
No, właśnie, na Erocie i SMC operatorzy pilnują. u Filipeque'a nie. Tu tkwi różnica. Zasada była prosta: o ile to będzie tematyka legalna, a pokój będzie pilnowany, to ja się nie czepiam. Tak się jednak nie stało. Zdecydowaną większość czasu w pokoju operatorów nie ma, w pokoju jest wolna amerykanka. W efekcie z pokoju zrobił się pokój pedofilsko-kazirodczy. Jedną szansę dałem. Nie widzę powodu, by dawać ją w nieskończoność. Myślę, że kontynuowanie tego tematu nie ma większego sensu. O ile właściciel Polchatu nie wypowie się jasno, że pokój jest akceptowany, to przeze mnie, a sądzę, że przez Myka również, pokój tolerowany nie będzie. Jak dla mnie - to tyle w temacie.
#36
Kid, nie udawaj niewiniątka, nie potraifsz adminowac - nie ogarniesz tego.

Nie tylko ja na to sie skarze, nic nie zrobilem, wchodzisz na moj pokoj i dajesz mi sbabna - ZA NIC. Chce wiedzec, gdzie zlamalem regulamin i jezeli gdzies zlamalem prosze o screen, albo jakis dowod, a nie, ze napiszesz.

Dla mnie jestem nie ogarnietym typem - banujesz ludzi na chacie, pokazujesz swoja wladze i co to nie ty, bo w zyciu realnym jestes zwyklym ......, ktory nic nie moze - szkoda mi Ciebie.

Tutaj masz link do tematu, gdzie pisalem o tobie, nie wyzwalem Cie, napissalem wszystko dyplomatycznie, czekalem na twoja wypowiedz, nie wypowiedziales sie, napisalem to dyplomatycznie (http://forum.polfan.pl/index.php?topic=68.0) a teraz jak raz przeklnolem odrazu lapiesz za slowka i myslisz, ze jestes usprawidlwiony
#37
eot
#38
Może ja jestem starej daty ,ale za takie wypowiedzi filipeque to ci się chyba banik należy.
Wszystko można powiedzieć w sposób kulturalny !!!
#39
Czlowieku - pisałem 20 postow dyplomatycznie, ladnie i adekwatnie do całego forum - ale kazdy mial to w tyłku

a Kid najbardziej - wszystko ustalilismy, wszystko bylo ok - a ty banowales ludzi

operaotrzy byli - jak mieli pilnowac, jak ty wchodziles i zabierales opy ? nie zgrywaj sie . ;|

eot

//
Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie: Zero wycieczek personalnych. Każdy kolejny post, który w swojej treści takowe będzie miał, zostanie usunięty.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości