•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 30
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczywiście Oczy...zgadywanka:)
[i][color=maroon]Hanka, a puknąć Ciebie?
Przecież Twoje już som Big Grin
O rzesz ku*wa, a ja taki nieuczesany, brwi nie wydepilowane, bez makijażu Tongue
Honesta res est laeta paupertas.
(13-09-2007, 21:35)Hannibal link napisał(a): O rzesz ku*wa, a ja taki nieuczesany, brwi nie wydepilowane, bez makijażu Tongue

Tatuś...ja Cię wstawiłam  ;D
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(13-09-2007, 19:52)_Leia_ link napisał(a): [quote author=kk link=topic=48.msg1142#msg1142 date=1189700895]
Skoro sie farbuje ta 9-tka, to moze..Marcoos?

brawo dla tej Pani  ;D

tym samym kończę swoje propozycje konkursowe - jakoś nie mam ochoty się wczuwac w to, kto następnym razem poczuje się urażony  Tongue

A.

[/quote]

wybacz, Anka, ale nie wytrzymam.

1. ZAWSZE podkreślałam fakt, że nie chcę upubliczniania moich zdjęć - ZAWSZE. (wyjątek? prośba f o wstawienie mojej foty z theone z katarzynek- zgoda wynikła z 'uczucia' jakie żywię do obu Pań. )

2. nie ma sensu się unosić, że jest się urażonym, że ktoś w ogóle śmiał zaprotestować, że nie chce wstawienia foty, CHOćBY by to był palec, jak się wcześniej grzecznie NIE ZAPYTAłO czy ta osoba ma na to ochotę to proszę się nie dziwić reakcji.

3. WCIąż nie życzę sobie wstawiania choćby mojego FUCKA palcowego (nie, to nie jest personalne. ci, którzy mnie znają, wiedzą o co chodzi), bo nie i tyle.

Mam nadzieję, że sprawia jest w miarę jasna.

Nie jestem jedyną osobą nie lubiącą zdjęć i głośno o tym mówiącą, więc nie życzę sobie złośliwych wycieczek w moją stronę i nic mnie nie obchodzi czy umieścić ktoś zechce włos, który mi spadł na stół czy moją stopę.

Mimo wszystko pozdrawiam.

M.
(13-09-2007, 23:00)niezla_sztuka link napisał(a): [quote author=_Leia_ link=topic=48.msg1151#msg1151 date=1189702363]
[quote author=kk link=topic=48.msg1142#msg1142 date=1189700895]
Skoro sie farbuje ta 9-tka, to moze..Marcoos?

brawo dla tej Pani  ;D

tym samym kończę swoje propozycje konkursowe - jakoś nie mam ochoty się wczuwac w to, kto następnym razem poczuje się urażony  Tongue

A.

[/quote]

wybacz, Anka, ale nie wytrzymam.

1. ZAWSZE podkreślałam fakt, że nie chcę upubliczniania moich zdjęć - ZAWSZE. (wyjątek? prośba f o wstawienie mojej foty z theone z katarzynek- zgoda wynikła z 'uczucia' jakie żywię do obu Pań. )

2. nie ma sensu się unosić, że jest się urażonym, że ktoś w ogóle śmiał zaprotestować, że nie chce wstawienia foty, CHOćBY by to był palec, jak się wcześniej grzecznie NIE ZAPYTAłO czy ta osoba ma na to ochotę to proszę się nie dziwić reakcji.

3. WCIąż nie życzę sobie wstawiania choćby mojego FUCKA palcowego (nie, to nie jest personalne. ci, którzy mnie znają, wiedzą o co chodzi), bo nie i tyle.

Mam nadzieję, że sprawia jest w miarę jasna.

Nie jestem jedyną osobą nie lubiącą zdjęć i głośno o tym mówiącą, więc nie życzę sobie złośliwych wycieczek w moją stronę i nic mnie nie obchodzi czy umieścić ktoś zechce włos, który mi spadł na stół czy moją stopę.

Mimo wszystko pozdrawiam.

M.
[/quote]


zieeeeeeeeeffff
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
(13-09-2007, 23:33)_Leia_ link napisał(a): zieeeeeeeeeffff

wisisz mi za klawiature...
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
No dobra ,skoro tak to może się  zabawimy w ten sposób. Tu są oczy osób znanych.. nie z czata ale ze świata ;P


[Obrazek: i30864_1.jpg]



[Obrazek: i30865_er.jpg]



[Obrazek: i30868_om.jpg]



[Obrazek: i30870_g.jpg]
Genialne.

1. ktorys z tych zlodziei ksiezyca.
2. Tadeusz Mazowiecki?
3.  ???
4.  ???
1. Kaczynski
2. Lepper
3. Olejnik
4. Giertych


co wygralam?  ;D
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Bulke z maslem:-)))))))
Trza oszczedzac.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 30
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości