Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nari
#1
Za co dostałem sbana ?!  >Sad
#2
Ja podłączam się z pytaniem, dlaczego mój sban, mający mi dać dwa dni na przemyślenie mojego bardzo brzydkiego zachowania nadal trwa? Czy popełniłam w tzw. realu jakieś karygodne przestępstwo i trzeba chronić przed moim demoralizującym zachowaniem jeszcze zdrowe jednostki? Czy moje 48h nie jest równe 48h wg czasu sopów?
#3
Boże..widzisz i nie grzmisz! -_-
Widocznie sopy uznały, że ciężko CI się myśli i potrzebujesz więcej czasu.... Nie żebym coś insynuowała. Wink Skądże znowu.
A Tobie Nari proponuję tą sprawę wyjaśnić na priv bądź drogą e-mailową. Forum do tego RACZEJ nie służy.


Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt. [a co niektórym życia realem a nie tylko sbanami.. bądź poprawy zachowania, by potem nie żalić się i nie płakać na forum jakie to zUe stworzenia chodzą po tym świecie i są Sopami]
Człowieka trzeba poznać trzy razy: raz na osobności, drugi w towarzystwie a trzeci po alkoholu.
www.radioflirt.pl
#4
Myśli mi się bardzo dobrze, nie potrzebuję więcej czasu. Mimo wszystko nadal mnie zastanawia ile może trwać mój sban skoro miał trwać dwa dni. Widywałam gorsze rzeczy niż mój art. 255 KK (ps: sprawa zgłoszona? nadal chętnie podam dane ) i niestety nie widziałam, aby administracja reagowała tak szybko, ochoczo i skutecznie. Chętnie zadałabym to pytanie bezpośrednio administracji, niestety formularz kontaktowy na stronie nie działa, a próba kontaktu przez PW zapewne skończyłaby się kolejnym ostrzeżeniem za x.x pkt regulaminu, który jest tak skonstruowany aby móc zmutować każdą piszącą osobę która nie popiera obecnie nam panujących na polchacie.  Jest tu w ogóle ktoś odpowiedzialny, do kogo mogłabym się zgłosić? Mhm... odpowiedzialni są wszyscy - czyli nie ma nikogo. Mimo wszystko czekam na odpowiedź kogoś z ekipy na pewnie ile będzie trwać kara za mój wstrętny uczynek oraz dlaczego uległa przedłużeniu.

PS: ironicznie dobre rady i życzenia możesz zachować dla siebie. Domyśl się dlaczego.

+WARN. Punkt 1.3 regulaminu forum. [Feki]
#5
Tylko ze ja się zalogowałem na czata 3 dni temu . Zostawiłem nick i poszedłem grać . Po paru godzinach wracam a tu sban Sad . A na priv pisałem i nie dostałem odpowiedzi .
#6
(07-04-2012, 12:39)Nari link napisał(a): Za co dostałem sbana ?!  >Sad
Niestety, za mało danych podanych aby cokolwiek stwierdzić. Podejrzewam, że za złamanie regulaminu lub netykiety.
(07-04-2012, 21:20)call911 link napisał(a): Ja podłączam się z pytaniem, dlaczego mój sban, mający mi dać dwa dni na przemyślenie mojego bardzo brzydkiego zachowania nadal trwa? Czy popełniłam w tzw. realu jakieś karygodne przestępstwo i trzeba chronić przed moim demoralizującym zachowaniem jeszcze zdrowe jednostki? Czy moje 48h nie jest równe 48h wg czasu sopów?
Za 5h sban wygaśnie. To, że można założyć bana do max 48h nie oznacza, że właśnie tyle będzie on trwał.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#7
Nick:  _Nari
IP : 89.206.32.29

I nie moglem złamać etykiety bo rano wszedłem na czata . I od razu poszedłem grać w grę (Fm2012) i po jakiś 3 godzinach wracam a tu sbana mam Sad
#8
A kiedy ?
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#9
Pare dni temu Smile Podejrzewam ze bana mi wlepiliście za siedzenie w 777 . Evil ty W.K!!!!!!!!!
#10
(08-04-2012, 21:28)Nari link napisał(a): Nick:  _Nari
IP : 89.206.32.29

I nie moglem złamać etykiety bo rano wszedłem na czata . I od razu poszedłem grać w grę (Fm2012) i po jakiś 3 godzinach wracam a tu sbana mam Sad

Nie udostępnia się publicznie adresów ip, nawet jak są one dynamiczne. Takie informacje zostawia sie na PW bądź bezpośrednio na priv osobie odpowiedzialnej za bany, sbany.

(08-04-2012, 22:19)Nari link napisał(a): Pare dni temu Smile Podejrzewam ze bana mi wlepiliście za siedzenie w 777 . Evil ty W.K!!!!!!!!!

Prosisz o pomoc, gdzie na końcu wyzywasz ? Co najmniej miałbyś u mnie dwa warny i kasacje postów.
[color=#004000]O jaśnie oświecony władco postów naszych i
najdroższe Słońce Zarządu, my, niegodne wąchania sygnatur ni avatarów
twoich, wstrętne i nędzne spamery i nooby, prosimy o światłą radę i
kroplę mądrości Twojej w tematach naszych![/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości