Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów
#27
(03-04-2012, 15:15)Anabellaa link napisał(a): Witam! wczoraj uznałam ,że lepiej pójść spać ,aniżeli brać udział w tym cyrku .Ale pozwolę jeszcze sobie na parę zdań z mojej strony  .Po pierwsze jeżeli jesteś Borewiczu zdania ,że jakoś szczególnie nie zostałam obrażona to najwidoczniej w swiecie nie rozumiesz czym jest obelga w przekazanym logu widać jak na dłoni bluzgi w moim kierunku.
To pokój użytkownika, w tym pokoju bluzgi są na poziomie dziennym, nikomu to nie przeszkadza, nawet SOP-om nie przeszkadzało. Nie chcemy, nie wchodzimy.

Cytat:To nie ma znaczenia czy to pokój prywatny czy też pokoj głowny bo zawsze na każdym z pokoi powinna być w miarę goscinna atmosfera .Ja jak weszłam na pokoj 666 zauwazyłam kompletny brak jakichkolwiek zasad ,w temacie pokoju jakaś rozmowa to jest dla mnie wielce nie powazne i wzasadzie na tym moglabym zakonczyć swoj post.
Jednak to ma bardzo duże znaczenie, nie odpowiada Ci atmosfera w pokoju - nie wchodź.
Poza tym, nie od mojej osoby wyszły te wulgaryzmy i nie od 4eM, więc nie wiem czemu kierujesz wypowiedź w moją stronę.
Trzeba było naskarżyć OP-owi na tą osobę, jeśli Ci to przeszkadzało.
Jeśli nie akceptujesz zasad panujących w pokoju, nie wchodź. Do sado maso club też wchodzisz i mówisz im żeby przestali propagować pornografię, wulgaryzmy i poniżanie innych osób w internecie?

Cytat:Nie uważam jednak ,że klonowanie nicka sopa feki bylo na miejscu i takim jak to zostało dookreślone "zartem  Prima Aprilisowy" no wybaczcie ale chyba naprawdę nie znacie się na zartach tego dnia .Co więcej gdy byłam na tym pokoju nie odniosłam wrażenia ,że był to Prima Aprilisowy zart.
Wiesz co oznacza słowo klonowanie? Chyba nie, ale proszę, zapoznaj się z pierwszym zdaniem szczególnie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Klonowanie
Polecam używanie słów, których znaczenie się zna.
Nie każdy ma identyczne poczucie humoru, nie zamierzamy przepraszać jeśli nasze wydaję Ci się kompletnie bez smaku - Twój problem. Być może Twoje poczucie humoru nie odpowiada nam, ale zgadza się: masz do niego pełne prawo.

Cytat:Na pokoj weszłam przez przypadek nikt jeszcze raz to podkreslam nie nasłał mnie ,sama weszłam i się ...przeraziłam .Kulturą tegoż pokoju a zasłanianie się dniem Prima Aprilisowym jest co najmniej nie na miejscu .Moim skromnym zdaniem sop-operatorzy  zrobili dobrze zamykając ten pokoj ,przecież na polchat wchodzą równiez dzieci,młodzież i gdyby weszły na taki pokój to aż się boję pomyslec co by się moglo stać i jaki wzor z tego by wzieli .Borewiczu jesli jeszcze o tym nie wiesz to ci powiem w wyjątkowych sytuacjach Sop-operatorzy mają prawo zainterweniować w pokoju prywatnym.
Moim zdaniem jest na miejscu, to że Ty masz inne poczucie humoru to już Twój problem.
Dzieci i młodzież - jakoś nie masz problemów z pokojami o nazwach "suki", "sado maso club" czy inne tego rodzaju, w których IMHO dzieją się dużo gorsze rzeczy. Administracja serwisu też nie ma...

Cytat:Ja uważam ze właśnie interwencja była jak najbardziej na miejscu ,która zakonczyła się zamknięciem pokoju .Bardzo prawidlowo.Tyle z mojej strony na więcej zaczepek nie odpowiem ,wyraziłam swoje zdanie i mam nadzieje ,że zarówno tuzim jak i major zajmą się nadchodzącymi Swiętami .
To Twoje zdanie, nikt Cię tu nie zapraszał. Nie zauważyłem też abyś się skarżyła któremuś operatorowi o obrażanie.
Super polityka, zamknijmy pokój który ma więcej użytkowników i na którym toczy się więcej rozmów, niż na 90% głównych pokoi polchatu.
Co do pisania nam co mamy robić, to mam dla Ciebie idealna odpowiedź: zajmij się sobą i swoimi pokojami.
Na koniec dodam, iż Twoje ostatnie zdanie jest nie na miejscu, ponieważ nie każdy jest chrześcijaninem.
Moim zdaniem tutaj właśnie w pełni wyszła Twoja ignorancja.

Wciąż oczekuje na JAKIEKOLWIEK poważne dowody i powody co do usunięcia nicku "tuzim", ponieważ na razie nie widzę tu nic, czego by nie robili sami SOP-eratorzy.

WARN. Złamanie pkt 1.2 oraz 1.3 regulaminu forum. [fek]

Cytat:1.2 Wycieczki osobiste, słowne atakowanie innych użytkowników w publicznych postach jest niedozwolone. Masz jakiś zarzut do innego użytkownika? Wyjaśnij to prywatnie.
1.3 Tzw. Sapacze, tj. posty atakujące Administrację bez poparcia odpowiednimi dowodami są niedozwolone.
Borewicz:
Feki, zmieniłeś regulamin dziś o 01:27, nie uważasz że należą się przynajmniej 24h na zapoznanie się ze zmienionym regulaminem bądź ogłoszenie na forum?
Poza tym, user Anabellaa jakoś nie dostała warna za wycieczki słowne, a administracje jak zauważyłeś w temacie atakowałem z dowodami. Ty też nie dostajesz warnów za atakowanie mnie bez dowodów.
Nie atakowałem anabellaa, tylko odpowiadałem na zarzuty, poza tym wyraziłem swoje zdanie nikogo nie obrażając, co w przypadku postu Anabellaa miało miejsce.
Miotasz się, ponieważ sam nie masz dowodów na to że nie mam racji?
Temat nam pokazał iż ekipa SOP nie miała racji usuwając mój nick i pokój 666, a teraz chwytasz się tak niskich zagrań co by dalej udawać iż masz rację?
PS. Prywatnie z Tobą nie mogę porozmawiać, bo mnie wczoraj blokowałeś...


Kolejny warn. Punkt 1.2 regulaminu forum. [fek]
[img]http://img228.imageshack.us/img228/8094/1616.gif[/img]
[img]http://img43.imageshack.us/img43/8756/33608.png[/img]
[img]http://img407.imageshack.us/img407/8106/1027.png[/img]
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów - przez Borewicz - 03-04-2012, 16:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości