Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów
#26
Witam! wczoraj uznałam ,że lepiej pójść spać ,aniżeli brać udział w tym cyrku .Ale pozwolę jeszcze sobie na parę zdań z mojej strony  .Po pierwsze jeżeli jesteś Borewiczu zdania ,że jakoś szczególnie nie zostałam obrażona to najwidoczniej w swiecie nie rozumiesz czym jest obelga w przekazanym logu widać jak na dłoni bluzgi w moim kierunku .To nie ma znaczenia czy to pokój prywatny czy też pokoj głowny bo zawsze na każdym z pokoi powinna być w miarę goscinna atmosfera .Ja jak weszłam na pokoj 666 zauwazyłam kompletny brak jakichkolwiek zasad ,w temacie pokoju jakaś rozmowa to jest dla mnie wielce nie powazne i wzasadzie na tym moglabym zakonczyć swoj post .Nie uważam jednak ,że klonowanie nicka sopa feki bylo na miejscu i takim jak to zostało dookreślone "zartem  Prima Aprilisowy" no wybaczcie ale chyba naprawdę nie znacie się na zartach tego dnia .Co więcej gdy byłam na tym pokoju nie odniosłam wrażenia ,że był to Prima Aprilisowy zart .Na pokoj weszłam przez przypadek nikt jeszcze raz to podkreslam nie nasłał mnie ,sama weszłam i się ...przeraziłam .Kulturą tegoż pokoju a zasłanianie się dniem Prima Aprilisowym jest co najmniej nie na miejscu .Moim skromnym zdaniem sop-operatorzy  zrobili dobrze zamykając ten pokoj ,przecież na polchat wchodzą równiez dzieci,młodzież i gdyby weszły na taki pokój to aż się boję pomyslec co by się moglo stać i jaki wzor z tego by wzieli .Borewiczu jesli jeszcze o tym nie wiesz to ci powiem w wyjątkowych sytuacjach Sop-operatorzy mają prawo zainterweniować w pokoju prywatnym .Ja uważam ze właśnie interwencja była jak najbardziej na miejscu ,która zakonczyła się zamknięciem pokoju .Bardzo prawidlowo.Tyle z mojej strony na więcej zaczepek nie odpowiem ,wyraziłam swoje zdanie i mam nadzieje ,że zarówno tuzim jak i major zajmą się nadchodzącymi Swiętami .
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów - przez Anabellaa - 03-04-2012, 15:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości