Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów
#21
Twój log jest niepełny tuzim.
Wrzucę całą naszą rozmowę z dzisiaj:
I ten, nie nazwałem nikogo bydłem, to było porównanie zachowania, taki zabieg lingwistyczny. Widzisz i nie grzmisz! Sam nie pozostałeś dłużny.

Kod:
[16:58:59] Blood_Religion: ten pokoj jest chujowy, nie chca mi dac opa
[16:59:02] nihilka:  no ale o to a ze zbierzecie podpisy
[16:59:06] nihilka: bedzie dalej wielki foch   
[16:59:10] nihilka: o djecie rejwena
[16:59:16] nihilka: ktore widnieja na publicznym forum
[16:59:20] nastyodor: wolf, na poprzednim też nie miałeś, i było dobrze
[16:59:31] nihilka: sop powinnien miec obiektywny stosunek nawet do docinek
[16:59:35] nihilka: na sowj temat
[16:59:43] Blood_Religion: ale teraz jest   
[16:59:43] nihilka: bo jak sopa wyzwie sie od suki, leci sban
[16:59:45] Blood_Religion: NEW ERA
[16:59:47] nihilka: jak mnie wyzwa od suki
[16:59:48] Blood_Religion: i chce miec
[16:59:48] Blood_Religion: xD
[16:59:50] nihilka: kazdy ma z tego ubaw
[16:59:53] nihilka: i nic nie robi
[17:00:11] pieszczooszka: jakby miał kutasa na twarzy to jeszcze zrozumiałabym oburzenie   
[17:00:15] nihilka: wiec tu raczej chodzi o kwestie tego, co powinno byc wazne, czy osobiste uczucia itd, czy jednak
[17:00:18] Blood_Religion: jakies tuzimy
[17:00:20] Blood_Religion: opy dostaja
[17:00:25] nihilka: obiektywna ocena sytuacja
[17:00:26] Blood_Religion: a czolowy naziol nie
[17:00:28] nihilka: sytuacji
[17:00:30] pieszczooszka: hahhaha
[17:00:32] Blood_Religion:
[17:00:39] pieszczooszka: 'czołowy naziol'
[17:00:50] Blood_Religion: no
[17:00:51] nastyodor: nihil, ale Ty jesteś suką
[17:00:56] nastyodor: nie ma się przez co buntować
[17:00:57] nastyodor:
[17:01:02] ==>> przychodzi Zawau...
[17:01:11] nihilka: ale kurde, bo jednak pokoj zostal usuniety w trybie natychmiastowym przez to zdjecie
[17:01:16] nihilka: kazdy ma wylane czy wisi tam   
[17:01:23] nihilka: moje zdjecie czy Twoje
[17:01:29] nihilka: ale jak zawisnie sopa to likwidacja pokoju
[17:01:39] nihilka: tu jest cos calkiem nie halo, bo nie jest to osoba publiczna
[17:01:42] nihilka: powszechnie szanowana
[17:01:46] nihilka: o wielkich zaslucgach
[17:01:56] Ajihad: Jan Paweł II jebał małe kremówki
[17:02:00] nihilka: papieze sie w tematach nie pojawiaja, korpusy ruchane tez juz nie.
[17:02:13] nihilka: wiec, w czym problem? z osobistymi odczuciami i emocjonalnoscia do psychologa
[17:02:21] nihilka: a nie wojne o to toczyc i komus
[17:02:33] nihilka: zabierac miejsce w ktorym lubi przebywac
[17:02:56] nihilka: tym abrdziej ze nie wszyscy byli wtedy, gdy zdjecie znalazlo sie w temacie,
[17:03:13] Blood_Religion słucha teraz: SS Bootboys - Three Steps [0:04/3:12]
[17:03:20] nihilka: tak samo, ze nie kazdy tam wysyla nagie foty z hamstera, nie akzdy chce ruchac 16tki i nie kazdemu brakuje osobistej kultury
[17:03:31] nihilka: patrz-> zawau
[17:03:35] Zawau: <3   
[17:03:58] pieszczooszka: zresztą jak mówilam nie o zdjęcie poszło bo temat o 'egztstencji pokoju' pojawił sie wcześniej
[17:04:03] nihilka: i jestem wkurwiona o tak
[17:04:08] nihilka: nieprofesionalne podejscie.
[17:04:30] nihilka: Bo ktos kto uwaza sie za profesjonaliste w jakiejs dziedzicie, osobe na stono
[17:04:33] nastyodor: proszę tu podpisać
[17:04:35] nastyodor: zadzwonimy do pani   
[17:04:42] Blood_Religion: oni i tak chyba nie czytaja tego
[17:05:16] nihilka: osobe na jakims tam stganowisku to dobrze by bylo jeszcze jakby normalnie obiektywnie na to spojrzeli, jakby w temacie sie znalazlo zdjecie ujaranego nastyego
[17:05:18] nihilka: czy blooda;)
[17:05:32] pieszczooszka: no tak bo czytają tylko gdy im wiq chce dildem dupę spenetrować   
[17:05:37] nihilka: watpie, ze z tego powodu by skasowali pokoj. ale widac
[17:05:44] pieszczooszka: i dostaje za to permbana
[17:05:44] pieszczooszka: ;d
[17:05:48] nihilka: nadal ktos zaniedbuje swoje jebane obowiazki
[17:05:54] feki: nihilka nie obchodzi mnie jakie zdjecia wczesniej byly - ja tego nie widzialem , zadne z was nie przyszlo ze stwierdzeniem ze ktos nieprawnie wykorzystuje jego wizerunek
[17:05:55] pieszczooszka: to sie nazywa poszanowanie wlasnej dupy
[17:06:00] nihilka: i nie czyta, co dany  user ba w danej sprawie do powiedzenia
[17:06:04] nihilka: o, feki. respekt
[17:06:15] nihilka: ale ile razy ewil wlazil
[17:06:17] feki: wiec naprawde mam to w dupie co wy ze soba robicie, kto komu lachę robi, na co sobie pozwalacie
[17:06:18] nihilka: i byly tam zdjecia
[17:06:20] nihilka: wiec
[17:06:21] nihilka: ...
[17:06:32] 4eM: jego wizerunek była zamieszczony w necie i to nie my go tam zamieściliśmy
[17:06:49] 4eM: danie linka to chyba nie jest przestępstwo?   
[17:07:23] nihilka: jak masz w dupie, to czemu skasowales pokoj
[17:07:25] nihilka: ?
[17:07:41] feki: rozpowszechnianie czyjegos wizerunku bez jego zgody jest przestepstwem
[17:07:45] nihilka: nie wiem, jakos nikt nie zwraca uwagi jak jestem bohaterka tematow
[17:07:51] nihilka: choc prosilam kilkakrotnie
[17:07:52] feki: i nie obchodzi mnie ani kto to zrobil ani kto zamiescil   
[17:07:53] nihilka: o zmiane jego
[17:07:55] nihilka: \obraza mnie to?
[17:07:56] 4eM: to ścigaj właścicela strony
[17:07:57] nihilka: obraza
[17:08:00] nihilka: powinniscie reagowac
[17:08:04] feki: po to jest funkcja operatora pokoju, zeby takie cos nie wisialo w temacie
[17:08:07] nihilka: a zadne z was tego nie zrobilo. wiec czemu
[17:08:09] pieszczooszka: a skąd wiesz że osoba ta zgody nie posiadała tak swoja drogą?
[17:08:22] nihilka: sie czepiacie o zdjecie ewila?
[17:08:26] nihilka: No ku*wa.
[17:08:42] nihilka: Traktujecie ludzi jak bydlo, a oczekujecie ku*wa jebanego szacunku z naszej strony.
[17:08:45] nihilka: EO
[17:08:47] nihilka: EOC
[17:08:55] feki: zachowujecie sie jak bydło
[17:09:01] feki: a oczekujecie szacunku   
[17:09:07] nastyodor: nie wiem co jest większą stratą czasu
[17:09:13] feki: nawet z forum GG wasze posty znikają
[17:09:15] nastyodor: dyskusja z sopami, czy z nihil
[17:09:17] nihilka: ku*wa, chcialam teraz kulturalnie porozmawiac. Nie, chce wyjasnien zwyczajnie, czemu gry prosilam Cie
[17:09:21] nihilka: zebys usunal topic
[17:09:28] nihilka: ktory mnie obraza, nie kiwneles palcem
[17:09:46] nihilka: skomentpowales albo Ty, albo Martin to slowami
[17:09:56] nihilka: "krolowa tematow"
[17:10:02] 4eM: co to za argument, że z forum gg posty znikają?
[17:10:04] nihilka: a za glupie jebane zdjecie
[17:10:10] 4eM: nasze posty?
[17:10:11] nihilka: mamy pokoj usuniety.
[17:11:03] nihilka: Nie wiem, to jakas hierachia ludzka panuje? Ten lepszy ludz, ten gporszy? I nie chodzi mi tu o klotnie tuzima i tego jak sie pultaja do Ciebie o nicki, krulefeki itd, tylko dlaczego akurat na te osobe reaguje sie tak a nie inaczej.
[17:11:36] aceeed: feki: to Ty zachowujesz się jak bydło, a usilnie próbujesz udawać człowieka.
[17:12:03] Blood_Religion słucha teraz: Landser - Sturmführer [0:02/1:34]
[17:12:04] aceeed: i uwazasz ze od kazdego nalezy Ci sie szacunek i propsy, a krytyki to zero
[17:12:07] aceeed: ;)
[17:12:19] toffiq:
[17:13:09] aceeed: nihilka, to napisz po prostu to na forum, iz sopowie okazuja Ci brak szacunku :>
[17:13:33] nihilka: tu nie chodzi o brak szacunku do mnie, tylko dlaczego jedna osoba moze byc obrazana, a sop nie?
[17:13:45] nihilka: No jeny, nie bede sie bawila w dziecinne mzonki jak Wy
[17:13:58] feki: jak sie tego uczepilas
[17:14:03] feki: to prosze cie bardzo   
[17:14:22] feki: z tym obrazaniem nie przypuszczalem ze mowisz powaznie, szczegolnie ze to nie pierwszy temat w jakim na 666 sie pojawilas
[17:14:28] feki: a 99% naszych rozmow nie jest na powaznie
[17:14:32] feki: pasi ?
[17:15:01] Chleb__ wrócił(a).   
[17:15:16] Ajihad: .
[17:15:39] nihilka: To byl jedynie przyklad. Tylko to nadal tego wsystkiego nie tlumaczy. Nie wiem, ludzie nie powinni byc rozgraniczani o , tej wezme na powaznie a tamtej nie, bo tamta bywa zawsze tam, gdzie ejst zadyma.
[17:16:04] ==>> przychodzi ~grzywa_row...
[17:16:06] feki: nie nie, nie jedynie przyklad
[17:16:15] feki: jak ktos ma mi cos do zarzucenia, prosze bardzo, konkrety   
[17:16:29] nihilka: zarzucilam konkretem i nie Tobie ;_;
[17:16:30] feki: odpowiem, jak uznam ze popelnilem błąd to sie przyznam
[17:16:44] feki: ale ja nie jestem winny usunięcia pokoju
[17:16:51] feki: tylko część jego bywalców   
[17:16:53] <<== wychodzi ~grzywa_row...
[17:17:04] nihilka: ssmani tez nie byli winni , oni wykonywali rozkazy   
[17:17:06] nihilka:
[17:17:10] feki: i prawda jest taka , że widmo zablokowania pokoju 666 wisiało nad nim juz kilka razy
[17:17:12] nihilka: nie no dora, zly przyklad.
[17:17:17] feki: zawsze satan jakoś ratował sytuacje
[17:17:20] feki: nie wierzysz?   
[17:17:22] feki: zapytaj go
[17:17:23] nihilka: wem
[17:17:27] nihilka: akurat to wiem;)
[17:17:54] nastyodor: sat ratował pokój, bo prawda jest taka że tylko jemu na tym miejscu zależy
[17:17:55] feki: porównanie do ss jest uwłaczające
[17:17:56] nihilka: Ale akurat spadlo nie za ruchany korpus ludzki w kostnicy, nie za zdjecie papieza
[17:17:57] nastyodor: kilka osób walczy dla idei   
[17:17:59] nihilka: a za zdjecie ewila
[17:18:02] nastyodor: a nihil walczy, bo boli ją dupa
[17:18:03] nastyodor:
[17:18:16] feki: nihilka zdjęcie evila
[17:18:19] feki: przelało...   
[17:18:25] feki: wszystkoc o bylo wczesniej tez sie na to zlozylo
[17:18:30] nihilka: Gdzie ja walcze/ probuje ustalic fakty
[17:18:31] nihilka: mowilam
[17:18:49] Ajihad: a tak w ogóle to jakie zdjęcie? daj ktoś linka na priv, dzięki
[17:18:50] nihilka: nie bede sie bawila w przepychanki, naglasniala na forum z nadzieja, ze to taki problem'
[17:19:03] karol___a: beka
[17:19:14] karol___a: sat przyjdzie i dostanie swoj pokoj na nowo   
[17:19:29] karol___a: a wy pier*olicie to samo
[17:19:33] karol___a: ;/
[17:19:34] nihilka: tylko zastanawia mnie fakt, dlaczego tak sie stalo, ze akurat to przekroczylo granice
[17:19:37] nihilka: dobrego smaku;f
[17:19:40] C_Strife jest away   
[17:19:54] nihilka: uwazacie, ze ewil ma az tak szpetna buzke, ze w temacie znalezc sie nie powinnien?;f
[17:19:56] nihilka: -_-
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#22
Co to zmienia? Że tolerowałeś wcześniej, a dziś Ci przeszkadzało? To że miałeś obowiązek zareagować?
Może to, że nazwałeś mnie i innych bydłem? Przyznasz się kiedyś do błędu?
Nie byłem wulgarny, nie obrażałem Was, a Wy dajecie mi sbana i usuwacie nick, za wyrażanie własnego, ale niezbyt przychylnego wam zdania i brak akceptacji waszej hipokryzji, która tutaj objawiła się poraz kolejny. Nie byłem Ci dłużny w nazywaniu Cię bydłem, ale zrobiłem to po Twojej wypowiedzi, poza tym ja tego nie uznaję za jakąś szczególną obrazę, to było tylko dla przykładu iż Ty też ślesz inwektywy. Mogę to skomentować tym, iż ja też stosowałem podobne "zabiegi lingwistyczne" w Twoim kierunku. Straciłem nadzieję, że kiedyś się przyznasz do błędnej decyzji Wink

Sam używasz inwektyw w moim kierunku, a mnie dajesz za to sbana i usuwasz nick.

PS. Nie lepiej wkleić tekst loga na serwis pokroju http://wklejto.org i nie zaśmiecać tematu?

---------------------------------------------

EDIT:

Nie możesz po prostu przywrócić mojego nicka i pokoju 666? W tym momencie spór się przecież zakończy.
[img]http://img228.imageshack.us/img228/8094/1616.gif[/img]
[img]http://img43.imageshack.us/img43/8756/33608.png[/img]
[img]http://img407.imageshack.us/img407/8106/1027.png[/img]
#23
Zaprawdę, wdzięczny jestem za zamieszczenie tych logów. Nie zapisują mi się od jakiegoś czasu z niewiadomych powodów. Może to i lepiej, bo to w większości śmiecie.
Jak na dłoni widać, a nawet lepiej, jak sop Martin przychodzi do pokoju 666 (już byłego na ten czas) z krucjatą. I nie miał zamiaru odpowiadać na pytania typu 'dlaczego?' nikomu. Miał osiągnąć pewien cel i go osiągnął, co zresztą trudne nie było: jest (niestety nadal) sopem i ma większe uprawnienia od innych użytkowników.
Staję w obronie usera krulfeki, za co z miejsca dostaję mute w pokoju, w którym są obecni jego operatorzy. Pokoju użytkownika. Martinie, czy będzie truizmem, jeśli napiszę, że złamałeś zasady bezstronności, którymi wy, sopy, tak się szczycicie i podkreślacie je na każdym razem, jak macie tylko okazję, złamałeś zasady nieingerowania w wewnętrzne sprawy pokoju użytkownika, a przecież nikt z pokoju 666 nie prosił o interwencję sopa, nic tam się nie działo takiego, co taką interwencję by usprawiedliwiało.
Przypuszczam, że zwyczajnie zostałeś do 666 wysłany jako pałka i się sprawiłeś (po dzisiejszym dniu wiem już, że wszystko to, co się tam wydarzyło wczoraj, 1 kwietnia w prima aprilis, było dla dobra użytkowników. Zaiste, wzruszająca troska).
Prawdą też jest to, co napisałem na privie. I skurwysyństwem nazwę to, że zostało to upublicznione. i była to wersja łagodna. Nie użyłem żadnego wulgaryzmu, a wyraziłem tylko opinię, jaką ma wielu, ale obawia się jej napisać. Złamaliście kolejne tabu chata, jakim jest tajemnica rozmów prywatnych. Nie mam dla was szacunku i poważania, panoszycie się na nieswoim terenie tylko dlatego, że kiedyś devvil dał wam te uprawnienia, byście użytkownikom służyli. Wypaczyliście cele istnienia SOP-ów, służycie samym sobie i macie za nic tych, którzy mają odmienne od was zdanie. I nikt was nie kontroluje, to jest najgorsze w tym wszystkim. To was rozzuchwala.
Logi, logi, logi... Walka na logi.
Logi od Anabellaa są tu szczególne. Można zauważyć, że cel jej przyjścia do pokoju 666 to prowokacje. Widać to na moim przykładzie, wyszczególniony tekst w kolorze niebieskim. Nie odpowiadam jej, bo i po co? Ale ona nie odpuszcza. Innym userom też się dostaje. Czy operator ja bauje/kickuje? Nie, ona przychodzi z własnej woli (a może zostaje tu przysłana w wiadomym celu?) Te logi to dowód na co? Na nieprawości, które się w 666 dzieją? A jakież to nieprawości? Pewnie po to, by dzień później feki nazwał społeczność pokoju 666 bydłem(i są na to dowody). Społeczność pokoju 666 od dłuższego czasu była obserwowana przez administratorów i taki scenariusz, jak zamknięcie pokoju 666, był możliwy, ale mało prawdopodobny. Czasami nawet żartowaliśmy sobie, że sopy przychodzą do 666 po to, by podpatrzeć, jak to się dzieje, że tu rzadko bywa cisza i toczą się rozmowy, a w pokojach głównych nie dość, że są pustki, to i cisza panuje (nie we wszystkich, ale w większości tak się dzieje, wystarczy sprawdzić na liście pokoi). Tymczasem sprawy w prima aprilis przybrały obrót zgoła inny i teraz pokoju nie ma. I właściwie przyczyn jego zamknięcia nie znamy, bo te zmieniają się co rusz. A wystarczy prześledzić chronologię zdarzeń.
Prima prilis u nas, dzień żartów, ten zakończył się całkiem poważnie. W Anglii nazywany April Fools’ Day lub All Fools’ Day, w Szkocji jako Hunt the gowk Day. I pytanie: kto tu wyszedł na przysłowiowego głupka?
Co do linka w temacie, to nikt z userów 666 nie zamieszczał go tam ani nie był jego autorem. Kto zamieszcza fotografie w Internecie powinien mieć tę świadomość, że mogą one zacząć żyć własnym życiem. I tak w tym wypadku się stało. Nie jestem narcyzem i nie zamieszczam ŻADNYCH fotek w necie ze mną i nie mam przez to kłopotów. Stosowanie odpowiedzialności zbiorowej dla społeczności 666 i likwidacja pokoju jest wyrazem niezrozumienia tej społeczności przez administratorów, co najdobitniej wyraził feki nazywając ich/nas bydłem.
I jak to napisał dzis evil (cytuję z pamięci niedokładnie, ale sens jest zachowany) - sankcje wobec userów pokoju 666 są podjęte dla ich DOBRA. Perfidnie i zupełnie w jego stylu.

Warn za wulg. [fek]
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#24
Zastanawiałam się czy napisać posta bo hmm ...sledzę temat bardzo szczegółowo .Nie majorze ,weszłam z własnej woli na pokój i zastałam w nim czystą  samowolke .Opowie niestety nie zareagowali na to co się działo.Owszem wczoraj był 1 kwietnia ale zasłanianie się Prima Aprilis jest poprostu dziecinne . Tyle mam do powiedzenia w temacie .Nikt mnie nie nasłał ,sama przyszłam no kiepskie macie poczucie humoruSmile .Napisałam w temacie bo już skoro piszesz o mnie to widzę ,że muszę się wypowiedziećSad .
#25
(02-04-2012, 23:17)Anabellaa link napisał(a): Zastanawiałam się czy napisać posta bo hmm ...sledzę temat bardzo szczegółowo .Nie majorze ,weszłam z własnej woli na pokój i zastałam w nim czystą  samowolke .Opowie niestety nie zareagowali na to co się działo.Owszem wczoraj był 1 kwietnia ale zasłanianie się Prima Aprilis jest poprostu dziecinne . Tyle mam do powiedzenia w temacie .Nikt mnie nie nasłał ,sama przyszłam no kiepskie macie poczucie humoruSmile .Napisałam w temacie bo już skoro piszesz o mnie to widzę ,że muszę się wypowiedziećSad .
Skomentuje to tylko tak: to nie jest pokój główny, panują tu inne zasady zachowania tak samo jak inne są reakcje operatorów, jeśli chcesz tu przebywać, to musisz je zaakceptować. Nikt Cię jakoś szczególnie nie obraził.

@Feki: no, Martin mówił wczoraj że SOP-eratorom nie wolno ignorować użytkowników, to wbrew regulaminowi.
[Obrazek: 23l0gep.png]
[img]http://img228.imageshack.us/img228/8094/1616.gif[/img]
[img]http://img43.imageshack.us/img43/8756/33608.png[/img]
[img]http://img407.imageshack.us/img407/8106/1027.png[/img]
#26
Witam! wczoraj uznałam ,że lepiej pójść spać ,aniżeli brać udział w tym cyrku .Ale pozwolę jeszcze sobie na parę zdań z mojej strony  .Po pierwsze jeżeli jesteś Borewiczu zdania ,że jakoś szczególnie nie zostałam obrażona to najwidoczniej w swiecie nie rozumiesz czym jest obelga w przekazanym logu widać jak na dłoni bluzgi w moim kierunku .To nie ma znaczenia czy to pokój prywatny czy też pokoj głowny bo zawsze na każdym z pokoi powinna być w miarę goscinna atmosfera .Ja jak weszłam na pokoj 666 zauwazyłam kompletny brak jakichkolwiek zasad ,w temacie pokoju jakaś rozmowa to jest dla mnie wielce nie powazne i wzasadzie na tym moglabym zakonczyć swoj post .Nie uważam jednak ,że klonowanie nicka sopa feki bylo na miejscu i takim jak to zostało dookreślone "zartem  Prima Aprilisowy" no wybaczcie ale chyba naprawdę nie znacie się na zartach tego dnia .Co więcej gdy byłam na tym pokoju nie odniosłam wrażenia ,że był to Prima Aprilisowy zart .Na pokoj weszłam przez przypadek nikt jeszcze raz to podkreslam nie nasłał mnie ,sama weszłam i się ...przeraziłam .Kulturą tegoż pokoju a zasłanianie się dniem Prima Aprilisowym jest co najmniej nie na miejscu .Moim skromnym zdaniem sop-operatorzy  zrobili dobrze zamykając ten pokoj ,przecież na polchat wchodzą równiez dzieci,młodzież i gdyby weszły na taki pokój to aż się boję pomyslec co by się moglo stać i jaki wzor z tego by wzieli .Borewiczu jesli jeszcze o tym nie wiesz to ci powiem w wyjątkowych sytuacjach Sop-operatorzy mają prawo zainterweniować w pokoju prywatnym .Ja uważam ze właśnie interwencja była jak najbardziej na miejscu ,która zakonczyła się zamknięciem pokoju .Bardzo prawidlowo.Tyle z mojej strony na więcej zaczepek nie odpowiem ,wyraziłam swoje zdanie i mam nadzieje ,że zarówno tuzim jak i major zajmą się nadchodzącymi Swiętami .
#27
(03-04-2012, 15:15)Anabellaa link napisał(a): Witam! wczoraj uznałam ,że lepiej pójść spać ,aniżeli brać udział w tym cyrku .Ale pozwolę jeszcze sobie na parę zdań z mojej strony  .Po pierwsze jeżeli jesteś Borewiczu zdania ,że jakoś szczególnie nie zostałam obrażona to najwidoczniej w swiecie nie rozumiesz czym jest obelga w przekazanym logu widać jak na dłoni bluzgi w moim kierunku.
To pokój użytkownika, w tym pokoju bluzgi są na poziomie dziennym, nikomu to nie przeszkadza, nawet SOP-om nie przeszkadzało. Nie chcemy, nie wchodzimy.

Cytat:To nie ma znaczenia czy to pokój prywatny czy też pokoj głowny bo zawsze na każdym z pokoi powinna być w miarę goscinna atmosfera .Ja jak weszłam na pokoj 666 zauwazyłam kompletny brak jakichkolwiek zasad ,w temacie pokoju jakaś rozmowa to jest dla mnie wielce nie powazne i wzasadzie na tym moglabym zakonczyć swoj post.
Jednak to ma bardzo duże znaczenie, nie odpowiada Ci atmosfera w pokoju - nie wchodź.
Poza tym, nie od mojej osoby wyszły te wulgaryzmy i nie od 4eM, więc nie wiem czemu kierujesz wypowiedź w moją stronę.
Trzeba było naskarżyć OP-owi na tą osobę, jeśli Ci to przeszkadzało.
Jeśli nie akceptujesz zasad panujących w pokoju, nie wchodź. Do sado maso club też wchodzisz i mówisz im żeby przestali propagować pornografię, wulgaryzmy i poniżanie innych osób w internecie?

Cytat:Nie uważam jednak ,że klonowanie nicka sopa feki bylo na miejscu i takim jak to zostało dookreślone "zartem  Prima Aprilisowy" no wybaczcie ale chyba naprawdę nie znacie się na zartach tego dnia .Co więcej gdy byłam na tym pokoju nie odniosłam wrażenia ,że był to Prima Aprilisowy zart.
Wiesz co oznacza słowo klonowanie? Chyba nie, ale proszę, zapoznaj się z pierwszym zdaniem szczególnie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Klonowanie
Polecam używanie słów, których znaczenie się zna.
Nie każdy ma identyczne poczucie humoru, nie zamierzamy przepraszać jeśli nasze wydaję Ci się kompletnie bez smaku - Twój problem. Być może Twoje poczucie humoru nie odpowiada nam, ale zgadza się: masz do niego pełne prawo.

Cytat:Na pokoj weszłam przez przypadek nikt jeszcze raz to podkreslam nie nasłał mnie ,sama weszłam i się ...przeraziłam .Kulturą tegoż pokoju a zasłanianie się dniem Prima Aprilisowym jest co najmniej nie na miejscu .Moim skromnym zdaniem sop-operatorzy  zrobili dobrze zamykając ten pokoj ,przecież na polchat wchodzą równiez dzieci,młodzież i gdyby weszły na taki pokój to aż się boję pomyslec co by się moglo stać i jaki wzor z tego by wzieli .Borewiczu jesli jeszcze o tym nie wiesz to ci powiem w wyjątkowych sytuacjach Sop-operatorzy mają prawo zainterweniować w pokoju prywatnym.
Moim zdaniem jest na miejscu, to że Ty masz inne poczucie humoru to już Twój problem.
Dzieci i młodzież - jakoś nie masz problemów z pokojami o nazwach "suki", "sado maso club" czy inne tego rodzaju, w których IMHO dzieją się dużo gorsze rzeczy. Administracja serwisu też nie ma...

Cytat:Ja uważam ze właśnie interwencja była jak najbardziej na miejscu ,która zakonczyła się zamknięciem pokoju .Bardzo prawidlowo.Tyle z mojej strony na więcej zaczepek nie odpowiem ,wyraziłam swoje zdanie i mam nadzieje ,że zarówno tuzim jak i major zajmą się nadchodzącymi Swiętami .
To Twoje zdanie, nikt Cię tu nie zapraszał. Nie zauważyłem też abyś się skarżyła któremuś operatorowi o obrażanie.
Super polityka, zamknijmy pokój który ma więcej użytkowników i na którym toczy się więcej rozmów, niż na 90% głównych pokoi polchatu.
Co do pisania nam co mamy robić, to mam dla Ciebie idealna odpowiedź: zajmij się sobą i swoimi pokojami.
Na koniec dodam, iż Twoje ostatnie zdanie jest nie na miejscu, ponieważ nie każdy jest chrześcijaninem.
Moim zdaniem tutaj właśnie w pełni wyszła Twoja ignorancja.

Wciąż oczekuje na JAKIEKOLWIEK poważne dowody i powody co do usunięcia nicku "tuzim", ponieważ na razie nie widzę tu nic, czego by nie robili sami SOP-eratorzy.

WARN. Złamanie pkt 1.2 oraz 1.3 regulaminu forum. [fek]

Cytat:1.2 Wycieczki osobiste, słowne atakowanie innych użytkowników w publicznych postach jest niedozwolone. Masz jakiś zarzut do innego użytkownika? Wyjaśnij to prywatnie.
1.3 Tzw. Sapacze, tj. posty atakujące Administrację bez poparcia odpowiednimi dowodami są niedozwolone.
Borewicz:
Feki, zmieniłeś regulamin dziś o 01:27, nie uważasz że należą się przynajmniej 24h na zapoznanie się ze zmienionym regulaminem bądź ogłoszenie na forum?
Poza tym, user Anabellaa jakoś nie dostała warna za wycieczki słowne, a administracje jak zauważyłeś w temacie atakowałem z dowodami. Ty też nie dostajesz warnów za atakowanie mnie bez dowodów.
Nie atakowałem anabellaa, tylko odpowiadałem na zarzuty, poza tym wyraziłem swoje zdanie nikogo nie obrażając, co w przypadku postu Anabellaa miało miejsce.
Miotasz się, ponieważ sam nie masz dowodów na to że nie mam racji?
Temat nam pokazał iż ekipa SOP nie miała racji usuwając mój nick i pokój 666, a teraz chwytasz się tak niskich zagrań co by dalej udawać iż masz rację?
PS. Prywatnie z Tobą nie mogę porozmawiać, bo mnie wczoraj blokowałeś...


Kolejny warn. Punkt 1.2 regulaminu forum. [fek]
[img]http://img228.imageshack.us/img228/8094/1616.gif[/img]
[img]http://img43.imageshack.us/img43/8756/33608.png[/img]
[img]http://img407.imageshack.us/img407/8106/1027.png[/img]
#28
Ustosunkuję się do tego co napisałeś Tuzimie na samym dole .W swoim poście nikogo nie obraziłam ,a skoro jesteś taki wyczulony na obelgi to jednak powinienes zauważyć te które miały miejsce 1 Kwietnia ,kierowane bezpośrednio w moją stronę .Chcę rownież sprostować moją wypowiedz o klonowaniu nicka  .Owszem jak inaczej nazwać taki sam nick lub podobnym tylko klonem !.Ja również wyraziłam swoje zdanie nic więcej ,wyjątkowo tonuje swoje słowa by nikt nie czuł się urażony .Ale ja po wizycie na pokoju 666 dokładnie się tak czułam -urażona .Niestety ale humorem nie można nazwać byle jakie tandetne odzywki .Cyt"To Twoje zdanie, nikt Cię tu nie zapraszał. Nie zauważyłem też abyś się skarżyła któremuś operatorowi o obrażanie.". Owszem na ogóle informowałam tamtejszych operatorów co się dzieje bo byłam w wielkim szoku .Co do zapraszania to takowego nie potrzebuje  bo jeśli uznam ,że w tym momencie wchodzę na pokoj np:666 to mam do tego prawo jak kazdy uzytkownik tego serwisu i nie potrzebuję pozwolenia .To tyle .
#29
Przepychanki pomiędzy sopami a użytkownikami zaczęły mnie już nudzić. Swoje w tej kwestii już powiedziałam więc ja nawiążę tylko do wypowiedzi Anabelli, która ponoć uzasadnia słuszność usunięcia pokoju więc pragnę wyjaśnić kilka rzeczy.

Cytat:w przekazanym logu widać jak na dłoni bluzgi w moim kierunku .

- w przekazanym logu widać jak na dłoni jak robisz pyskówkę z majorem, nie pozostając mu dłużna w tych 'obelgach' po czym dajesz mu ignora i okej sprawa by sie mogła zakończyć ale nie bo ponownie próbujesz zaczepki stwierdzeniem 'Anabellaa: pare książek w internecie od tylu przeczyta i wielce 'oczytany" się znalazl' i po co ja się pytam?

Cytat:w temacie pokoju jakaś rozmowa to jest dla mnie wielce nie powazne

- Twój komentarz do tematu brzmiał Anabellaa: jaki ciekawy temat... i Anabellaa: ten temat jest zajebisty:Tongue pomijając że to nie był fragment rozmowy to kto powiedział, że musi być poważnie? Nie zamierzam sie z Tobą wdawać w dyskusje na temat tego kto ma jakie poczucie humoru i czyje jest lepsze bo to żadnego sensu nie ma, jak dla mnie po prostu argument o temacie jest inwalidą.

Cytat:sop-operatorzy  zrobili dobrze zamykając ten pokoj ,przecież na polchat wchodzą równiez dzieci,młodzież i gdyby weszły na taki pokój to aż się boję pomyslec co by się moglo stać i jaki wzor z tego by wzieli .

- młodzież sama jest nieraz bardziej wulgarna niz ludzie na czacie, natomiast nad dziećmi winni sprawować nadzór ich rodzice/opiekunowie, idąc Twoim tokiem rozumowania zamknijmy cały internet bo przecież dzieci mogą wejść na strony pornograficzne, bądź nie wybiegając tak daleko zamknijmy również czaty typu sado-maso, erotyczny czy tym podobne, przecież tam można natknąć się na tematy związane z ludzką seksualnością i to niekoniecznie w formie odpowiedniej dla młodych umysłów.

Cytat:Ale ja po wizycie na pokoju 666 dokładnie się tak czułam -urażona
//
Cytat:jeśli uznam ,że w tym momencie wchodzę na pokoj np:666 to mam do tego prawo jak kazdy uzytkownik tego serwisu
- Nie podoba Ci się wulgarność? - nie wchodzisz. Nie podobają Ci się rozmowy o seksie? - nie wchodzisz. Cóż tu jest trudnego do zrozumienia? To tak jakbym ja nie lubiąc rozmowy o aniołkach wchodziła na czat katolicki i miała pretensje że to robią. Przeklinanie nie jest zabronione a czy właściciel pokoju zezwoli na nie czy też nie to już jego sprawa, gdyby mnie coś raziło w danym miejscu po prostu bym z niego wyszła. Zresztą nazwa 666 jakby nie było powinna dać trochę do myślenia, chyba nie spodziewałaś się tam zlotu heksafobików. Czym więc tak urażona byłaś? Jak już pisałam w pyskówce z Majorem dotrzymywałaś mu kroku więc może rozmową z Wiq byłaś urażona? Nagromadzenie emotek tego nie sugerowało, jednakże jeżeli tak było można było śmiało napisać do któregoś z operatorów. I tym przechodzimy właśnie do ostatniego pkt:

Cytat:Owszem na ogóle informowałam tamtejszych operatorów co się dzieje bo byłam w wielkim szoku .
- Zdajesz sobie chyba sprawę że operatorzy mogą nie patrzeć cały czas na czat. Tak było i w tym przypadku, zresztą jeden z operatorów gdy zauważył sytuacje na mainie zwrócił uwagę użytkownikowi ale tak jak mówiłam nie zawsze musimy na ogół patrzeć. i tak wyglądało Twoje informowanie opów:
Cytat: Anabellaa: po co tu są opi jak nic nie robia
byłaś tak w wielkim szoku że nie mogłaś napisać do któregoś z opów za to przy sopie sie przemogłaś?
#30
Tylko ,że nie chodzi o mnie w tym wszystkim tylko o calość sytuacji jaka wydarzyła się 1 Kwietnia .Owszem czułam się urażona slowami wiq która w bezczelny sposób mnie obrazała na pokoju .Ogolnie duzo osob przeklinalo co mi się nie spodobało .Tylko mnie dziwi czemu mnie atakujesz broniąc na siłę pokoju którego już nie ma i dalej uważam ze sop-operatorzy dobrze zrobili go usuwając i nic tego zdania nie zmieni. Pisz na temat a nie zeby popisać. Zgadzam się jedynie ze zdaniem iż nad dziećmi powinna sprawowac rodzicielska opieka gdy te korzystają z internetu .Nie napisałam ,że trzeba zamknąć cały internet ale pewne zasady muszą być .Na pokoju 4eM zaczepił mnie pierwszy to raz ,mam prawo mieć swoje zdanie dlatego uważam ,że temat powoli nalezałoby zamknąć .pozdrawiam.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości