Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek dla wielce niezadowolonych z administracji Polchatu.
#9
Cytat:Czy Ty jesteś na prawdę głupi? Pisałem to aby zwrócić uwagę osób odpowiedzialnych za projekt na zmiany, które są wg. mnie bardzo potrzebne, na te rzeczy które mi się niezbyt podobają. Gdybym nie chciał polchatu działającego dalej, to w ogóle bym się nie wypowiadał, bo po co? Głupi jesteś jakiś czy tylko nie potrafisz tego zrozumieć?
Głupi nie jestem, po prostu uważam, że robisz to w sposób nieodpowiedni. Z postów na forum GG wynika tyle, że to Serwer operatorzy są odpowiedzialni za wszystko. Jak widzisz tak nie jest.
Cytat:Możecie zawsze postarać się je uzyskać, ale dzięki wreszcie za konkretną odpowiedź, że sami oprócz 'zabawiania' się w SOP-eratorów na czacie nie możecie nic zrobić.
Nie, nie możemy. Pisałem o tym tyle razy i nie dociera. Nikt spoza pewnej grupy pracowników GG nie ma dostępu do serwera. Nie jesteśmy pracownikami GG. Chcecie pracowników GG zamiast nas? Dam prosty przykład: pracownicy GG opiekują się pokojami open.fm. Bardzo, nie ?
Cytat:Skąd wiesz, że nie miała? Niekoniecznie musiała być na polchacie, istnieją sniffery które potrafią przechwycić pakiet w drodzę do serwera polchatu, plain-text jakim jest hasło i login bardzo łatwo odczytać. Nadal twierdzisz iż nikt nie ukradł/ukradnie hasła mastera czy SOP-a (już kiedyś o tym pisałem na forum.polchat.pl, ale widocznie masz problemy z myśleniem i czytaniem).
Świetnie, żeby uzyć sniffera musiałbyś być w mojej sieci. W jaki sposób chciałbyś to zrobić z zewnątrz, hm? Jeżeli uważasz, że to takie proste, spróbuj ze mną. Nie poniesiesz konsekwencji za włam, obiecuję.
Cytat:Jak rozumiem kolejne kilka lat będziecie się tłumaczyć brakiem hasła/kontaktu z właścicielem serwera?
A w jaki sposób według Ciebie mamy cokolwiek wprowadzić na serwerze skoro nie mamy do niego dostępu? Ani nie znamy źródeł? Siłą woli ?
Cytat:Gdybym usłyszał konkretne odpowiedźi (jak częściowo dziś) i prowadzilibyście normalną dyskusje z userami zamiast rozdawać warny, bany i  zamykać/kasować tematy, podpisując to magicznym podpunktem regulaminu to by tak nie było.

Gdybyście prowadzili dyskusję w sposób normalny to obyłoby się bez warnów, ale jak widać nie można nie ?
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 18:39
Odp: Ratujemy Polchat! - przez fekal - 30-03-2012, 19:48
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Anabellaa - 30-03-2012, 20:42
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 20:52
Odp: Ratujemy Polchat! - przez EvilRaven - 30-03-2012, 21:00
Odp: Ratujemy Polchat! - przez fekal - 30-03-2012, 21:05
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 21:13
Odp: Ratujemy Polchat! - przez inżynierMamoń - 30-03-2012, 21:25
Odp: Ratujemy Polchat! - przez fekal - 30-03-2012, 21:33
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 21:42
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Anabellaa - 30-03-2012, 20:09
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 20:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości