Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek dla wielce niezadowolonych z administracji Polchatu.
#5
Cytat:Jeśli nikt do tej pory nie wyłączył Polchatu to może to zrobić w każdej chwili kiedy stwierdzi, że trzymanie tego dalej jest po prostu nieopłacalne. I jeśli to zrobią, to raczej bez uprzedzenia. Na jakim świecie Ty żyjesz?
Jakikolwiek kontakt zawsze był, byle jaki ale był. I to nie jest tak, że forum GG to jedyna forma kontaktu, no chyba, że uważasz, że admini GG sobie wywróżyli fakt gdzie i jakie są błędy na serwerze.
Był kontakt mailowy ale co z tego? Naprawdę jesteś aż tak głupi, żeby uwierzyć w fakt, że wątek na forum GG to jedyna próba naszego kontaktu z nimi ? I tak przez dwa lata? To mało być zwrócenie na NAS uwagi, na Polchat, żeby pokazać, że jest sporo ludzi, którym zależy na Polchacie i na jego rozwoju. Natomiast Ty tuzim, mimo iż siedzisz tu codziennie zwróciłaś im uwagę na to, że jednak nie warto... I czasami jak Was czytam to też mam wątpliwości.
Troche zadziwia mnie fakt, że administratorzy tyle czasu zlewali polchat.pl jeśli jest tak jak mówisz.
Czy Ty jesteś na prawdę głupi? Pisałem to aby zwrócić uwagę osób odpowiedzialnych za projekt na zmiany, które są wg. mnie bardzo potrzebne, na te rzeczy które mi się niezbyt podobają. Gdybym nie chciał polchatu działającego dalej, to w ogóle bym się nie wypowiadał, bo po co? Głupi jesteś jakiś czy tylko nie potrafisz tego zrozumieć?
Zwróciłem im uwagę na rzeczy, które zupełnie mi nie podchodzą.
Wybacz, mogliście dawać mi warny/bany, ale własnego zdania i wolności wypowiedźi mi nie odbierzesz.

Cytat:- Nie, nie przywrócimy forum, nie mamy dostępu do serwera ani do serwera baz danych. Ruch cały należy do GG.
Możecie zawsze postarać się je uzyskać, ale dzięki wreszcie za konkretną odpowiedź, że sami oprócz 'zabawiania' się w SOP-eratorów na czacie nie możecie nic zrobić.
Cytat:- Nie, nie wprowadzimy szyfrowanego połączenia ponieważ nie mamy dostępu do serwera. Może to zrobić jedynie właściciel Polchata. (a o tym Ci już pisałem na forum GG ale widocznie masz problemy z czytaniem). Na Polchacie nigdy nie miała miejsca kradzież haseł użytkowników.
Skąd wiesz, że nie miała? Niekoniecznie musiała być na polchacie, istnieją sniffery które potrafią przechwycić pakiet w drodzę do serwera polchatu, plain-text jakim jest hasło i login bardzo łatwo odczytać. Nadal twierdzisz iż nikt nie ukradł/ukradnie hasła mastera czy SOP-a (już kiedyś o tym pisałem na forum.polchat.pl, ale widocznie masz problemy z myśleniem i czytaniem).
Cytat:- Tak, zamierzamy wprowadzić usługę videochatu ale niestety, nie mamy dostępu do serwera i nie możemy tego zrobić.
Jak rozumiem kolejne kilka lat będziecie się tłumaczyć brakiem hasła/kontaktu z właścicielem serwera?
Cytat:- Zamiast walczyć o nowych użytkowników walczymy z takimi jak Ty, bo zajmujesz swoją osoba wystarczająco dużo czasu, żeby na tych nowych go już brakło.
Bardzo przepraszam za to, że moja osoba zajmuje Ci taką ogromną część czasu/życia, przecież odpisanie na kilka postów w miesiącu jest strasznie czasochłonne, c'nie? Gdybym usłyszał konkretne odpowiedźi (jak częściowo dziś) i prowadzilibyście normalną dyskusje z userami zamiast rozdawać warny, bany i  zamykać/kasować tematy, podpisując to magicznym podpunktem regulaminu to by tak nie było.
Można? Można.

-----------------

Cytat: Smileracja, i znowu to samo ale jedno wiem napewno o Polchat warto walczyć więc walczmy!!! z całych sil wierzę ,że nam się uda jestesmy inteligentnymi osobami .InżynierMamoń i Borewicz jak ładnie przestańcie w końcu wymagać tylko przez ciszę dajcie ludziom dzialać wpisywać wy obaj piszecie tylko aby popisać nic więcej ... Czas pokaże a nikt wam tu nie karze siedzieć pozdrawiam.
Tutaj widzę kompletny przykład bezsensownego off-topicu na zasadzie "nie znam się, ale się wypowiem" i "napisze sobie coś byle nabić posta".
[img]http://img228.imageshack.us/img228/8094/1616.gif[/img]
[img]http://img43.imageshack.us/img43/8756/33608.png[/img]
[img]http://img407.imageshack.us/img407/8106/1027.png[/img]
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 18:39
Odp: Ratujemy Polchat! - przez fekal - 30-03-2012, 19:48
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Anabellaa - 30-03-2012, 20:42
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 20:52
Odp: Ratujemy Polchat! - przez EvilRaven - 30-03-2012, 21:00
Odp: Ratujemy Polchat! - przez fekal - 30-03-2012, 21:05
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 21:13
Odp: Ratujemy Polchat! - przez inżynierMamoń - 30-03-2012, 21:25
Odp: Ratujemy Polchat! - przez fekal - 30-03-2012, 21:33
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 21:42
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Anabellaa - 30-03-2012, 20:09
Odp: Ratujemy Polchat! - przez Borewicz - 30-03-2012, 20:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości