Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie skomętuję ...
#11
Po pierwsze:
(13-09-2007, 20:11)__Jules__ link napisał(a): Tez jestem zdania, ze nazwa pokoju zaprasza userow, ktorzy maja sex kazirodczy, wzglednie pedofilow.
Nicki typu "rubaszny_wujaszek", wzgednie "napalona_mamuska" mowia same za siebie.
Byc moze na mainie nie tocza sie rozmowy dotyczace kazirodztwa i pedofilii, ale jestem przekonana, ze pokoj przyciaga zwolennikow takiego sexu jak magnes i takie wlasnie tematy sa poruszane na priv.
Zgadzam się w 100%
Po drugie:
(13-09-2007, 10:48)Smok link napisał(a): Sprawa śmierdzi.
PS: Jak piszesz na forum, to sprawdź błędy ortograficzne, bo masz ich dużo.
Po trzecie:
Cytat:Rodzina jako grupa społeczna:
Związek intymnego, wzajemnego uczucia, współdziałania i wzajemnej odpowiedzialności, w którym akcent pada na wzmacnianie wewnętrznych relacji i interakcji.

W tym ujęciu rodzina pełni funkcje osobowe:

    * małżeńską lub partnerską - bycie żoną lub mężem, partnerem lub partnerką
    * rodzicielską - bycie ojcem lub matką
    * braterską - bycie siostrą lub bratem
Zacznij stosować się do czegoś, czego wymagasz od innych.
(13-09-2007, 13:14)filipeque link napisał(a): ...Ty najpierw zacznij czytać ze zrozumieniem...
(13-09-2007, 13:14)filipeque link napisał(a): ...Mąż z żoną, bądź kochankowie...
Twoje pojęcie daleko odbiega od ogólnie przyjętego pojęcia rodziny, więc nie dziw się nikomu, że tak odbiera Twój pokój.
Na pocieszenie dodam: Ciesz się, że ja nie mam serweropa Wink
Tak, czy siak Pozdrawiam.
Honesta res est laeta paupertas.
#12
Hmm - czyta ktoś ze zrozumieniem ?

OPIS POKOJU JEST WYRAŹNY - Maż z żoną, bądź kochankowie.
Jeżeli widzę takie nicki jak napisaliscie, albo inne, odrazu banuje - ale napisze to poraz 20 w tym temacie, nie jestem w stanie siedzieź 24 h na dobę na chacie i banować tych ludzi.

Jak też pisałem jestem w 100% za tym, aby takich ludzi tępić - nie sprzeciwiam się temu.
Chodzi zupełnie o coś innego, że JA zostaje banowany i cały mój pokoj - coś tu jest nie tak.

Przeczytajcie najpierw dokładnie moje pretensje, a potem się wypowiadajcie,k ?
#13
Hmm, teraz napisze brzydko.

Teraz to ja się WKU*WIŁEM.

Siedze znowu na swoim chacie - wszystko jest OK, nie ma żadnego nicku niezgodnego z regulaminem, zostawiłem  okno z chatem - po czym wchodzi PAN KID i mnie sbanuje - za co ?

Kid - ogarnij się, masz kompleksy w życiu realnym, że banujesz bez przeczyny ?
Kręci Cię to ? jak sado maso (wnioskuje, że uprawiasz "tą forme seksu" bo zawsze siedzisz na tym pokoju).

Chcicałem grzecznie i bez problemów wyjaśnic tą sprawe - ale chyba się nie da - a mi nerwy już pusciły, bo przez dłuższy czas kid pokazuje wobec mnie i mojego pokoju swoją władzę.

Myślałe, że jako admin tak poważnego serwisu (polchat.pl) jesteś bardziej dojrzalszy i zrównoważony, myliłem się - zamknąc temat, nie mam nic więcej do powiedzenia i nie chce mi się słuchać kazań kida.

//
Po 1: Nie używamy słów wulgarnych.
Po 2: Nie obrażamy innych użytkowników.
Po 3: Nie dyktuj nikomu, co ma robić.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości