Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA v 2.0
#5
A u was to murzynów biją... Tak mi się skojarzyło po odpowiedzi fekiego na ostatni post.

O co chodzi? O swobodny dostęp do wypowiedzi, jakakolwiek by ona była, mądra czy nie. Zamykanie tematów nie służy niczemu, jak widać na przykładzie tego tematu. Zamiatanie sprawy pod dywan też niczemu nie służy, zamykanie ust użytkownikowi skutkuje działaniami wprost przeciwnymi, narasta skala agresji słownej. A przecież chodzi o dialog między obiema stronami. Na argumenty.
Feki, już chyba zapomniałeś, jak przed laty, po padzie poprzedniego Polchatu (strony i forum) to własnie TU, na tym forum, toczyłeś zażarte spory o kształt Polchatu z devvilem. Z obu stron padały ciężkie argumenty, ale devvil nie groził ci warnem ani zamknięciem tematu, jeśli miałeś inne zdanie, niż on. Dowody na to nadal są na tym forum. Teraz ty stoisz po stronie władzy i swojemu interlokutorowi grozisz warnem (zamiast używać tego obcego słowa należałoby użyć słowa 'ostrzeżenie' jako zamiennika), bo on pisze o tym, co się stało.
Straciliście, wy sopy, szansę na zapunktowanie wobec użytkowników. Mogliście szczerze opisać to, co się stało z forum Polchatu, kto i jak to zrobił, jaką poniósł za to odpowiedzialność i inne fakty z tym związane. Ludzie by was bardziej poważali za to, że nie macie niczego do ukrycia. Tymczasem odnoszę wrażenie, że się wstydzicie tego, co się stało i zamiast wyjaśnić sprawę, próbujecie zamykać usta temu, który chce to nagłośnić i żąda wyjaśnień. No stało się i trzeba z tym żyć i robić wszystko, by się historia nie powtórzyła.

Ja nie chcę wiadomości o tym kto i za co dostał serwerbana, ta wiedza nie jest mi potrzebna. Ja chcę się dowiadywać o sprawach istotnych dla Polchatu z rąk najlepiej poinformowanych.

A tak między nami, niedoinformowanymi, wybór administracji Polchatu urąga zasadom demokracji, to najmniej demokratyczne gremium zarządców. Użytkownicy nie mają wpływu na wybory sopów, oni też nie mogą zostać w żaden sposób odwołani. Chyba, że sami zrezygnują, jak sahem.

Sprawa z nickiem Borowianin obnażyła lukę w systemie zarządzania, o jakiej nikt nie pomyślał, że jest luką. Jak widać system kupowania nicków ma swoje słabe strony.

" Polchat jako serwis nigdy nie pochwalał i nadal nie pochwala robienia publicznego szumu." Polchat rozumiany jako serwis? Firma? Czy też społeczność?
To nie jest forum Polchatu, za które Polchat odpowiada, nie stoi na serwerach GG. Strachu nie ma, ze to, co tu jest pisane może mieć wpływu na ewentualne ruchy GG pod adresem serwisu.
Garu! Garu!
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA v 2.0 - przez LePasseMuraille - 23-03-2012, 22:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości