Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA v 2.0
#1
(Jako że Evil się panoszy na fanowskim forum polchata jesteśmy zmuszeni założyć kolejny temat...)

O, EvilRaven, Witamy. Czekaliśmy na Ciebie. Widzimy że prawdą jest to co na Twój temat mówią. :-P

1. Przestań grozić.
2. I tak nic nie możesz zrobić.
3. Słabe ogniowo Polchat.pl, gdyby nie Ty tematów by nie było  (myślę że ta informacja da Wam do myślenia).
4. To nie są prywatne urazy-domagamy się sprawiedliwości.

Cytat:chciała dla nas zrobić i udostępnić nam forum na płatnym serwisie, a więc sporo lepsze od tego, z którego korzystaliśmy do tej pory
Widać że Twoja wiedza jest nikła w tym temacie.. Lepsze od tego.. nie wierzę serwery GG są tak słabe  ?
Rozumiem że chciała postawić Wam forum na jakimś dedyku, za 300-400 stówki miesięcznie. Zapewne stało by na skrypcie IPB lub VB, koszta w granicach 800 zł. Wtedy pewnie byłoby lepsze.

Cytat:Poza tym trzeba Ci wiedzieć, iż Karola podjęła próbę naprawy tego, co zepsuła
Ciekawe jaką ? Musiałaby znać phpbb3 w stopniu przynajmniej dobrym, od strony administracyjnej. A Wiemy że ledwo udało jej się zniszczyć forum... Więc nie pisz o próbie odbudowy. Ośmieszasz się.
Wszystko dałoby się odzyskać z kopii bezpieczeństwa, jaka jest robiona na bank na serwerach gg. Nie ma chyba już hostingów które takich kopii by nie robili.. Nie chce już mi się tutaj pisać o nieudolności serwer-operatorów, to jest jak widać oczywiste. ;]

LePasseMuraille, wszystkie informacje są prawdziwe. Trochę osób poznało te fakty. My postanowiliśmy to upublicznić, wydaje nam się że dobrze zrobiliśmy. ;-) Ludzie mają prawo wiedzieć o tym co się dzieje na ich portalu. Bo jak dobrze zauważyłeś, to Wy ten portal tworzycie, a administracja zachowuje się jak widać wyżej. ;-)

Mam nadzieje że przekazałem Wam kolejną dość istotną informację.

Pozdrawiam. ;-))
#2
To w zasadzie zamienia się w krucjatę przeciwko EvilRavenowi.

Cytat:(Jako że Evil się panoszy na fanowskim forum polchata jesteśmy zmuszeni założyć kolejny temat...)
Po raz kolejny piszesz o sobie w liczbie mnogiej. To schizofrenia czy może fakt, że posiadasz 2 konta na tym forum z których piszesz?

Cytat:Rozumiem że chciała postawić Wam forum na jakimś dedyku, za 300-400 stówki miesięcznie. Zapewne stało by na skrypcie IPB lub VB, koszta w granicach 800 zł. Wtedy pewnie byłoby lepsze.
Sens tego co piszesz jest żaden. Forum Polchata w postaci w jakiej było wcześniej utrzymałoby 90% hostingu.

Cytat:Wszystko dałoby się odzyskać z kopii bezpieczeństwa, jaka jest robiona na bank na serwerach gg. Nie ma chyba już hostingów które takich kopii by nie robili.. Nie chce już mi się tutaj pisać o nieudolności serwer-operatorów, to jest jak widać oczywiste. ;]

Czy jesteś idiotą? Przez kilka wątków na tym forum tłumaczę jak krowie na uwięzi. Nikt z serwer operatorów nie ma dostępu do serwerów GG. Dostęp do serwerów GG mają tylko pracownicy tej firmy - a jak sam wiesz, serwer operatorzy pracownikami nie są, nie mają wynagrodzenia, robią to za darmo - hobbystycznie. Więc przestań mi tu pieprzyć o nieudolności serwer operatorów. Swoje pretensje możesz kierować do gadu gadu, bo to ONI są w tej chwili odpowiedzialni za prawidłowe funkcjonowanie serwisu. Podać ci mejla czy sam znajdziesz?

Poprzedni temat nie został zamknięty po to abyś otwierał nowy. Warn.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#3
Jak już w temacie udzieliła się osoba odpowiedzialna w dużej mierze za stan forum.polchat.pl,  i piszę nam niedorzeczności że ktoś tam chciał przywrócić stan forum... To było takie żałosne.

Cytat:Sens tego co piszesz jest żaden. Forum Polchata w postaci w jakiej było wcześniej utrzymałoby 90% hostingu.
Tyle to  wiemy... dlatego wypowiedz Evila była idiotyczna. :F

Ogólnie całe tłumaczenie się EvilRaven było bez sensu.. co ukazaliśmy.

Czy wa każdą wypowiedz rozdrabniacie na pojedyncze cytaty ?

Mniejsza o to. Temat dotyczy osoby/osób odpowiedzialnych za zniszczenie forum. Więc może ktoś wreszcie coś w tym kierunku zrobi ?

Czy nadal będziecie udawać że nic się nie stało ? I nadal nie ma opd. dlaczego Karola nie została ukarana.

Kwestia to jak pisze/my nie ma znaczenia, liczy się to co chcemy przekazać. ;-)
#4
(23-03-2012, 21:11)anonymous link napisał(a): Jak już w temacie udzieliła się osoba odpowiedzialna w dużej mierze za stan forum.polchat.pl,  i piszę nam niedorzeczności że ktoś tam chciał przywrócić stan forum... To było takie żałosne.

Cytat:Sens tego co piszesz jest żaden. Forum Polchata w postaci w jakiej było wcześniej utrzymałoby 90% hostingu.
Tyle to  wiemy... dlatego wypowiedz Evila była idiotyczna. :F

Ogólnie całe tłumaczenie się EvilRaven było bez sensu.. co ukazaliśmy.

Czy wa każdą wypowiedz rozdrabniacie na pojedyncze cytaty ?

Mniejsza o to. Temat dotyczy osoby/osób odpowiedzialnych za zniszczenie forum. Więc może ktoś wreszcie coś w tym kierunku zrobi ?

Czy nadal będziecie udawać że nic się nie stało ? I nadal nie ma opd. dlaczego Karola nie została ukarana.

Kwestia to jak pisze/my nie ma znaczenia, liczy się to co chcemy przekazać. ;-)

Albo tylko ja Cię nie rozumiem, albo masz problemy z językiem pisanym...
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#5
A u was to murzynów biją... Tak mi się skojarzyło po odpowiedzi fekiego na ostatni post.

O co chodzi? O swobodny dostęp do wypowiedzi, jakakolwiek by ona była, mądra czy nie. Zamykanie tematów nie służy niczemu, jak widać na przykładzie tego tematu. Zamiatanie sprawy pod dywan też niczemu nie służy, zamykanie ust użytkownikowi skutkuje działaniami wprost przeciwnymi, narasta skala agresji słownej. A przecież chodzi o dialog między obiema stronami. Na argumenty.
Feki, już chyba zapomniałeś, jak przed laty, po padzie poprzedniego Polchatu (strony i forum) to własnie TU, na tym forum, toczyłeś zażarte spory o kształt Polchatu z devvilem. Z obu stron padały ciężkie argumenty, ale devvil nie groził ci warnem ani zamknięciem tematu, jeśli miałeś inne zdanie, niż on. Dowody na to nadal są na tym forum. Teraz ty stoisz po stronie władzy i swojemu interlokutorowi grozisz warnem (zamiast używać tego obcego słowa należałoby użyć słowa 'ostrzeżenie' jako zamiennika), bo on pisze o tym, co się stało.
Straciliście, wy sopy, szansę na zapunktowanie wobec użytkowników. Mogliście szczerze opisać to, co się stało z forum Polchatu, kto i jak to zrobił, jaką poniósł za to odpowiedzialność i inne fakty z tym związane. Ludzie by was bardziej poważali za to, że nie macie niczego do ukrycia. Tymczasem odnoszę wrażenie, że się wstydzicie tego, co się stało i zamiast wyjaśnić sprawę, próbujecie zamykać usta temu, który chce to nagłośnić i żąda wyjaśnień. No stało się i trzeba z tym żyć i robić wszystko, by się historia nie powtórzyła.

Ja nie chcę wiadomości o tym kto i za co dostał serwerbana, ta wiedza nie jest mi potrzebna. Ja chcę się dowiadywać o sprawach istotnych dla Polchatu z rąk najlepiej poinformowanych.

A tak między nami, niedoinformowanymi, wybór administracji Polchatu urąga zasadom demokracji, to najmniej demokratyczne gremium zarządców. Użytkownicy nie mają wpływu na wybory sopów, oni też nie mogą zostać w żaden sposób odwołani. Chyba, że sami zrezygnują, jak sahem.

Sprawa z nickiem Borowianin obnażyła lukę w systemie zarządzania, o jakiej nikt nie pomyślał, że jest luką. Jak widać system kupowania nicków ma swoje słabe strony.

" Polchat jako serwis nigdy nie pochwalał i nadal nie pochwala robienia publicznego szumu." Polchat rozumiany jako serwis? Firma? Czy też społeczność?
To nie jest forum Polchatu, za które Polchat odpowiada, nie stoi na serwerach GG. Strachu nie ma, ze to, co tu jest pisane może mieć wpływu na ewentualne ruchy GG pod adresem serwisu.
Garu! Garu!
#6
Zaczyna mnie ten temat irytować. Wałkowanie w kółko tego samego. Mówisz czerwony to i tak jest niebieski. Takie sprawy załatwia sie z osobna a nie wciąga postronne osoby które nie maja zielonego pojęcia o sprawie. Potem człowiek się dziwi czemu sa ploty, a co na domiar, robią się grupki własnych adoracji.

Każdy ma własny rozum. Niech sam wyciągnie wnioski na tyle ile Mu wiedza pozwala. Kierowac się opinia innych, ogranicza się własne pole interpretacji.
Temat do zamknięcia z mojej strony.
[color=#004000]O jaśnie oświecony władco postów naszych i
najdroższe Słońce Zarządu, my, niegodne wąchania sygnatur ni avatarów
twoich, wstrętne i nędzne spamery i nooby, prosimy o światłą radę i
kroplę mądrości Twojej w tematach naszych![/color]
#7
LePasseMuraille, nie boimy się ich gróźb, mogą banować, dawać warny, zamykać tematy. To tylko świadczy o tym że mamy rację. I wzmocni nasz apel.

System kupowania nicków jest niedopracowany.. W ogóle jak można kupić nick jakiegoś administratora... luk jest dużo więcej.
Druga sprawa, dlaczego serwer operator nie zweryfikował osoby, która prosiła go o hasło administratora do forum ?! Podkreślmy: ADMINISTRATORA FORUM.

W ogóle trochę dziwne że właściciel nicka, nie zna hasła do tego samego nicka na forum... To już powinno dać dużo do myślenia. ;]

Wniosek, nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach.

Sprawa trzecia. Dlaczego EvilRaven broni tak użytkownika Karola? Odpowiedz na to pytanie jest także prosta. Jest współwinny zniszczenia forum. Trzeba to jasno napisać. Gdyby Karola poniosła konsekwencje, on też by musiał ponieść.

Niezrozumienie Fekiego można wyjaśnić tak, nie bardzo wie(lub nie chce) co ma zrobić w zaistniałej sytuacji, przecież mieliście się nie dowiedzieć. ;-) Na szczęście ACTApolchat nie zadziałało. ;]

Zaznaczamy że to nie jest żaden osobisty atak skierowany w te osoby. Spodziewaliśmy się innej reakcji ze strony S-osób.

Pytanie brzmi czy osoby te potrafią się przyznać do winy i zrezygnować ze stanowisk zajmowanych w Polchat.PL
Czy coś takiego jak honor istnieje jeszcze w internecie?
Czy może będą się trzymać swoich stanowisk które są być może ich całym życiem.
Jedno jest pewne, My nie odpuścimy.


Pozdrawiamy. ;-)
#8
No to jedziemy. Pozwolę sobie odpowiedzieć wpierw na ostatni post, potem na wcześniejsze.
Anonymous - dopóki nie zaczniesz/zaczniecie się podpisywać chociażby z nicka polchatowego twoje/wasze apele przysparzają mi jedynie trochę śmiechu.
W kwestii systemu kupowania nicków - jest jaki jest, jest dużo bardziej dopracowany niż to było na początku. Nie można kupić nicka administratora, w zaistniałym przypadku był to nick byłego administratora. Nawet jeśli, że ktoś kupiłby nick osoby posiadającej uprawnienia sopa - te uprawnienia w momencie zakupu są ZEROWANE.
Sprawa druga, dlaczego osoba nie została zweryfikowana? Błąd ludzki. Zdarza się, miejmy nadzieję, że więcej się to nie powtórzy.
Czy dziwne, że właściciel nicka nie zna hasła na forum? Otóż nie dziwne, ale jak się nie wie to fajnie się opluwa innych prawda? Forum polchat było połączone z bazą nicków, nicki rejestrowały się automatycznie, hasło było takie samo jak do nicka prawda? Otóż nie dla wszystkich. Ze względów bezpieczeństwa administracja ma/miała osobne konta.

Wniosek? Krowa, która dużo muczy mało mleka daje.

Sprawa trzecia - a gdzie jest napisane, że broni ? Wcale nie broni. I teraz ku Twojej zapewne niepełnej uciesze. Wczoraj na naszym zebraniu karola została pozbawiona mastera pokoju za włamanie i skasowanie forum.
Żeby było jasne: EvilRaven nie jest współwinny zniszczenia forum, Evil zrobił błąd, nie zrobił tego z premedytacją. Jeżeli masz problem z rozróżnieniem sprawcy od ofiary - polecam udać się do weterynarza.

Kwestia mojego niezrozumienia wynika jedynie stąd, że nie potrafisz składnie używać języka polskiego, a nie z powodu teorii spiskowych.

W odpowiedzi na pytania wieńczące twój post: Nie negocjujemy z terrorystami.

LePasseMuraille pewnych rzeczy nie zapomniałem, tak samo jak to, że walkę to ja prowadziłem, ale  z kidem a nie z Devvilem. I przy okazji - nigdy nie walczyłem o kształt personalny Polchatu - zawsze dorzucałem dużo swojej pracy i pomysłów zamiast tylko pluć jadem na forum. Devvil mnie wcześniej nie znał, a mimo to uznał, że chce ze mną tworzyć ten projekt.
Sprawa forum - nie wiem co było wcześniej, przykro mi, byłem na urlopie. Nigdy nie publikowaliśmy szczegółowych informacji na temat włamań itd - ale nie ma sprawy. taka jest wola użytkowników - założyłem specjalny wątek na forum z informacjami. Ale nie spodziewajcie się tam nic poza suchymi stwierdzeniami bez możliwości komentowania.

A tak między nami, "władza" na Polchacie nigdy nie była i nie będzie wybierana w sposób demokratyczny. Jak to sobie wyobrażasz? Wybory ? Wyłożysz 50 tyś zł na stół to będziesz mógł zrobić z Polchatem co zechcesz. Czy prezes w prywatnej firmie wybierany jest demokratycznie ? Nie jest.
To my wybieramy sobie ludzi, z którymi CHCEMY współpracować i z którym się dogadujemy. Jak sobie wyobrażasz wybory ? Ludzie wybiorą 5 s-opów, 3 największe pokoje na Polchacie będą miały swoich przedstawicieli i nikt się ze sobą nie będzie dogadywał. Co dalej ?
Takim gadaniem osiągniecie w końcu to, że na Polchacie zapanuje anarchia. Tak tak, prima aprilis się zbliża.

W kwestii ewentualnych ruchów GG w kierunku Polchata. CZEKAMY na to z wielkim utęsknieniem. Odkąd GG jest pełnym właścicielem Polchat.pl nie było żadnego ruchu z ich strony. ŻADNEGO. Ty myślisz, że czytali oficjalne forum Polchata? Nie rozśmieszaj mnie.

To chyba wszystko, wydaje mi się, że wyczerpałem temat. Jeszcze jakieś pytanie i uwagi w sprawie unopa karoli? (bo taka jest nazwa tematu). Mam nadzieję, że nie.

Mimo wszystko też pozdrawiam.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#9
"dopóki nie zaczniesz/zaczniecie się podpisywać chociażby z nicka polchatowego twoje/wasze" - Zakładanie że ktoś z nas jest z Polchat.pl też można uznać za śmieszne. ;-)))
W nasze ręce wpadło parę informacji, postanowiliśmy się tylko nimi podzielić.
Co do winy EvilaRaven, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;-) Użytkownicy zweryfikują czy jest godny zaufania. Polchat mimo wszystko chyba go potrzebuje, ;-P nikt nie jest w stanie poświęcić tyle czasu na chat. ;-)

"Wniosek? Krowa, która dużo muczy mało mleka daje." - Feki.. wiemy o tym, o czym piszesz. :-P (p.s. nie trzeba kupować nicka sopa by zdobyć uprawnienia, :-P )

Teraz wracając do tematu, mamy nadzieje że wasza narada miałby miejsce, pomimo powstania tego wątku na forum. A wynik spotkania narady jest chyba sprawiedliwy ? Nie ma cieszyć, i nie cieszy.

"Kwestia mojego niezrozumienia wynika jedynie stąd, że nie potrafisz składnie używać języka polskiego, a nie z powodu teorii spiskowych. " - Może problem jednak jest po Twojej stronie, jaki on jest, nie będziemy już wnikać, nie o to w tym temacie chodzi.

"Nie negocjujemy z terrorystami." to zdecydowanie nas rozbawiło, gdyby nie Ci terroryści pewnie do dziś byś nie wiedział czym jest ACTA.

Temat został chyba wyczerpany. Więc pozostaje chyba tylko zamknięcie-usunięcie.

Pozdrawiamy i dziękujemy za miłą dyskusję w doborowym towarzystwie. ;-)))
#10
To skoro obydwie strony zadowolone. Temat się wyczerpał, także można zamykać.
[color=#004000]O jaśnie oświecony władco postów naszych i
najdroższe Słońce Zarządu, my, niegodne wąchania sygnatur ni avatarów
twoich, wstrętne i nędzne spamery i nooby, prosimy o światłą radę i
kroplę mądrości Twojej w tematach naszych![/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości