Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA
#1
Jako że chcecie reanimować Polchat (gdyby miał być zamknięty), wypadałoby oczyścić go z osób odpowiedzialnych za zniszczenie forum.

Dlatego apelujemy o usunięcie z funkcji master-operatora użytkowniczki Karola, pokój Samotność.

Zapewne nikt z użytkowników Polchat.pl nie chce aby taka osoba była masterem w jakimkolwiek pokoju głównym.


A teraz trochę więcej informacji jak doszło do ataku na forum.polchat.pl (widzieliśmy że na forum nie ma takowych informacji), szczegóły znamy od naszego dobrego źródła.

Wyżej wymieniona osoba wykupiła nick administratora forum, Borowianin, następnie wyciągnęła od jednego sopa hasło do nicka z forum. Później pokasowała co się dało, baza danych itd..

Na nasze szczęście nie był to atak hakerski, a nieudolne usunięcie zawartości forum, pozmienianie banerów i podszycie się pod grupę aktywistów Anonymoyus.

Gdyby ktoś z odpowiednią wiedzą dostał uprawnienia jak Karola, mogło się to gorzej zakończyć, Pozdrawiam.
#2
(22-03-2012, 20:37)anonymous link napisał(a): Dlatego apelujemy o...
Kto to jest "my" skoro nawet podpisać się nie potrafisz?
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#3
Co prawda nie jestem sopem ale jako user mogę odpowiedzieć ,że temat należałoby zamknąć ,do anonymous w tym wypadku ty sie podszywasz pod grupe aktywistów używając takiej nazwy .Poza tym nie lubię oczerniania bez konkretnych dowodów kolego jesli zakładasz temat podpisz się nie bądz Anonimowy Big Grin: nie wstydz się a może kolejny trol takich nam na forum nie trzeba ,wydaje się ze sporo wiesz a skąd jesteś jasnowidzem? siedzisz w czyimś komputerze? byle znowu zawracac glowe sopom nie potwierdzonymi "rewelacjami" pozdrawiam. p.s i gratuluje braku klopotów zyciowych.
#4
Kolego, prośby, stwierdzenia, apele, wnioski składa się podpisem. Żadna organizacja nie weźmie pod uwagę skarg od osób anonimowych. A jeśli chcesz być anonimowy w gronie polchatu, przedstaw się w organach do tego potrzebnych np. sop-om.
[color=#004000]O jaśnie oświecony władco postów naszych i
najdroższe Słońce Zarządu, my, niegodne wąchania sygnatur ni avatarów
twoich, wstrętne i nędzne spamery i nooby, prosimy o światłą radę i
kroplę mądrości Twojej w tematach naszych![/color]
#5
Zamiast iść porozmawiać na priv z ktorym z sopów ty poprostu występujesz pod anonimem w Apelu ? probujesz zwrócić uwagę tym? nie znoszę wręcz nienawidzę osób które bez konkretnych dowodów oczerniają drugą osobę to nie czytaja tylko sopi ale rowniez userzy w tym osoba która twardo stąpa po ziemi dlatego pozegnam tchorza występującym pod nickiem anonymous .
#6
Cytat:probujesz zwrócić uwagę tym?
Tak.


Cytat:wydaje się ze sporo wiesz a skąd jesteś jasnowidzem? siedzisz w czyimś komputerze?

Cytat:Żadna organizacja nie weźmie pod uwagę skarg od osób anonimowych

Daliśmy Wam na tacy osobę która zniszczyła Wam forum, jest nią Karola. Co z tym zrobicie Wasza sprawa. 
Przypomnimy Wam że jakiś czas temu po "ataku", miała zabrane prawa operatora i nick, za ten występek. Ktoś zwrócił jej wszystko.. Pytanie dlaczego ?
Może dlatego że ona może? :) A może znajomości. Jakie to morze jest głębokie.


Piszcie na temat, a nie zastanawiali się kto i dlaczego, nie ma to znaczenia.

Zastanówcie się lepiej dlaczego serweroperatorstwo nic Karola nie zrobiło. :P


Pozdrawiam. ;-))))
#7
Znam tą sytuacje z bezpośredniej osoby uwikłanej w tą sprawę i ukaraną odebraniem wszystkich nicków. Nie mniej, taka sprawę powinieneś załatwiać bezpośrednio u sopa. Nie mam kompetencji na rozwikłanie tej sprawy. Odpowiedzialne osoby od tego są, skoro odzyskała to musiał być jakiś powód. Decyzja była suwerenna więc  nie pozostaje nam jak przyjąć ja do świadomości jako ostateczna i prawomocna.
[color=#004000]O jaśnie oświecony władco postów naszych i
najdroższe Słońce Zarządu, my, niegodne wąchania sygnatur ni avatarów
twoich, wstrętne i nędzne spamery i nooby, prosimy o światłą radę i
kroplę mądrości Twojej w tematach naszych![/color]
#8
Wniosek jest tylko jeden. Można Wam totalnie rozjechać portal i nikt konsekwencji nie poniesie (dobrze wiedzieć :P), trochę mnie to dziwi. Operatora tracili tu ludzie za mniejsze przewinienia(ile w tym prawdy jest tego nie wiemy). :)

Wczoraj forum, jutro strona, pojutrze wszystko ? Kto wie.

Nie mamy zamiaru załatwiać niczego prywatnie. Użytkownicy powinni wiedzieć jacy ludzie są w administracji Polchat'a. A ktoś kto działa na szkodę, nie może mieć ważnej funkcji. Operator/administrator ma dawać dobry przykład zachowania się(no chyba że tu panują inne zasady :-D).

A skoro znasz sytuacje... dziwi mnie Twoja postawa Toffiq, 13 lat z portalem, ktoś niszczy cześć tego portalu, a Ty masz to w du... :-P

Pozdrawiam. ;-)
#9
Witam serdecznie!

I oto pojawia się kolejny użytkownik, który "wie lepiej", niestety ale tego się właśnie spodziewałem. W tym momencie powinienem w tempie natychmiastowym zamknąć topic a Tobie przyznać warna, jednakże zanim to nastąpi sądzę, iż powinienem pewne rzeczy Ci przybliżyć..
Zarzuty pod naszym kierunkiem, iż nic nie zrobiliśmy wynikają z niewiedzy, nie-znajomości pełnego obrazu sytuacji. Wobec  Karoli zostały podjęte odpowiednie działania; zostala zawieszona w prawach mastera pokoju, zostały jej poblokowane nicki. Kilku  z nich do tej pory nie odblokowaliśmy. Pytasz dlaczego Karoli zostało to wszystko zwrócone. Otóż wyobraź sobie, iż osoba, w kierunku której tak ochoczo bijesz pianę ( być może jakieś prywatne animozje, tego nie wiem, w każdym razie forum nie jest miejscem do załatwiania swoich prywatnych porachunków ) postanowiła zwrócić nam forum sama. Co prawda na chwilę obecną większego pożytku z niego nie będzie, ale liczy się sam fakt. Poza tym skoro tak "dobrze" znasz sytuację całą, powinieneś wiedzieć iż wyżej wymieniona osoba nie działała sama, natomiast złączyła swoje siły z jeszcze jednym użytkownikiem portalu, który odpowiednią karę otrzymał. Poza tym trzeba Ci wiedzieć, iż Karola podjęła próbę naprawy tego, co zepsuła; chciała dla nas zrobić i udostępnić nam forum na płatnym serwisie, a więc sporo lepsze od tego, z którego korzystaliśmy do tej pory, narażając przy tym siebie samą na koszty. Z pewnych względów jednakże oferty nie przyjęliśmy.
Nawet w wypadku przestępców ( tu już robię zwrot w kierunku działalności instytucji takich jak sądy ) istnieje coś takiego jak złagodzenie kary czy chociażby skrócenie kary więzienia. Szczególnie w wypadkach, gdy osoba wydaje się być "zresocjalizowana". Pisząc w tym tonie najwyraźniej nie rozumiesz na czym polega "karanie" użytkowników. Każdemu należy dać drugą szansę a bany czy innego typu rzeczy winny być używane na użytkowniku jako kara, jednakże nie dla samego karania, a służąca temu, by użytkownik zrozumiał swój postępek i zmienił swoje zachowanie. Gdyby bany były dla samego ukarania zapewne nie byłoby opcji bana czasowego - wszystkie byłyby przyznawane stale.
Karola otrzymała od nas ( tak, ta decyzja była podejmowana w większym gronie a nie jednoosobowo jak zapewne sądzisz ) drugą szansę, jednakże na dość rygorystycznych zasadach: jeśli teraz odstawi cokolwiek co nam się nie będzie podobało - bezpowrotnie traci mastera pokoju. Tego oczywiście nie wiedziałeś Wink

W tym miejscu oczekuję od Ciebie drogi Użytkowniku umiejętności czytania ze zrozumieniem, zakładam iż takowe posiadasz. Oczekuję również zakończenia tej farsy, Twoje ewentualne prywatne urazy do Karoli zapewne mało wszystkich obchodzą, natomiast w wypadku dalszego publicznego bicia piany będę skłonny przyznawać ostrzeżenia, w dalszej kolejności ciekawsze "nagrody". Nie tylko Tobie, ale również każdemu osobnikowi, który będzie to kontynuował w ten sposób, w który czynisz to Ty. Mam nadzieję, że wyraziłem się dostatecznie jasno Big Grin

Pozdrawiam! Big Grin
[img]http://i48.tinypic.com/161et20.jpg[/img][img]http://i50.tinypic.com/14kfha0.jpg[/img][img]http://i50.tinypic.com/14kfha0.jpg[/img][img]http://i50.tinypic.com/14kfha0.jpg[/img][img]http://i46.tinypic.com/v5ahl4.jpg[/img]
#10
Witam! tak ,tak EvilRaven jasno okreslił stanowisko w tej sprawie również się zgadzam ,że każdemu należy się druga szansa tymbardziej ,że osoba która tego czynu dokonała chciała się zrehabilitować ,anonymous napewno forum nie sluzy do wylewania gorzkich żali ale skoro temat załozyłeś to EvilRaven ci w sposób jasny i rzetelny wytłumaczył Smile mam nadzieje ze ta farsa się skonczy.pozdrawiam.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości