Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecz Polaków 8.09.2007
#1
Czekam na przewidywania, co do wyniku polskiej reprezentacji w meczu eliminscji mistrzostw EuropySmile

Gramy w Lizbonie z PortugaliaSmile))
przypomne, ze blisko rok temu wygralismy w Chorzowie 2:1 po dwoch bramkach Ebiego SmolarkaSmile)
a dotychaczas w 8 meczach - 3 razy wygralismy, raz zremisowalismy, 4 razy przegralismy.

Bukmacherzy stawiaja
na zwyciestwo Portugalii - 1,44
na remis - 3,7
na zwyciestwo Polski - 6,55


a co wy myslicie na ten temat?????
#2
Choc serce podpowiada cos innego....
mysle ze jednak przegramy  Sad  jedna bramka 2:1 lub 3:2  obym sie mylil.
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#3
NocnySmile
obys sie mylil, i obym i ja sie mylil, bo mimo wszystko rozum jest nad serce w tej sprawieSmile)) ale nadzieja zostajeSmile))
#4
W sumie to dla mnie moze i grac Peru z Boliwią,ewentualnie z Kongo.


1:1 Smile ..a co!
#5
To ja powiem, ze przegramy 0:3, bo zawsze jest odwrotnie niz bym sobie zyczyla.
W serduszku pika niesmialo nadzieja, ze stanie sie cud. Podobno nie takie rzeczy sie zdarzaja. ;D
#6
Nie znam się,nie interesuję się piłką nożną :SmileAle żeby wam było miło mężczyźni stawiam na 2:1 dla Polski ;D(czy jeżeli trafnie obstawiłam to dostanę nagrodę?TongueP
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#7
MonikaSmile jesli zgadniesz, a twoj wynik bedzie prawidlowy, to polowa polski, a wlasciwie wszyscy mezczyzni w tym kraju, bede w nagrode ciebie wielbicSmile))))))))))))))) za to ze okazalas sie dobra wrozka polskiego futbolu
#8
Należy być dobrej myśli , jako patriota jestem za POLAKAMI!!
A co do wyniku meczu ekhmm... over  2,5
U bukmacherów kurs na Polskę rośnię , na Portugalię spada.. jakiś wałek będzie mówie wam Tongue
Wynik 3:1, 3:2
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.
#9
Bartoszku powiadasz,że będą mnie wielbić???...kurczaki pieczone,jak tu przekupić Portugalczyków,żeby przegrali ??? ;D Wink
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#10
(07-09-2007, 13:43)kk link napisał(a): 1:1 Smile ..a co!

no pieknie  Smile gratuluje wytypowania remisu Smile
kk  Smile  a teraz prosze o numery totolotka Wink
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości