Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecz Polaków 8.09.2007
#11
Oj ,gdyby to takie proste byloSmile Otarlam sie jedynie o remis.
Milo bylo wczoraj slyszec po domach ..."Gooooll !!!" , "Jeeeeest Kur....JEST !!
A przed "Goool" ..."DAWAAAAAJ !!!" albo  "Lecisz ,lecisz,lecisz"Smile

a Wy co krzyczeliscie ? jakie byly Wasze reakcje?
Rozbieg i kolanami po posadzce?
Wybieg na balkon i  "Polskaaa bialo-czerwoni"? Smile

#12
Parę podskoków na podłodze, zabuksowanie, i biegiem na balkon ze śpiewem na ustach, potem biegiem do pokoju, żeby zobaczyć ripley  Big Grin
#13
(09-09-2007, 09:14)kk link napisał(a): Oj ,gdyby to takie proste byloSmile Otarlam sie jedynie o remis.
Milo bylo wczoraj slyszec po domach ..."Gooooll !!!" , "Jeeeeest Kur....JEST !!
A przed "Goool" ..."DAWAAAAAJ !!!" albo  "Lecisz ,lecisz,lecisz"Smile

a Wy co krzyczeliscie ? jakie byly Wasze reakcje?
Rozbieg i kolanami po posadzce?
Wybieg na balkon i  "Polskaaa bialo-czerwoni"? Smile

Radosć krzyki, wódeczka, broawarek  o 3 powrót do domu ;D

over 2,5
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.
#14
cieszylem sie jak dziecko, portugalscy dziennikarze sie dziwnie na mnie patrzyli jak rzyczalem siedzac na trybunie dziennikarskiejSmile)
ale za to reakcjeinnych polskich dziennikarzy byly podobneSmile moze nawet w tv bylo moj krzyk slychac????? Smile)))))
#15
zauwazylam, ze podczas meczy, gdy sie cos dzieje to wszyscy zaczynaja sie przysuwac blizej do telewizora, podnosic sie i przechylac w tamta strone
zastanawialam sie czy ja tez tak robie
otoz tak, z pewnoscia robie to samo  Wink
ostatnio bym wszystkie zeby wybiła, bo po bramce "wyrwałam" do przodu ( w strone tv), zapominajac ze mam stół po drodze  ;D
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#16
Kolejny mecz wyjazdowy Polska -Finlandia.
Stawiam  1:1 , lub ! 2:1
#17
Finlandia - Polska

Moim zdaniem bedzie 3:1 dla Polaków, gola stracimy po niefortunnej interwencji Boruca, zamiast którego powinien grać kuszczak.

Dwie bramki dla Polski strzeli Ebi, jedna Krzynówek lub Żurawski (po zmianie w 70 minucie - bo nie wyjdzie w pierwszym skladzie), asyste zaliczy Błaszczykowski.

DO BOJU POLSKOOOOOOOOOOO !!!
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#18
Kurczę...też sobie postawię 2:0 dla Polaków<jak szaleć to szaleć> ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#19
a ja chce 4:0 dla polakowSmile a co, jak szalec to szalecSmile a bramki niech strzeli Rasiak Smile)) wszystkieSmile))
#20
Ech..zycze sobie 5:0 dla ojczystej druzyny. Typuje, ze przegramy 1:2. (Zeby nie zapeszyc)
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości