Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forum.polchat.pl
#11
Ach, jakie to ciekawe!

Są tu smakowite kąski, choćby ten, że "wszedł wpisując hasło jednego z administratorów". I wiem, którego. Sopie/administtratorze Martinie! Więcej odwagi w ujawnianiu prawdy. Mleko się już rozlało. Co to za administrator, któremu powierza się administrowanie serwisem, a ma tak słabe hasło na nicka. To zupełnie nieodpowiedzialny człowiek jest. I pewnie nie poniósł ŻADNYCH konsekwencji za pad forum. Mylę się? Jeśli tak, to sprostuj. Nadal administruje. I to tym forum też.

Dalej: "nie odebrał praw administratorom, którzy posiadali status założyciela forum". Albo nie mógł albo był gamoniem. Raczej to pierwsze. I tu mieliście szczęście, że zapanował nad nickiem administratora, który nie był ojcem-założycielem forum.

I na koniec: "stare forum jest w naszych rękach". I co z tego wynika? Nic. Macie trupa w swoich rękach. Pogratulować.


A tak swoją drogą sprawcy nie ponieśli konsekwencji za swój czyn.

A w filmie polskim, proszę pana, to jest tak: nuda... Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana... Dialogi niedobre... Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje.
http://antysop.info
#12
1. Moja odpowiedź brzmi tak:
Cytat:wszedł wpisując haslo jednego z administratorów (prędzej podszył się pod niego dzięki czemu uzyskał hasło)


Jak już czytasz, czytaj ze zrozumieniem.

2.


Napisałem:
Cytat:I nie zaatakował forum, nie shackował, nie ominął zabezpieczeń, nie wszedł dzięki luce tylko po prostu wszedł wpisując haslo jednego z administratorów (prędzej podszył się pod niego dzięki czemu uzyskał hasło) po czym zmienił jego nick na Anonnymous.

Odpisałeś:

Cytat:Dalej: "nie odebrał praw administratorom, którzy posiadali status założyciela forum". Albo nie mógł albo był gamoniem. Raczej to pierwsze. I tu mieliście szczęście, że zapanował nad nickiem administratora, który nie był ojcem-założycielem forum.


Kolejny przykład braku zrozumienia.
Podszył się pod Administratora, który już tu nie bywał. Jego nick na polchacie był wolny, do kupienia. Skoro wiesz o kogo chodzi, tymbardziej powinieneś wiedzieć.
Reszta administratorów była aktywna więc nawet gdyby ta osoba chciała się podszyć pod kogokolwiek  - nie udałoby jej się. Wink

Dodam jeszcze, że Administrator nie może zmieniać nicka,hasła, emaila Administratorowi Głównemu. Nie ma dostępu do edycji jego konta.

Nikt nie jest na tyle głupi, by dawać status założyciela każdemu.


3.

Cytat:I na koniec: "stare forum jest w naszych rękach". I co z tego wynika? Nic. Macie trupa w swoich rękach. Pogratulować.

Głupie pytanie. Tak, mamy trupa, ale jest on nasz. Żadna osoba nie może starego forum zmienić. Jest w naszych rękach także nie będzie na nim niespodzianek w postaci zmieniana czegokolwiek przez osoby trzecie. Pozostaje nam czekać na decyzję GG co dalej z polchatem. My nie mamy dostępu do serwera więc nie możemy przepisać domeny, postawić na niej nowego forum.

Feki pisał:

Cytat:1. Ponieważ na chwilę obecną w związku ze zmianą właściciela grupa GG nie dała nikomu dostępu do serwera. Proszę, wydało się. Tak - nie mamy i raczej nie będziemy mieli dostępu do serwera. jedyną osobą, która takowy posiadała był Devvil. Niestety GG wymaga aby tylko osoby zatrudnione mogły mieć dostęp do serwera. Nic się nie ruszy dopóki GG nie wyznaczy swojego administratora.


4.
Cytat:A tak swoją drogą sprawcy nie ponieśli konsekwencji za swój czyn.

Jesteś taki pewny? Nie znasz sprawy - nie pisz bzdur.

Pozdrawiam.BTW: Gratuluję Multikonta.

LePasseMuraille, inżynierMamoń.

[align=center][IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e71/muse100/dV4tb.gif[/img][/align]
#13
Inżynierze drogi! Oczywiście bo Ty wszystko widzisz i wiesz :d I z góry wiesz, KTÓREGO administratora hasło wpisała osoba, która dokonała "włamu" na forum, po prostu gratuluję Big Grin Aczkolwiek w Twej świętej wizji niestety musiały nastąpić jakieś zakłócenia, nie masz racji twierdząc, że osoba dobrała się do mego konta Big Grin Stare forum Polchatu praktycznie "nie istnieje" ale co z tego, można przyjść i bić pianę tutaj Big Grin Bo jak mniemam tylko tyle potrafisz? Narzekać, prowokować i nic więcej? Jakoś nie zauważyłem, byś kiedykolwiek chciał okazać komukolwiek z nas ( o sobie nie mówię, przecież to by była niewyobrażalna ujma na honorze dla Ciebie! ) pomoc.

Tak jak Martin wyżej napisał. Dlaczego wypowiadasz się o sprawach, o których Twoje pojęcie jest ograniczone do poziomu, jaki dwa tygodnie temu osiągały temperatury powietrza za Twoim oknem? Warto byłoby najpierw zapoznać się z sytuacją, dopiero potem się o niej wypowiadać Big Grin W tym momencie dajesz mi prawo do wypowiedzenia się o podobnej sytuacji jeśli chodzi o Ciebie, nie będę jednakże ( jak na razie ) zniżał się do poziomu, jaki prezentujesz swoimi postami.
Chciałbym jednak nadmienić, iż za kontynuowanie tej prowokatorskiej farsy będę przyznawał ostrzeżenia, w dalszej kolejności niezbyt-przyjemne-nagrody na czas długi a pozwalający Ci nareszcie wyjść na świeże powietrze. W końcu mamy wiosnę.. Big Grin

Pozdrawiam!
[img]http://i48.tinypic.com/161et20.jpg[/img][img]http://i50.tinypic.com/14kfha0.jpg[/img][img]http://i50.tinypic.com/14kfha0.jpg[/img][img]http://i50.tinypic.com/14kfha0.jpg[/img][img]http://i46.tinypic.com/v5ahl4.jpg[/img]
#14
Inzynier mi kogoś przypomina nie widząc jego ip domyslam sie jegomosci kim jest  Tongue nie wiem moze sie myle  Wink fakt jest faktem iż jak zaznaczyl Martin jedziesz na multikoncie drogi inzynierze przydałaby ci sie faktycznie wycieczka albo spacerek za duzo myslisz o polchacie a tak naprawde to malo wiesz twoje wizje mozna o kant dupy rozstrzaśćBig Grin zostaw to osobom odpowiedzialnym za ten portal  :-* dla wszystkich nie trolujacych i nie posiadajacych mult ikont
#15
Czy ktoś widział moją płytę z programowaniem w php?
Nie?
No to trudno.
Pewnie się znajdzie.


O! Evil dał głos. Zupełnie w swoim stylu. I tego właśnie oczekiwaliśmy. I nie zawiedliśmy się. Pomijając styl i to, co o mnie pisze nie znając mnie zupełnie, to napisał parę rzeczy, które ukrywane były dotąd przed użytkownikami.
Panowie admini! Nie macie zupełnie polityki informacyjnej. Jak na osoby mające prawie wszystkie atuty i narzędzia w rękach swych zaniedbaliście ten ważny aspekt. Cóż wam przeszkadzało, by napisać szczery komunikat o tym, co się stało, jak się stało i kto za to odpowiada?
Wiadomości trzeba od was wyciągać siłą stosując różne metody. Czasami się udaje, czasami nie. Przy okazji można się o sobie dowiedzieć kilku rzeczy Wink

Evilu evilu! Przypisujesz mnie te rzeczy, które sam robisz: siedzisz na chacie od rana do nocy. A ja jestem czasami tylko gościem. I komu to przydałby się wiosenny dłuższy spacer?

I jeszcze jedno: puściły ci nerwy, skoro uciekasz się do gróźb pod moim adresem. Administrator grozi użytkownikowi. Bez komentarza.


Anabellaa?!?!
Nie znam, nie spałem.

A tak przy okazji Anabellaa: używaj znaków przestankowych w zdaniu i podszkol się w ortografii. Bo inaczej, jak to barwnie określiłaś twoje posty można będzie "o kant dupy roztrzaskać".
A w filmie polskim, proszę pana, to jest tak: nuda... Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana... Dialogi niedobre... Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje.
http://antysop.info
#16
Cytat:Anabellaa?!?!
Nie znam, nie spałem.

A tak przy okazji Anabellaa: używaj znaków przestankowych w zdaniu i podszkol się w ortografii. Bo inaczej, jak to barwnie określiłaś twoje posty można będzie "o kant dupy roztrzaskać".
No wiesz tutaj na forum jest mozliwość podglądania co kto robi ;D i tak myslę sobie jak bardzo Inzynier musi się napocić zeby jakoś literki w zdanie złożyć i udalo ci się no coż moje gratki Tongue dziękuję za cenne uwagi od jutra będę robiła tyle blędów ile mi się spodobaSmile naprawde caly post napisales w niesamowitych mękach Big Grin ...Jesli natomiast mylę cię z pewną osobą która w podobny sposób wyraża się o polchacie "wróć" o sopach no to dowodzi tego ze niestety ale kolejny trolSad.Inzynier nigdzie nie zauwazyłam zeby EvilRaven ci groził jedynie cie ostrzegł więc ja z kolei doradzam czytanie ze zrozumieniem 8) tym samym to Evil moze poczytać jako pomówienie ,miedzy ostrzeżeniem a grożbami jest różnica .Odniosę się również do twych słow jakoby dlugo Evil siedział na czacie chlopie to nie twoja sprawa widocznie nie jestes takim gosciem skoro wiesz ile Evil siedzi pozdro

jest jak jest oby do wiosny.Załuje ze na forum nie ma opcji usuwania swoich postow bo przez pomylkę dalam az dwie wiadomosci o tej samej tresci nie wiem jak to sie stalo za cale zajscie przepraszam.

//Posty łączę. [Martin]
#17
Temat został wyczerpany, pozostały tylko wycieczki osobiste. Zamykam.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości