Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co by było gdyby zamknięto Polchat?
#1
W sumie to nie lubię gdybania, ale zadam pytanie:

Co by było gdyby Polchat z dnia na dzień został zamknięty?
Co byście wtedy zrobili ? Zastępczy czat jak przy poprzednich padach? (tu dużego wyboru nie ma, tylko to co dmc kiedyś napisał + ewentualnie ktoś może mieć stara wersje 2.0)
Przenosiny na inną platformę? A może rezygnacja i olewka?

Ciekawi mnie Wasze zdanie na ten temat.

[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#2
Sam nie lubię gdybania.
Myślę że zastępczy i tak by powstał. Dużo osób ma sentyment do Polchat-u.½Ja sam mam takowy, 13 lat stażu. Przyzwyczajenie, strata czasu, ludzie, atmosfera robi swoje.

Nie mniej jeśli miałby paść i zostać olany, pomógłbym by do tego nie dopuścić.

Ale to są hipotetyczne wnioski. Zresztą nikt nie wie jak by się to wszystko potoczyło.
[color=#004000]O jaśnie oświecony władco postów naszych i
najdroższe Słońce Zarządu, my, niegodne wąchania sygnatur ni avatarów
twoich, wstrętne i nędzne spamery i nooby, prosimy o światłą radę i
kroplę mądrości Twojej w tematach naszych![/color]
#3
witam Wink no coż na początku nie bylam tak zwiazana z polchatem nie znam nikogo prywatnie ale gdyby polchat został zamknięty byloby mi troche żal  :'(.Mam jednak nadzieje ,że to tylko "gdybanie fekiego"Big Grin , nie mniej jednak wydaje mi sie ze zalezy to od nas samych Stu lat zycze polchatowi  ;Dpozdrawiam
#4
Zastanawiające pytanie.
Może coś być na rzeczy z zamknięciem Polchatu przez jego właściciela GG. Od chwili przejęcia serwisu przez GG właśnie nic istotnego z serwisem się nie stało, oprócz przejęcia forum (które w tej chwili stoi nieczynne i straszy).
Feki się obudził ze snu zimowego i rządzi. Od razu widać tego efekty. Evil zatopił się w samozachwycie i nie robił nic. A jeśli cokolwiek robił, to efekty jego pracy nie były widoczne. I nie są nadal. Jeśli się mylę w tym, to bardzo proszę o dowody.
Tym tematem feki userów chata chce przygotować na ewentualne zamknięcie serwisu i przy okazji przeprowadza badania opinii chatowej, co by ta zrobiła, jak by zareagowała na ewentualne zamknięcie. Były przypadki dłuższych padów Polchatu i wtedy ruszał chat tymczasowy udostępniony przez czekamka. Tym samym zbiera informacje, czy warto by było taki chat na innym serwerze uruchomić.
Garu! Garu!
#5
To są insynuacje bądź co bądź. Nie zapominajmy że nie tylko server-operatorzy stoją nad poprawą funkcjonowania servisu, jak i zwykli userzy którzy z niego korzystają. Z mojej strony jestem za wprowadzeniem helpdesk bądź głównego pokoju "help".
[color=#004000]O jaśnie oświecony władco postów naszych i
najdroższe Słońce Zarządu, my, niegodne wąchania sygnatur ni avatarów
twoich, wstrętne i nędzne spamery i nooby, prosimy o światłą radę i
kroplę mądrości Twojej w tematach naszych![/color]
#6
Biorąc pod uwagę spadającą liczbę online Polchat.pl, "internet" nie odczułby utraty tego portaliku. Co innego nołlajfy siedzące tu 24/7, podejrzewam że przezywaliby dramat, samobójstw nie wykluczam. Big Grin

Ale zawsze zostaje Interia, onet, wp, nie wiem jak tam xstrefa żyje ; d

Polchat lata świetności ma już za sobą, w czasie gdy inni się rozwijali... polchat, no cóż efekty tego rozwoju można obserwować teraz. Tongue
#7
Witam jakby co jestem chętna na zakup polchatu Big Grin zwlaszcza z meska czescią przystojnych opow z polchatu (rumieni się ).i zarazem wyjasnia ze to byl zart oczywiscie nie z tą przystojnoscią tylko z zakupem Big Grin .Chciałam napisać ze znowu zaczyna się to co bylo na tamtym forum polchatu Sad wieczne pretensje do sopów naprawde forum nie sluzy do tego,sama wiem po sobie ze cokolwiek bym nie zrobila to i tak zle ludziom nigdy nie dogodzisz jednym slowem .feki na forum w temacie zadal tylko pytanie z ciekawosci nie ma sie czego dosnuwać wnioskow ,ze a moze coś jest na rzeczy ?.Lepiej gderać ,narzekać ,marudzić ale pamiętajmy ze to rownież my tworzymy ten polchatowy wirtualny "swiat" i  po czesci od nas zalezy w jakim kierunku on pojdzie ,jak to mowią wiosna idzie a z wiosną nadzieje rosną i tą nutką optymizmu wprowadzam cieplą wiosenna atmosferke a nie tylko marudzenie ,marudzeniem jeszcze nikt daleko nie zaszedl pozdrawiam 8) :-*
#8
Jeżeli ktoś zadaje pytanie, to musi być gotowy na różne odpowiedzi na nie.
Zamknięcie serwisu może się oczywiście zdarzyć, nic nie trwa wiecznie, ale... gdyby chat ruszył na nowo pod administracją tej ekipy, która jest teraz, to mocno bym się zastanowił, czy bym brał w tym udział.
Garu! Garu!
#9
(11-03-2012, 22:33)toffiq link napisał(a): To są insynuacje bądź co bądź. Nie zapominajmy że nie tylko server-operatorzy stoją nad poprawą funkcjonowania servisu, jak i zwykli userzy którzy z niego korzystają. Z mojej strony jestem za wprowadzeniem helpdesk bądź głównego pokoju "help".

Niestety nie jest to możliwe na chwilę obecną.

(13-03-2012, 11:16)LePasseMuraille link napisał(a): Jeżeli ktoś zadaje pytanie, to musi być gotowy na różne odpowiedzi na nie.
Zamknięcie serwisu może się oczywiście zdarzyć, nic nie trwa wiecznie, ale... gdyby chat ruszył na nowo pod administracją tej ekipy, która jest teraz, to mocno bym się zastanowił, czy bym brał w tym udział.

To po co bierzesz w tym udział teraz?
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#10
Chciałeś znać odpowiedź na swe pytania? To poznałeś.
I po co ten komentarz?


I skąd wiadomo, że biorę w tym jeszcze udział?
Garu! Garu!
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości