Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrobił się bałagan na Erocie
#21
Sasa stwierdziłeś,że należę do grupy eskimoski.Czy to,że ja,srbk i wiele innych osób lubimy eskimoskę świadczy o czymś złym?...chyba wręcz przeciwnie,świadczy o tym,że jest to osoba lubiana.Ja nie wchodzę na erota po to żeby oglądać jakieś chore sytuacje np. z Tobą w roli głównej,tylko po to żeby się bawić...a robię to właśnie w towarzystwie eskimoski,srbk i wiele innych osób.Co do EA to ni pamiętam,żeby kogoś obrażał i żeby był banowany(tu moge się mylić).
I to by było na tyle...
a nie...rojku zmień ten avatar bo nie mogę patrzeć jak się wysuszaszTongueP
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#22
No dobrze..
Widze, ze sie zamieszanie zrobilo - kk mowila mi dzisiaj o Twoim poscie, sasa, odpisuje teraz, bo niestety mocno zajeta jestem ostatnimi czasy zawodowo.

Sasa, rzeczywiscie mniej mnie ostatnio na czacie - nie spedzam na nim dlugich godzin, bo real jest jednak wazniejszy - to a propos Twojej uwagi Smile
Ale wierz mi, doskonale wiem, co sie dzieje na czacie.. Nie zawsze musze byc na swoim nicku.. tyle tylko powiem Wink

A teraz do meritum: kazdy user ma prawo do skargi uzasadnionej na operatora. Skarga uzasadniona to dla mnie taka, ze jest w stanie przeslac do mnie lub do kk logi, ktore moga udokumentowac nieprawidlowe zachowanie opa.

Jest specjalny mail, na ktory takie zazalenia mozna wysylac. Podam go dla przypomnienia, poniewaz stare forum nie dziala: master-erot@o2.pl

Forum nie jest miejscem na tego typu skargi.

Co do tej konkretnej sprawy: zasada jest prosta, sasa - operatorzy pokoju Erotyczny musza spelniac pewne warunki: byc osobami powszechnie znanymi wsrod userow, miec oko albo i dwa otwarte na to, co sie dzieje na mainie. Zadaniem operatora jest dbac o to, by wszyscy sie czuli dobrze, by nikt nikogo nie obrazal, ani nie robil awantur.

Znam eskimoske od lat i nie mam do niej zastrzezen, Zna ludzi, zna czat, zna swoje obowiazki jako op.
Jest lubiana, co zreszta widac dobitnie w wypowiedziach powyzej.

Sasa.. jesli rzeczywiscie jestes tym sasa, ktory swego czasu przychodzil na erota i... rozrabialSmile)
Przychodzisz.. widzisz..i.. juz Ci sie cos nie podoba.. Niestety, ale mnie sie nie podoba forma, ktora obrales. Z tego, co tu wyczytalam, to raczej wobec Twojej osoby sa zastrzezenia. Specjalnie prosilam kk o pozostawienie tego tematu otwartego, bo ciekawa bylam reakcji userow. Wypowiedzialy sie tu rowniez osoby, z ktorymi nie popadles w konflikt, a sa to osoby, ktore znam i uwazam za wyjatkowo malo konfliktowe, dlatego ich zdanie mnie przekonuje.

Powiem jedno: jakos poza Toba nikt nie zglasza zastrzezen co do opowania eski. Ja natomiast juz przed ta cala sprawa bylam poinformowana, ze sa z Toba problemy, ze obraziles srubke i eski. A obrazania nie bede tolerowac, zebys mial tego swiadomosc. Poza tym: jestem pewna, ze eski podejmuje wywazone decyzje jako op, mam do niej zaufanie i skoro uwazala, ze zaslugujesz na bana, wychodze z zalozenia, ze tak wlasnie bylo.

Mam nadzieje, ze przyjmiesz te uwagi z mojej strony - staram sie byc obiektywna, opieram sie na tym, ze znam i eski i srubke od lat.

I dlatego prosze: daj sie poznac userom jako mily, fajny i dowcipny bywalec czata. Na wojne tu nikt z nas nie bedzie chodzil.

A nastepnym razem bardzo prosze o przyslanie logow na mail, ktory podalam powyzej.

Tym samym uwazam temat za zakonczony.
Kk, zablokuj prosze ten watek.

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#23
Zamykam  i jednoczesnie uprzedzam.
Bede kasowala wszelkie podobne tematy,a tym bardziej zakladane przez osoby  o zblizonym nastawieniu.
Skargi  z logami ,prosze wysylac na mail podany wyżej przez Kathi.
#24
Amen uf
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości