Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie 24 lub 25 czerwca :)
#1
Tadaaam Smile
Uwaga uwaga !!
Planujemy spotkanie, wew stolycy, w piatek lub sobotę 24/25 czerwca ( a jak nam sie spodoba to i dwudniowe zrobimy ;p)
Szanowna koleżanka Błękitna będzie w tym czasie wizytować miasto stołeczne, a to się trafia raz do roku więc okazja jedyna i niepowtarzalna do spotkania ;p (długo to ja nie pożyję po takich tekstach)
ALe do rzeczy:
Miło by było jakby się chętni określili tak mneij więcej chociaż, żebyśmy wiedzieli ile osób...
Plan był, zeby zrobić spotkanie w okolicach starówki, jeśli ktoś zna miejsce godne polecenia to proszę o info - a starówka dlatego, że chcemy wieczorem obejrzeć też pokazy przy tych nowych fontannach Wink
No to.. zapraszamy Wink
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#2
(09-06-2011, 16:12)vectra link napisał(a): Miło by było jakby się chętni określili tak mneij więcej chociaż,


określam się tak więcej niż mneij ;p
#3
jako ze mam straaasznie daleko....tez bede Wink
Ajem de tolest, szort man .
#4
Somsiatka, kombinuj czy mozna tam wjechac wozkiem
#5
No to i my wstępnie się zapisujemy, jako, że daleko tyż nie mamy ;-)
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie..
#6
I ja już chyba  bardziej-na-stałe dotre. (:
...
#7
jako ze nie widze wylewu pomyslow.....kedys niedaleko Zygi na kolumnie byl irish pub....pewnie nadal tam jest....moze tam sie spiknac?
Ajem de tolest, szort man .
#8
No to mamy już dwie propozycje: Irish i ogródki nad Wisła... do wyboru do koloru Smile
Proponowałabym piątek, 24 bo w sobote na Podzamczu są "Wianki" i będzie dziki tłum... no chyba, że o to nam chodzi? Wink
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#9
O ile mnie nie wywieje, to raczej mnie przywieje ;]
plum...
#10
Juśśśśś bardziej na stałe <hura> Smile)))


Ja też proponowałabym piątek i w zależności, czy pogoda nam dopisze byłabym za ogródkami nad Wisła Wink Ale oczywiście się dopasuję TonguePP
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie..
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości