Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zachcianek 11/02/2011 godzina 20.00
#1
W piątek 11 lutego o godzinie 20stej zapraszamy do pubu Zachcianek, Miedziana 7 - gwiazdą wieczoru będzie domiśka  ;D
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#2
Termin bardzo mi odpowiada.. O ile nie złapię jakiegoś świństwa chorobowego- pojawię się na pewno Big Grin Już się nie mogę doczekać Smile))) Choć Zachcianek mnie przeraża Tongue
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie..
#3
Raaaaany... Zachcianek?! Ta knajpa ewidentnie jest jakaś nie teges... Do tego droga cholernie. Ale dobrze. Dopisuję się chyba że mała złapie chorobowe coś. Pomyślcie nad zmianą na bardziej ludzki lokal... Do zobaczenia.
#4
Nagła zmiana planów.. Nie będzie nas jednak w ZachciankuSad Miłej Zabawy Wszystkim obecnym!Smile Wypijcie i Nasze zdrowie Smile
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie..
#5
Jakieś hasło rozpoznawcze? "Najlepsze k.. są na Placu Pigalle" czy cuś?  Tongue
#6
To ten.. Wyruszam o 12.05 z Bartoszyc xd do zobaczenia (wkońcu) ! :-)
#7
No więc dziękuje tym co byli za spotkanie, było bardzo sympatycznie. Fajnie było spotkać tych znanych i poznać nowych. Smile Znów potwierdziła teza, że nie liczy się ilość, a jakość :-D Ci którzy się nie zjawili mogą szczerze żałować  Smile A teraz czas na afterek xd
#8
Też chciałam podziękować wszystkim za wspaniałą imprezę  :-*.
#9
A business can stand out easily by increasing its response time to its customers. The faster you respond the happier your customer will be. When a customer contacts your business, they shouldn’t be lost as to what they need to do. With a virtual voicemail systems in your business, you can greet your customers professionally and cut down response times.
#10
The complete look of your internet site is remarkable, not to mention the content material!
also visit my net web page -what is search engine optimization
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości