Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17 wrzesnia - Warszawa - spotkanie z mua:D
#1
Witam serdecznie,
Jak juz pewnie wszyscy wiedza przyjezdzam do Polski 17 wrzesnia, laduje w Warszawie, dlatego mamy okazje sie znow spotkac. Przylatuje o 17:40 i co dalej... tego nie wiem... dlatego czekam na wasze propozycje. Niestety w sobote po poludniu musze byc w Lublinie, wiec nie poszalejemy  Wink
Jesli macie jakies propozycje, co gdzie i jak to dawac znac, ja nie znam Wawy dlatego zdam sie na lokalnych, zeby cos podpowiedzieli.....  8)
...Dzisiejszy dzień jest pierwszym z tych, które zostały Ci do przeżycia... nie zmarnuj go!
#2
ja na pewno postaram sie odkupic domisie z rak porywaczy z wizza ;p
wymienie na kawalek pasa startowego ;p
Wariat
#3
Ja będe wracać z Wisły, starac się jak najszybciej dotrzeć...
Rzućcie propozycją jakiegoś miejsca;p


sama se rzuce propozycje:

www.lukaartystyczna.pl

fajne miejsceSmile

Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#4
Podoba mnie sie  ;D i potanczyc mozna  8)
...Dzisiejszy dzień jest pierwszym z tych, które zostały Ci do przeżycia... nie zmarnuj go!
#5
Dobra, po rozmowie na czacie w/w klub odpada... padla propozycja Zachcianka lub jakiegos innego (nazwy nie pamietam - chyba Casablanca ???).
Dajcie znac co o tym sadziecie, bo czas goni ;D
...Dzisiejszy dzień jest pierwszym z tych, które zostały Ci do przeżycia... nie zmarnuj go!
#6
i Casablanca i Zachcianek są mi znane - mi pasują Wink
a ta Luka to jakoś tak nie teges <sorry>  :-\
ale oczywiście postaram się dostosować...
#7
Z najnowszych info: widzimy sie w Casablance, niechudzia zarezerwowala miejsca... chyba zaczniemy ok 19-20. A teraz prosze o liste obecnosci i jakis adres Big Grin
...Dzisiejszy dzień jest pierwszym z tych, które zostały Ci do przeżycia... nie zmarnuj go!
#8
adres? po co Ci adres? <hm> porwiemy, w dziki las uwieziemy..
Wariat
#9
a co mi tam,
będę.

Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#10
Ok, wiec krotko zwiezle i na temat, bo to 300 metrow ode mnie. Dojazd do przystanku Synow Pulku tramwajami 8, 10, 26 i autobusami 112, 129,106, 506, 189, 184. Jakby cos to dzwoncie do mnie, bo to moje lokalne klimaty Wink

Trudno zeby nie byc skoro to pod nosem Wink)))
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości