Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacyjny zlot?
#31
no ja nie wiem krof Wink
#32
Ty nie musisz frytuś, ja wiem Wink
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie..
#33
Zachcianek zarezerwowany od 19.00 dla nas na haslo POLCHAT Smile weranda offkors;p
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#34
(11-08-2010, 22:42)vectra link napisał(a): Zachcianek zarezerwowany od 19.00 dla nas na haslo POLCHAT Smile weranda offkors;p
ja tam bede szukal Vectry ;ppppppp
znak orientacyjny ;p
Wariat
#35
to moze wypada, zebym po latach molestowania i ja pokazal swoja parszywa gebe Smile
#36
(15-08-2010, 21:59)craftson link napisał(a): to moze wypada, zebym po latach molestowania i ja pokazal swoja parszywa gebe Smile
nie tylko wypada ale obecnosc obowiazkowa choc na chwile
Wariat
#37
hej jestem nowy czy to jest ten zlot gang-bang?? też chętnie bym wpadł ale chciałbym się dowiedzieć ile płatna wejściówkaBig Grin pozdrawiam wszystkich użytkowników strony randki sex zoneBig Grin
#38
(16-08-2010, 05:57)matix20 link napisał(a): hej jestem nowy czy to jest ten zlot gang-bang?? też chętnie bym wpadł ale chciałbym się dowiedzieć ile płatna wejściówkaBig Grin pozdrawiam wszystkich użytkowników strony randki sex zoneBig Grin
po cennik obowiazujacy zgłos sie do Vectry Smile
Wariat
#39
No cóż, Amelka się melduje... na razie tu, a o Zachcianku pomyśli bardzo poważnie.

Bo jeśli nie, to mi taka jedna urwie głowę ;-P.

Przekazuję Wam znak pokoju (pompom tralalala) ;-P.
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
#40
Istnieje duża szansa, że i ja się pojawię z obstawąSmile
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości