Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacyjny zlot?
#21
To jak ja będe mieć takiego przewodnika to może i trafie Smile Smile
#22
To i ja może się skuszę Smile
#23
coraz wiecej nasWink)))))))))
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#24
(04-08-2010, 15:38)vectra link napisał(a): coraz wiecej nasWink)))))))))

...do pieczeniaa chlebaaa <gitara>  ;D

to ja może jednak się nie pojawię <zeby> Big Grin
#25
Plany się trochę skomplikowały... Więc raczej mnie nie będzie , ale fakt. Zachcianek to dobre miejsce , bynajmniej nie mam z nim związanych złych wspomnień. Pozostaje mi życzyć Wam miłej zabawy.

Pozdrawiam M.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#26
Witam
Nigdy nie lubiłem tego miejsca.  28... niestety koliduje z innym spotkaniem myślałem żeby połączyc 2 spotkania ( erotyczny i radioscanner) będzie nasz 10 osob ..i robimy ognisko do rana
Pozdrawiam
_ASTRO_ - PAMIĘTACIE NASZE OGNISKA 1-MAJOWE..? I SPOTKANIA W JARZE..Smile
#27
Tak sobie myślę że dawno nie psułem wam krwi ;p Może może się uda wybrać... Ale najpierw w pracy trzeba się postarać o wolną sobotę i poniedziałek Wink
#28
Oooo, jak miło. Widzę, że szykuje się spotkanko, świetny pomysł. Miejsce też odpowiednie Smile Na dzień dzisiejszy potwierdzam swoją obecność. Smile
Z cyklu Myśli Złote i Pozłacane:
    Mężczyzny nie można zmienić. Można zmienić mężczyznę, ale to niczego nie zmienia.
Big Grin
#29
Wariatku- minetka i piwo to jeden z najlepszych pomysłów, jakie u Ciebie czytałam ;PP Dlaczego miałabym się smucić z tego powodu? Powiem jeszcze raz, jestem ZA Big Grin


Longuś- tak, tak, popsuj nam krwi i się pojaw... z hukiem i fanfarami ;-P A ja zajmę się resztą Wink)

Fajnie-dużo nas ;D

Frytuś-przybywaj koniecznie Wink


a.
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie..
#30
hym...sprawdze kalendarz...czy mam płodne...Tongue
A kto umarł..ten..nie żyje..
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości