Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacyjny zlot?
#1
Ponieważ temat jest co rusz poruszany na czacie pozwoliłam sobie założyc wątek spotkaniowy Smile

Jest propozycja spotkania/ zlotu w Warszawie w sierpniu, pierwsze głosy jakie sie pojawiały skłaniały sie ku końcowi miesiąca więc mamy propozycje :  28/29.08

Knajpę czy inne miejsce na spotkanie mam nadzieję ze "tubylcy" pomogą mi wyszukać a wszystkich zapraszam - dajcie znać czy pomysł trafiony, czy będa chętniSmile

pozdrawiam

vec
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#2
ja jestem za i podpisuje sie obiema rekami  ;D
Wariat
#3
hmm
#4
28 jestem jak najbardziej za , bo 21 szturmuje MielnoSmile

Pozdrawiam M.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#5
Jestem za jak najbardziej Vectra a moze zrobimy ognisko w Powsinie....?
Majowy zlot sie nie udał..Sad ale moze Sierpniowy sie uda..Smile
Jakby co pisz na PW.
_ASTRO_ - PAMIĘTACIE NASZE OGNISKA 1-MAJOWE..? I SPOTKANIA W JARZE..Smile
#6
Jeszcze nie wiem, czy na pewno mi się uda... ale jeśli mogę zasugerować termin, to mi bardziej odpowiada ostatni weekend sierpnia, 28/29...

Myśleliście już gdzie?
#7
I ja bardzo chętnie się pojawię ;-) Na zlotach nie było mnie kilka lat, z dziką rozkoszą zobaczę starą gwardię, z ciekawością poznam nowąTongue

No właśnie, pytanie tylko gdzie?Smile


Choć z vecią, to ja na koniec świata pójdę <shy>Tongue
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie..
#8
jestem zaSmilechcialbym was wreszcie zobaczyc ludkowie miliSmilepozdrawiam Smile
#9
Jeżeli to byłby ostatni weekend sierpnia to może i ja bym była bo do 1 września się wyprowadzam z wawy...ale nie wiem czy ktoś chce abym była...



żartTongue
#10
OK...większość jest ZA ostatnim weekndem sierpnia więc zmieniam ciut post, zeby nie bylo niejasnosciSmile

TERMIN ZLOTU: 28.08 Smile
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości