Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polbnc dodatki w skrypcie bota ban itp
#1
Witam, kiedyś jeszcze jak istniał polchat był wątek dotyczący polbnc i skryptu w bocie, pytania zadalem sam pod nickem rafQ, chodzi dokładnie o takie cos jak banowanie za drugim razem czyli pierw kik a następnie ban np 5 min czy ktoś pamięta taki watek lub posiada taki skrypt?,  również mile widziane będą inne ciekawostki w skrypcie polbnc,

dodam że ja zrobiłem coś takiego ale niestety bot dwa razy pisze przy banowaniu i dodatkowo nie sa to idealnie losowe banowania tylko np caly czas ban albo czasem sie zdarzy że caly czas kik lub na zmiane ale to rzadko

Cytat:TEXT *fuck*, *kurw*, *huj*, *chuj*, *cipa*, *pizd*, *skurwysy*,
DENY Denis,rafQ,Lenka,
DELAY 2
ANSWER <b><#000000> Mama cie nie nauczyla to ja cie nalucze! <#0000FF>%nick%<#000000> tym razem to tylko kick <kciuki>
ANSWER /kick %nick% To na przypomnienie Wink
ANSWER <b><#000000> Nie ladnie tak brzydko mowic <#0000FF>%nick%<#000000> Odsapnij 3 min i wroc <bum>
ANSWER /ban %nick% 3 Odsapnij 3 min i wroc Smile
#2
W standardowym polBNCu nie da się tego zrobić.
Na dodatek jeśli piszesz:
...
ANSWER a
ANSWER b
to bot ZAWSZE da DWIE odpowiedzi, a nie o to chodziło.

Nie wiem, której wersji polBNC używasz, ale w tej, którą kiedyś się bawiłem lepiej działało coś takiego:
Kod:
TEXT *fuck*
DELAY 2
MODE CYCLE
ANSWER /kick %nick%,/ban %nick%
ale też nie do końca dobrze.

Zwróć uwagę na dwie modyfikacje:
- MODE CYCLE powoduje, że odpowiedzi nie są losowe, tylko w pętli
- ANSWER z przecinkami to różne odpowiedzi, z których jest wybierana jedna, w zależności od MODE: dla RANDOM - losowa (domyślnie, jeśli w tej sekcji nie ma MODE), dla CYCLE - kolejna, w pętli.

Tyle, że to zadziała również, jeśli klną dwie osoby:
- nick X klnie - dostaje kicka
- nick Y klnie zaraz potem - dostaje bana
bo informacja, która odpowiedź była ostatnio wyświetlana, nie jest trzymane per nick, tylko per pokój.

A tak przy okazji: działa Ci polBNC na Polfanie?!? Bo wydawało mi się, że z wersją 3.x serwera on nie za bardzo się dogaduje ...
#3
Dzieki wielkie !

Twoja podpowiedz duzo mi pomogła, wszystko gra i buczy właśnie o to mi chodziło, kiedyś ktoś mi właśnie pomógł z tym na polchat ale nie mogłem znalesc tego posta tu na forum, a co do bota to wersja "polbnc-0.1.3.tar.gz" a co do czata znajdujemy sie na innym portalu czatowym tzw webczat.pl i wszystko dobrze działa, jesli by kogos interesowało postawienia bota to zapraszamy na pokoj Ostrołęka możemy sie dogadać : )

a PS. Czy istnieje możliwość by bot również reagował na komendy po przez priv?, fajna opcja było by, gdyby nadawał prawa cos takiego jak loginop by to wyglądało, bo na ogólnym nie mozna tak zrobić wiadomo dlaczego ale na priv fajna sprawa by była

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje : )
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości