Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słowa za które bot daje bana na 15 minut
#1
Tak dla jasności sytuacji ... niżej podam słowa powszechnie uważane za wulgarne/ obraźliwe... które są wpisane w nasze boty...

chuj cipa  cipy  cipie scierwa dojeb fuck   huj hujek jeba kurw kurew kórw
kutas kótas pizd pierdal poruch poruh  jebal przyjeb przeruch qrwa qurwa qrews
ruchać ruha  jeba  wyruch zaruch zjeb hooj wyrucham
przerucham qrfa  hooj fuck wcoorwia vcoorvia wcoorvia


nie ma tych słów chyba aż tak dużo... by chcąc posiedzieć ze znajomymi... starać się ich nie używać ...

Życząc miły rozmów
przypominam... że  regulamin pokoju znajduje się tutaj http://forum.polfan.pl/index.php?topic=250.0

olka
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
#2
za danie:

"fuck! cipie dojebal kutas, nie porucha hooj, tylko wcoorwia zjeb"

powinno byc 120 min .


Rzeczywiscie jestes wybredna, jest ich malo.

Hack
#3
Hack ...
no popatrz... ograniczają czasowo ...nawet orgaaaaaaazmy tu  >Sad  
ale brzydko tak ...to możesz ... na uszko  Tongue Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

olka
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
#4
Przepraszam ze ja nie w temacie, ale nie wytrzymale Olka cholera jasna, czemu nigdy nie mówiłaś ze masz tak piękne oczęta ;D
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#5
Super watek!
Chociaz tu mozna sobie bluzgac do woli. A niech sie mlodziez cieszy:-) ;D ;D
#6
a za słowa : wyma***** lub sza***** nie ma już bana ?
#7
(08-07-2010, 10:37)zofija link napisał(a): « Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 18:58 wysłane przez zofija »

no to se Zofija "porządziła...ho ho HO
#8
Moi drodzy nie bardzo wiedziałam gdzie to napisać i uznałam, że to będzie odpowiedni temat. Od jakiegoś czasu jest jedna osoba na czacie, która obraża innych i nie będę tu tchórzem jest to osoba o nicku Cyniczna bądź o innych różnych nickach i wszyscy wiemy o jaką osobę chodzi. Niestety moje prośby kierowane do opów obecnych przy tym spełzły na niczym, gdyż nikt nie raczył nawet słowem upomnieć ową osobę, ba nawet ja byłam atakowana za to, że śmiałam napisać na mainie swoją uwagę kierowaną do Niej. I przez to, że niestety albo stety zostałam dobrze wychowana i nie używam ani obraźliwych ani wulgarnych słów sprawiło, że do tej pory nie zwróciłam uwagi na jej zachowanie jednak są pewne granice, których kulturalny człowiek nie przekracza a przepraszam słowo dupek użyte przez Nią jest jednak obraźliwe. Jestem już trochę czasu na tym czacie i mniemam, iż nie zastosowanie się do Waszych regulaminów powinno skutkować upomnieniem a gdy upomnienie nie pomaga usunięciem. Myślę, że większość osób nie przychodzi na czat żeby się wyżywać na innych ale po to by miło spędzić czas. Bardzo proszę o zajęcię się tym faktem gdyż zachowanie tej osoby jest po prostu złą wizytówką zarówno nas czatujących jak i Was wszystkich opów.
#9
(24-10-2010, 22:53)Viki_Caryca link napisał(a): Moi drodzy nie bardzo wiedziałam gdzie to napisać i uznałam, że to będzie odpowiedni temat. Od jakiegoś czasu jest jedna osoba na czacie, która obraża innych i nie będę tu tchórzem jest to osoba o nicku Cyniczna bądź o innych różnych nickach i wszyscy wiemy o jaką osobę chodzi. Niestety moje prośby kierowane do opów obecnych przy tym spełzły na niczym, gdyż nikt nie raczył nawet słowem upomnieć ową osobę, ba nawet ja byłam atakowana za to, że śmiałam napisać na mainie swoją uwagę kierowaną do Niej. I przez to, że niestety albo stety zostałam dobrze wychowana i nie używam ani obraźliwych ani wulgarnych słów sprawiło, że do tej pory nie zwróciłam uwagi na jej zachowanie jednak są pewne granice, których kulturalny człowiek nie przekracza a przepraszam słowo dupek użyte przez Nią jest jednak obraźliwe. Jestem już trochę czasu na tym czacie i mniemam, iż nie zastosowanie się do Waszych regulaminów powinno skutkować upomnieniem a gdy upomnienie nie pomaga usunięciem. Myślę, że większość osób nie przychodzi na czat żeby się wyżywać na innych ale po to by miło spędzić czas. Bardzo proszę o zajęcię się tym faktem gdyż zachowanie tej osoby jest po prostu złą wizytówką zarówno nas czatujących jak i Was wszystkich opów.

Fakt, użyte przeze mnie słowo ''dupek'' było chamskie i przepraszam.

Nie uważam jednak, bym była przez kogokolwiek i kiedykolwiek faworyzowana.

Uważasz, że jestem chamska ? Poczytaj sobie niektóre odzywki kierowane do mnie przez ducha ;-). I to on sam szuka guza, bo ja zazwyczaj w ogóle nie zwracam na niego uwagi.

Jeszcze raz przepraszam, jeżeli któraś z moich wypowiedzi uraziła Ciebie, bądź Twojego znajomego, to się więcej nie powtórzy.
Jeżeli jednak moje wypowiedzi tak bardzo pieką Was w oczy, polecam opcję ignor. Myślę, że tak będzie najprościej. Pozdrawiam.
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości