Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne Radio Polchat - REAKTYWACJA :D :D
#1
Dla zainteresowanych....

Mam informacje od czekamka, ze posiada kopie strony i forum radia, moze to postawić u siebie na serwerze, więc jakiś start mamy. Mysle, że strony nie ma co zmieniac, bo ja znamy, poza tym radio jest do grania i sluchania a nie do ogladania.

Skontaktowałam się jeszcze z Zabijakiem, Bartosch zadeklarowal chec powrotu, Gheh, Ja.... Mam nadzieje, ze odnajda sie inne grajace czleki i zglosza nowe....

Jesli ktos ma namiar na Kamenke, to bardzo prosze o rzucenie Jej tematu.... Nie moze Jej zabraknac....

Jesli cos dalej ruszy w temacie, beda jakies newsy, to bede Was na biezaco informowac....

Do uslyszenia.. Mam nadzieje :-)


news goracy:
byc moze ruszymy ..... no nei powiem, ze dzis, choc bedziemy probowac Wink ale przyszly tydzien jest bardzo realny Wink Wink

Aska vel napoleonka vel Bonapartka Tongue
#2
to pozdrawiam ...i zycze powodzenia  --sam gram duze radio , alle goscinnie  jak wam to pasuje tez sie melduje
#3
Wolne Radio Polchat - przy mikrofonie kamenaSmile
Ja też się melduję - mam wprawdzie problem z dyskami, na których mam muzę, więc na razie specjalnie nie mam z czym poszaleć, jednak mam nadzieję, że to się wkrótce jakoś ogarnie.
W każdym razie cieszę się, że radyjko ruszySmile
Pozdrawiam cieplutko
kamena
P.S. Napka, wywaliłaś moje gg, to teraz nie masz do mnie kontaktuBig Grin Ja mam Twój numer, odezwę sięSmile 
#4
kamenek po odpaleniu kompa z muzyka mam Smile odezwe sie jutro Smile

inni chetni chcacy grac.. zapraszam na gg: 1141722

mail: askachm@gmail.com

polchat...


pzdr,. nap wlasnie grajaca testujaco ;-)

liczba sluchaczy w pierwszych godzinach zachecajaca ;-)))
#5
Tak, tak. Ja też.
Tylko pod `Schweppes`, bo gheh-a to nawet ja sam na antenie nie wymówię  Tongue
Już nie jak kiedyś, raczej bardziej hm, młodzieżowo, ale `dzieciak` w ekipie też się nada, chyba.  Wink
Zamelduję się pod koniec przyszłego tygodnia, no może początek kolejnego.  8)
#6
A to nie jest glupi polysl śliwa.

Od czasu do czasu w godzinach wieczornych ,mozna by bylo puścic jakies sluchowisko erotyczne .
Jakiś kawalek pościelowy,potem sluchowisko..minuta ciszy  Wink

Pewnie ktos z naszego pokoju pisze/pisal erotyki.

mmmm?  Smile
#7
witam --jak ja bede gral jest mozliwosc na nocne rozmowy na tel --do dwoch tel i studio --wiec bedzie i erotycznie
zalezy od sluchaczki co zadzwoni -- i wszystko  LIVE na antene  <ok>
pozdrawiam ..widze wlasnie takie nocne programy ..
#8
aaaaaaach erotyki rewelacja....
ja moge czytac :-)
z odpowiednia muzyczka w tle...
mrauuuuuuuuuuus.......

moge poszukac nawet czegos.. ale to z czasem, bo jak wiadomo zycie kury domowej nie jest lekkie Big Grin
#9
to ja się zamelduję oficjalnie jako DiDżejka! o!  ;D Big Grin
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości