Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLFAN - konieczność corocznej opłaty za domenę
#1
Ponieważ nie każdy zagląda na forum polchatu  http://www.polchat.pl/forum/viewtopic.ph...2b49a2b4f5... pozwolę sobie  i tu skopiować wpis rata:

Cytat:domena polfan.pl dobiega konca
przez rat w Śro Kwi 21, 2010 7:23 pm
Jak co roku domena polfan.pl z koncem kwietnia traci swoja waznosc.. rok temu wystarczyl sms do f, dwa lata temu chyba bylo podobnie.. niestety w tym roku f "nie ma czasu na pierdoly" dlatego musialem sie zarejestrowac.. ;] nie wiem czy chcecie dalej przedluzac ta domene, inaczej zostanie zablokowana. Prosze o informacje tu lub na moj email: racio@racio.pl czy bedziecie w dalszym ciagu przedluzac domene. Czemu ja to pisze? Poniewaz w dalszym ciagu jestem jej wlascicielem.

Przedluzenie domeny u aktualnego providera czyli home.pl kosztuje dla domeny .pl - 108.58

Jesli przedluzacie - dajcie znac, podam dane do przelewu dla Home.pl, jesli nie to poprostu zignorujcie temat.

Rat.



[color=navy][i]W związku z powyższym musimy przeprowadzić zbiórkę na ten cel ... jakim jest utrzymanie naszego forum sprawnie działającym.

Osoby zainteresowane tematem proszone są  o zgłoszenie się na PW do naszego Bajeczka.

Pozdrawiam,

olka

[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
#2
Decyzja należy do was tak powiem albo płacimy i mamy forum albo rezygnujemy. Co roku ten sam problem wynika wiec proponuje podjąć decyzje teraz co dalej. Przypominam są to dwie opłaty ta teraz za domene i w październiku za serwer.
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#3
To jaka jest decyzja ogółu w tym temacie bo jakoś nie widzę żeby ktoś był skory do wypowiedzi? Czy tylko wtedy wypowiadamy się jak cos ktoś napisze żeby była rozróba ??. W takim razie czekam na wasze decyzje do środy. Po tym terminie podejmiemy decyzje wiążące. Bo nie widzę powodu czemu maja zawsze płacić te same osoby...Forum jest chyba dla wszystkich? Czy się mylę?
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#4
proponuje zrobic imrezke i zamiast jednego browarka wrzucamy do skarbony
z drobnych wyjdzie stowka i po problemie na pol roku a zabawa bedzie Smile
Wariat
#5
Kolego miły wiec zostawiamy to w twojej gestii organizacje i zbiórkę. Czas opłaty mija początek maja. ;D
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#6
Nie korzystam z forum ale jakby co to się dokładam w końcu czasami was odwiedzamSmile
#7
Dziś środa i co dalej??
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#8
potrzeba 11 osob po 10 zeta
ja wysylam jak tylko dostane numer konta
kto jeszcze?
Wariat
#9
ja - już wcześniej pisałam
#10
Gabrys juz tylko 10Smile
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości