Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OGNISKA MAJOWE W POWSINIE - CZAS ROZPOCZĄĆ SEZON
#1
Niezapomniane ogniska majowe w Powsinie czy ktoś jeszcze pamieta.... moze warto podtrzymać tradycje..... zapraszam do dyskusji.
_ASTRO_ - PAMIĘTACIE NASZE OGNISKA 1-MAJOWE..? I SPOTKANIA W JARZE..Smile
#2
Pamiętacie, pamiętacie  ;D
I ogniska i Jar  Wink
U mnie z czasem kruchutko teraz, weekend 1-majowy już zaplanowany od dawna, więc w tym roku na Powsin się nie piszę. Ale w ogóle pomysł zacny - ciepło się robi....można by coś, gdzieś, kiedyś  Smile
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#3
Trudno zapomnieć te ogniska, choć lat trochę upłyneło  ;D
#4
khem... Maniek, temat z pierwszego kwietnia  ;D ... ale okay moi drodzy ... w okolicach 2go week maja mozna cos wyknuc.. w pierwszy mam zalobe, qmpel przechodzi tymczasowo w S(P) Zwiazek Malzenski tak ze musze sie spic na stypie... DZWONCIE DO ZUZY! znajdzcie jelenia co by na siebie domek wzial  :Smile
....fon do mnie albo z 7demkami albo z koncowka 631 ... hmmm Tygrys niedlugo ma urodziny Tongue (chyba- jakos mi sie kojarzy)

Zdrowki
#5
Witanko....
Miło Was widzieć..Smile skoro nie wszystkim pasuje 1 weekend to spotkajmy sie w drugi... czyli 08,05,2010...?
Dzika krucho z czasem..... zapracowana ..?
Blue... latka latka a pomysły takie same Smile
Wredoto.. moze za tydzień bede w Łomży Smile
_ASTRO_ - PAMIĘTACIE NASZE OGNISKA 1-MAJOWE..? I SPOTKANIA W JARZE..Smile
#6
Ja się piszę po majówce ofc.  Smile
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#7
Tak Astro, zapracowana żem  Smile jeżdżę sobie w delegacje po całej Polsce Wink do tego od jakiegoś czasu jestem dziką szantymaniaczką - czas dzielę między pracę i koncerty (połączone niejednokrotnie z afterparty  ;D).
Ale jak tylko nic nie będzie mi kolidować ze spotkaniem majowym, to chętnie się przyłączę  Smile



Pozdrawiam,
Dzikens.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#8
oooo Dzikens .. zmieniłaś pracke ze teraz śmigasz po polsce......? Szanty hmmmm to moze piszesz sie na wyprawe jak co roku 2 tydzień września pływamy na mazurkach..Smile 4 dni...żagle....ogniska gitarai piwko Smile
Pozdrawaim
_ASTRO_ - PAMIĘTACIE NASZE OGNISKA 1-MAJOWE..? I SPOTKANIA W JARZE..Smile
#9
Astro - pracki jako takiej nie zmieniłam - dział tylko  Smile
No i dzięki mojemu "śmiganiu po Polsce" miałam okazję widzieć się z Łomży z Wredim w czwartek  ;D

Żagle, gitara i piwko? No dziękuję za zaproszenie, ale raczej jeśli już, to zabiorę się z moimi znajomymi - ale kto wie? Być może do zobaczenia na szlaku  Wink
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#10
maj się powoli kończy...  Tongue
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości