•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze Dziary (tatuaze)
#41
sprawdz kotek czy masz juz plamki:-)
#42
(11-01-2008, 12:13)m link napisał(a): sprawdz kotek czy masz juz plamki:-)

Cetki moze miec, bo kto wie czy nie jest blisko spokrewniona z tygrysami czy innymi jaguarami.
Kotku sprawdz i powiedz nam czy masz rasowy rodowod ;D

Miau
J.
#43
Jul to się uśmiałam buhahahahahahahahahahahaha

Ja mam 3 tatuaże których niczym nie smarowałam,moczyłam,ale jak najmniej i strupki zaczęły odpadać juz coś koło 4,5 dnia,a po tygodniu ani śladu strupka czy tego,ze był zrobiony niedawno,planowałam jeszcze mieć na samym dole pleców,ale wybrałam kobiete-elfa na łopatce i niczym ich nie zakrywałam żadnym tam opatrunkiem,krew mi leciała to mój były mi ja wycierał,a po 3minutkach ładnie zaczęło juz zasychać.
Może użyje alantanu plus to mi wybieli Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#44
skora to skora - kazdy ma inna.

ja, szczerze mowiac, wole nie olewac tego, co mi mowili (i dzieki bogu, ze nikt mi tego prawa zabrac nie moze. ;>) tatuaz nie jest 'zabawka na dwa miesciace', zas jego pielegnacja ogromnych nakladow czasowych nie wymaga.

tyle z mojej strony.
milego dnia.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#45
Mam takie samo zdanie na ten temat f.
NIe warto ryzykowac , kazda skora jest inna i moze inaczej zareagowac.
Szkoda by sie zmarnowalo.
Pozdrawiam.
#46
(11-01-2008, 12:13)m link napisał(a): sprawdz kotek czy masz juz plamki:-)

Heh. Z mojej perspektywy nie widać ;-)


(11-01-2008, 13:08)__Jules__ link napisał(a): [quote author=m link=topic=39.msg7794#msg7794 date=1200042816]
sprawdz kotek czy masz juz plamki:-)

Cetki moze miec, bo kto wie czy nie jest blisko spokrewniona z tygrysami czy innymi jaguarami.
Kotku sprawdz i powiedz nam czy masz rasowy rodowod ;D

Miau
J.
[/quote]

Jules... wszystko ok?
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#47
Troche do poczytania  Smile  4-stronicowy artykul o powiklaniach po kolczykowaniu i po tatuazach, o tym co moglo i moze sie nam wszystkim przydarzyc.

www.wprost.pl/ar/47774/Kolczyk-do-trumny/

(10-01-2008, 23:28)f link napisał(a): trzymac kciuki za mojego covera, ktory juz w planach blizszych niz dalszych. ;D

Smile ok, deklaruje sie ze bede trzymal kciuki, ale pod warunkiem ze Ty tez bedziesz trzymala za mnie Wink Jutro jestem umowiony na przerobke mojego tatuazu  Smile Chcialbym zeby wszystko dobrze wyszlo, zeby mi sie podobalo i zebym byl zadowolony.
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#48
(29-01-2008, 01:07)NocnyLowca_ link napisał(a): Troche do poczytania  Smile  4-stronicowy artykul o powiklaniach po kolczykowaniu i po tatuazach, o tym co moglo i moze sie nam wszystkim przydarzyc.

www.wprost.pl/ar/47774/Kolczyk-do-trumny/

[quote author=f link=topic=39.msg7782#msg7782 date=1199996898]
trzymac kciuki za mojego covera, ktory juz w planach blizszych niz dalszych. ;D

Smile ok, deklaruje sie ze bede trzymal kciuki, ale pod warunkiem ze Ty tez bedziesz trzymala za mnie Wink Jutro jestem umowiony na przerobke mojego tatuazu  Smile Chcialbym zeby wszystko dobrze wyszlo, zeby mi sie podobalo i zebym byl zadowolony.
[/quote]

i jak wyszło? zadowolony?
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#49
trzymałam.

ja idę się coverować jutro. Wink
nocny: prześlij mi zdjęcie.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#50
(30-01-2008, 15:43)f link napisał(a): trzymałam.

ja idę się coverować jutro. Wink
nocny: prześlij mi zdjęcie.

ffff a Ty prześlij mi zdjęcie swojego już po  Smile
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości