•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze Dziary (tatuaze)
#21
(20-12-2007, 08:35)Bajkowy link napisał(a): Ja czekam na ten 3 Wink ;D :-*

Oj kochany i obawiam się,że sie nie doczekasz.Jest w miejscu intymnym,więc zacznij pracowac wyobraźnią Tongue Tongue Tongue Tongue :-* :-* :-* :-*
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#22
(20-12-2007, 01:35)Gwiazdeczka link napisał(a): Guzik prawda,że zaglądasz i nie kłóć się ze mną,bo w łepTongue
  <bart>  narzedzie kuchenne typu walek to moze wykorzystaj do czegos innego   Wink  np. do rozwalkowania ciasta na pierogi z kapusta i grzybami  Smile

(20-12-2007, 21:09)Gwiazdeczka link napisał(a): [quote author=Bajkowy link=topic=39.msg7244#msg7244 date=1198128937]
Ja czekam na ten 3 Wink ;D :-*

Oj kochany i obawiam się,że sie nie doczekasz.Jest w miejscu intymnym,więc zacznij pracowac wyobraźnią Tongue Tongue Tongue Tongue :-* :-* :-* :-*
[/quote]
(20-12-2007, 01:35)Gwiazdeczka link napisał(a): ten 3 jeszcze fajniejszy,ale tego już nie pokaże,pozostawiam to twojej wyobraźni Big Grin Tongue
 
Moge sie z Toba zalozyc ze Twoj nie jest fajniejszy od tego  Wink 
                                                                                                                                     
               [Obrazek: i87771.13.jpg] *

ale zeby wygrac ten zaklad to bedziesz musiala pokazac swoj  ;D Wink Tongue


* zdjecie pobrane ze strony seagull tattoo i celowo je tak poprzycinalem zeby sie nikt nie zgorszyl  Wink
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#23
yyyyyy, ja bym sie nie zgorszyla.
Ale wyobraznie posiadam, "oczyma duszy" ujrzalam reszte  ;D ;D Tongue


P.S.
Mamy niedziele 7.14 rancem, ale na wyobraznie podzialalo.
#24
(23-12-2007, 01:37)NocnyLowca_ link napisał(a): <bart>  narzedzie kuchenne typu walek to moze wykorzystaj do czegos innego  Wink  np. do rozwalkowania ciasta na pierogi z kapusta i grzybami  Smile
Moge sie z Toba zalozyc ze Twoj nie jest fajniejszy od tego  Wink 
                                                                                                                                   
              [Obrazek: i87771.13.jpg] *

ale zeby wygrac ten zaklad to bedziesz musiala pokazac swoj  ;D Wink Tongue


* zdjecie pobrane ze strony seagull tattoo i celowo je tak poprzycinalem zeby sie nikt nie zgorszyl  Wink
Ja takiego dużego nie mam wole mniejsze i skromniejsze(ło nawet się rymujeTongue)ogólnie jakoś nie lubię dużych wyjątkiem jest ten na łopatce,a i pokazywać nie zamierzam-nie bawią mnie wyścigi by udowodnić,że mam coś lepsze 8)

P.S A co do wałka to go szkoda,lepiej decha przywalićBig Grin
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#25
Gwiazdko, to moze chociaz powiesz gdzie masz ten tatuaz i opiszesz jak wyglada, a nie tylko 'mam, ale nie pokaze'  Tongue A z decha to uwazaj, bo moze sie polamac i Ci drzazgi w rece powchodza  Tongue
#26
(24-12-2007, 00:27)whiskey_tango_foxtrot link napisał(a): Gwiazdko, to moze chociaz powiesz gdzie masz ten tatuaz i opiszesz jak wyglada, a nie tylko 'mam, ale nie pokaze'  Tongue A z decha to uwazaj, bo moze sie polamac i Ci drzazgi w rece powchodza  Tongue

łyski czytaj uważniej i dokładniej<bart>motylek i w intymnym miejscu

P.S łyski,a co do dechy nie szkodzi to powyciągasz mi drzazgi Tongue Tongue Tongue Tongue od dziś powykorzystuje co poniektórych(czytaj facetów TongueSmile
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#27
(24-12-2007, 01:10)Gwiazdeczka link napisał(a): łyski czytaj uważniej i dokładniej<bart>motylek i w intymnym miejscu

Ale poprosze ze szczegolami Gwiazdko  Tongue
#28
(29-12-2007, 21:31)whiskey_tango_foxtrot link napisał(a): [quote author=Gwiazdeczka link=topic=39.msg7437#msg7437 date=1198447811]
łyski czytaj uważniej i dokładniej<bart>motylek i w intymnym miejscu

Ale poprosze ze szczegolami Gwiazdko  Tongue
[/quote]

Szczególy miałeś na priv na chacie,spadaj Tongue Tongue Tongue Tongue
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#29
Cytat: author=Gwiazdeczka

Szczególy miałeś na priv na chacie,spadaj Tongue Tongue Tongue Tongue

Phiii, niczego wiecej niz tu bylo napisane i tak sie nie dowiedzialem Tongue
#30
No i się nie dowiesz kolego Tongue
Jestem szczęśliwa mamą :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości