• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze Dziary (tatuaze)
#1
Macie jakąś dziarę, która się szczycicie? Zaprezentujcie ja światu, może jakieś fotki... Planujecie dziare? Moze jakies fajne projekciki...
Donald matole - wypierdalaj!
#2
Osobiscie nie mam .
Pamietam jednak ,ze Lorka kiedys projektowala tatuaze.
#3
Planuje, zrobie, jak bede w PL
Ciut nizej niz kark.

[Obrazek: Lift_.jpg]



Yza.


#4
no ladnie srbk Smile zycze szczescia w poszukiwaniu ARTYSTY ktory Ci to wydziara ze wszystkimi szczegolami,zeby to tak ladnie wygladalo jak na tym obrazku :o jak juz bedziesz miala go zrobionego to z checia go zobacze.Mam jeszcze pytanie czy ten wzor masz w planie zrobic w jednym kolorze czy moze kolorowy,a jezeli w kolorach to jakich?
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#5
(02-09-2007, 16:17)NocnyLowca_ link napisał(a): no ladnie srbk Smile zycze szczescia w poszukiwaniu ARTYSTY ktory Ci to wydziara ze wszystkimi szczegolami,zeby to tak ladnie wygladalo jak na tym obrazku :o jak juz bedziesz miala go zrobionego to z checia go zobacze.Mam jeszcze pytanie czy ten wzor masz w planie zrobic w jednym kolorze czy moze kolorowy,a jezeli w kolorach to jakich?

uofco, beda w jednym kolorze. takie jak na obrazku Smile skrzydla nie sa identyczne, dlatego lewe, bedzie odbite z prawej strony Smile

Izul.


#6
hm srbk podoba mi sie to  Smile zycze Ci cierpliwosci w trakcie dziarania, jest tam mnostwo kresek i cieni
mysle ze przy jednej wizycie w salonie nie zostanie Ci on zrobiony w calosci (jezeli tatuaz ma byc takiej samej wielkosci jak na tym obrazku?)  ale moge sie mylic.
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#7
(02-09-2007, 23:55)NocnyLowca_ link napisał(a): hm srbk podoba mi sie to  Smile zycze Ci cierpliwosci w trakcie dziarania, jest tam mnostwo kresek i cieni
mysle ze przy jednej wizycie w salonie nie zostanie Ci on zrobiony w calosci (jezeli tatuaz ma byc takiej samej wielkosci jak na tym obrazku?)  ale moge sie mylic.

Uofco, chcialabym go zrobic calego przy jednej wizycie. Wielkos skrzydel? polowa kartki A4. Moze ciut mniejsze. Smile


Yzzzzza.
#8
Moje dziecko... Smile
[Obrazek: tatuaz2.JPG]
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#9

 



Uofco, chcialabym go zrobic calego przy jednej wizycie. Wielkos skrzydel? polowa kartki A4. Moze ciut mniejsze. Smile


Yzzzzza.

[/quote]

takie malenstwa  Wink to pewnie zrobisz za jednym razem        ok srbk  Smile nie mam juz wiecej pytan  Wink  to znaczy moze mam  :-\  np. takie, czy moze chcesz namiary na mojego znajomego co ma salon w Twoim miescie w PL?
ale to juz moze na priv,bo urzadzilismy tu sobie pogaduszki zamiast ogladac i podziwiac Smile
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#10
no problem Uofco Wink w kazdej chwili, pytaj o wszystko zwiazane z tattoo.

I.
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości