•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze Dziary (tatuaze)
#11
A ja się pochwale tym,ze mam 3 tatuaże:kobiete-elfa,motylka i delfina Smile
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#12
(26-11-2007, 23:54)Gwiazdeczka link napisał(a): A ja się pochwale tym,ze mam 3 tatuaże:kobiete-elfa,motylka i delfina Smile

Gwiazdeczko to super  Smile  Smile  Smile  ja osobiscie lubie jak kobieta ma tatuaz(e), nie tak zeby byla cala wydziarana bo to juz nie jest ladne ale te 2 lub 3 w odpowiednich miejscach...  Wink
Moze moglabys te swoje tu zaprezentowac?  Smile
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#13
(01-12-2007, 00:42)NocnyLowca_ link napisał(a): [quote author=Gwiazdeczka link=topic=39.msg6421#msg6421 date=1196110462]
A ja się pochwale tym,ze mam 3 tatuaże:kobiete-elfa,motylka i delfina Smile

Gwiazdeczko to super  Smile  Smile  Smile  ja osobiscie lubie jak kobieta ma tatuaz(e), nie tak zeby byla cala wydziarana bo to juz nie jest ladne ale te 2 lub 3 w odpowiednich miejscach...  Wink
Moze moglabys te swoje tu zaprezentowac?  Smile
[/quote]

Nie ma problemu,jak ktoś zrobi mi ich zdjęcie to z chęcią,samej mi sie nie uda Smile tylko na pewno nie motylka,jest w intymnym miejscu Tongue
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#14


Nie ma problemu,jak ktoś zrobi mi ich zdjęcie to z chęcią,samej mi sie nie uda Smile tylko na pewno nie motylka,jest w intymnym miejscu Tongue


Ok  Smile bede cierpliwie czekal, a co do motylka w intymnym miejscu to doskonale rozumiem ze jest do wgladu tylko dla tego jedynego,wybranego  Wink    ech Sad      nic pozostaje tylko zobaczyc go oczyma wyobrazni  Wink
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#15
  Tatuaz ktory zostal zrobiony zeby przykryc inny. W najblizszym czasie wybieram sie go troche powiekszyc i poprzerabiac.

                                [Obrazek: bb9e8d334b94b46b.jpg]
 
a tak wogole to kreca mnie takie tatuaze i w przyszlym roku planuje sobie taki zrobic, nie wiem czy akurat to bedzie ten wzor ale napewno bedzie na nim wizerunek wikinga, a ten jest narazie najladniejszy jaki udalo mi sie znalesc  Smile

                                [Obrazek: 18e5c3b08b5664f0.jpg]


Obrazki jednakowoż się nie wyświetlają, chociaż jest do nich odnośnik. Występuje błąd 404, czyli takiej strony nie ma.
MMMM
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#16
Fotke jednego zrobiłam,ale na łopatce już nie dam rady i nie umiem umieścić foto :-[

[Obrazek: 2006bo3.jpg]

Ha w końcu mi się udało,wiem gdzie popełniłam błąd,dzięki łowco,ale mam inny serv do wrzucania fotek ;D

[Obrazek: img0013dl4.jpg]

P.S Ten drugi to na łopatce zrobiła mi zdjątko moja bratowa,ale 3 już na pewno nie umieszcze ło<jezor>


Jestem szczęśliwa mamą :-)
#17
To po co ja się tak męcze z tymi zdjęciami skoro łowca nawet nie raczy zajrzeć<bart>
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#18
Gwiazdeczko  Smile zagladam zagladam  8)  ten na tej lopatce bardzo fajny, podoba mi sie  Smile
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#19
Guzik prawda,że zaglądasz i nie kłóć się ze mną,bo w łepTongue ten 3 jeszcze fajniejszy,ale tego już nie pokaże,pozostawiam to twojej wyobraźni Big Grin Tongue
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#20
Ja czekam na ten 3 Wink ;D :-*
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości