Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia po erotycznemu ...
#1
Zabawa polega na wpisywaniu w poszczególny post najważniejszego wydarzenia/wydarzeń z danego roku. Wydarzenia mogą dotyczyć PL ale także i świata. Następny post to rok niżej.
Jeden post=jeden rok!!!

Zobaczymy jak daleko dojdziemy w tej historii.

Zaczynam

2009
25.06 śmierć MJ
Umarła też piłka nożna ale za to w wielkim stylu Nasze Złotka zdobyły Brąz!!!!

Muszę dodać jeszcze dwa wielkie koncerty w PL
U2 i Madonna
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#2
http://pl.wikipedia.org/wiki/2008#Stycze.C5.84

;D Wink


ps. Moniko nie wiem czy nie popełniłaś faux pas nie wspominając o mistrzostwie Europy dla naszych siatkarzy
#3
2007

Sexafera w Samoobronie!



daFF wystarczy podać jedno wydarzenie a nie wklejać wikipedięSmile
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#4
(15-10-2009, 01:11)CzerwonaSukienka link napisał(a): 2007
daFF wystarczy podać jedno wydarzenie a nie wklejać wikipedięSmile

to ja nie wiedziałem że jedno...zmyliłaś mnie podając więcej niż jedno a ja chciałem być lepszy  Wink

2006  27 czerwca – na indonezyjskiej wyspie Borneo odkryto nowy gatunek węży  ;D ;D
#5
2005

2.04 śmierć Jana Pawała II
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#6
2004r
1 maja przyjęto nas do Unii Europejskiej
17 stycznia zmarł Czesław Niemen, a 7 maja zginął Waldemar Milewicz ...poza tym w tym roku odeszli m.in. R. Reagan, M. Brando i inni

a dla mnie prywatnie [b]27 maja 2004r w Sali Kongresowej w Warszawie po raz pierwszy w życiu zobaczyłem na żywo na koncercie KRAFTWERK[/b], a później po koncercie udałem się na spotkanie "erota" w Kiczu Smile
#7
•17. Listopad. 2003: Arnold Schwarzenegger zostal Guwernatorem Kalifornii
#8
eeee chyba Arnold Alois Schwarzenegger został gubernatorem Californi, bo o stanowisku guwernatora to w życiu nie słyszałem hahahahahahaha
#9
(09-12-2009, 01:38)Zyg_Zag link napisał(a): eeee chyba Arnold Alois Schwarzenegger został gubernatorem Californi, bo o stanowisku guwernatora to w życiu nie słyszałem hahahahahahaha
Zyg, jak masz tutaj bałaganić to sio do kąta!


2002r zmarł Marek Kotański, za wcześnie, za szybko, za ....
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#10
w 2002r, 5 marca zarejestrowano partię polityczną ...Platforma Obywatelska  ;D
a ponadto w tymże roku:
-w FSO zawieszono (zakończono) produkcję Poldków (kompaktowy samochód osobowy m-ki Polonez)
-stwierdzono pierwszy w Polsce przypadek tzw. choroby szalonych krów (BSE)  ;D muuuuuu
-Polska drużyna po 20 latach znów zagrała na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Korei Płd i Japonii !!! juhu ...i odpadła po rozgrywkach grupowych po przegranej z gospodarzami z Korei i Portugalią i wygranej z "Jankesami"

a jeśli chodzi o moja osobę, to obchodziłem 30-ste urodzinki  Wink
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości