Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prowokacje małe i duże
#1
okej nudno tu więc jade z nowym tematem!  Big Grin od jakiegoś czasu można zauważyć grupę ludzi, nie opów które wyraźnie chcą rządzić na erocie... gdy zwrócisz im uwagę odnośnie tej czy innej sprawy jest wielkie oburzenie i obrzucanie błotem, bo są idealni i  wszystko mogą.. masz potem przerypane mówiąc kolokwialnie, bo jesteśm głównym obiektem zainteresowań i prowokują na maxa. Ha!hA! czy nie mogłoby być tak żeby zapanował pokój na czacie. Okej nie pisze że każdy powinien się lubić... Ale po co od razu nastawiać innych wrogo... nie lepiej "olać" Może to nie jest pytanie tylko apelacja do niektórych:
WYLUZUJCIE!

okej kończe już moje przynudzanie! pa Smile
#2


                        W takim razie proponuje Plan B  Wink

      Normalnie http://www.youtube.com/watch?v=czb4jn5y9...re=related  ;D

                                        Tongue


Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
#3
sweet a dać im opa niech poczują władzę w rekach to ich sobie będzie można tez poobrzucac oni sie nie beda tlumaczyc i nazywać dyskutujących nie powiem jak bo dawno z wiekszoscia nie dyskutowałem więc poziom rozmowy jeszcze nie ten Big Grin
A pokój na czacie coż to takiego?? Jak to któryś z opów użył argumentu "nie podoba się to nie musisz wchodzić".

ps. i znów będzie że mące (od rana mam dobry humor od rana dobry humor mam Big Grin)
#4
"grupa ludzi", "im", "oni".

Angel, jak masz cos do powiedzenia to badz uprzejma nazywac "ludzi" nickami. Anonimowe marudzenie nikogo nie interesuje.
A tak btw przenies sie z tematem do watka "oddusznik".

Zieeeefffff
Znudzona tym samym tematem pod nowym tytulem
Juli
#5
jako że właśnie dotarło do mnie o kogo chodzi to jednak prosze nie dawac mu opa ... bo spelnilo by sie jego "marzenie" a to nie koncert zyczeń niech nadal blaga na privach o niego Big Grin
#6
kto chce to wie o kogo chodziWink poza tym nie mam już nic do napisania...bo zaraz wojna się zacznie...Amen! Smile



#7
im opy ?????????? boże aż tak dużymi grzesznikami nie jesteśmy
#8
(24-08-2009, 18:17)Lord_Dragon link napisał(a): im opy ?????????? boże aż tak dużymi grzesznikami nie jesteśmy

no nie jesteśmy! a zróbmy dzień dziecka  idajmy niektórym dzień porządzić haha ;D
#9
wyluzowana, mała prowokacja mojego autorstwa:

[Obrazek: 41356.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJSLBNACOS3U...1251363600]

to jak, co się stanie w odcinku 5699? :>

//pół-żartem, pół-serio.
//a poza tym miłego dnia.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#10
[u]Kurde moja, ja oglądam Modę na sukces Big Grin[/u]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości