Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EMOTY NA CZACIE.
#1
Czy ktoś ma pieczę nad tym, jakie emoty zamieszczane są na czacie?!
Wprowadzono kolejną -- pn. ułom.
Jest to NIESMACZNE.

Pozwolę sobie zatrzymać opinię na temat tego, jaki  poziom obecnie reprezentuje administracja polchat pozwalając w ogóle na zaistnienie takich obrazków na czacie.

#2
Jest jeszcze kilka rownie niesmacznych, ale dopuszczam mozliwosc, ze brak mi tego specyficznego poczucia humoru.
#3
widać że na emoty w większości głosują dzieci... Np.widziałam jak na polchacie radoche mieli wstawiając na czata emotę ułom;/ żenada! dziwne że takie coś przechodzi eh...
#4
Dajcie spokój, emoty są jakie są, i tego nie zmienimy . Ja mam inną sprawę, zastanawia mnie czy nie można ustawić powiedzmy starych emot żeby one już były PEWNE ? Na prawdę żenadą jest to, że ludzie nie głosują na podstawowe emoty jak "uscisk", "cmok", "serce", za to głosują na jakieś gówniane obrazki symulujące seks z owcą ... Bez sens ...

M .
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#5
można. temat do zgłaszania takowych znajduje się na Forum Polchatu.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości