•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot 22 wrzesnia
#11
(02-09-2007, 14:14)Kathi link napisał(a): Bede ofc - na obu Smile

To co, Sukienus? ja rezerwuje Furkot, tak? Tylko sie zastanawiam, czy nie w srodku - na wszelki? Bo pogoda, to licho wie, jaka bedzie...

Pozdrawiam
Kat

Tak jak sie umawialismy, zarezerwuje poniedzialek/wtorek migawke.
A odnosnie Furkotu, rezerwuj gdzie Ci wygodniej. Znajac zycie i tak rozleziemy sie po calosciSmile gdzie komu bedzie wygodniej.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#12

zamierzam być Smile

do zobaczenia,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#13
No i pięknieeeeSmile)) Sukienus wyciągnęła w końcu plotke, jak nieprzymierzając Kaczmarek ;D Bede, bede, bede!! Jak mię cós po drodze do nie zezre Wink Ale podobno złego nie biora, także mam nadzieje na spotkanie z Wami...w końcu ;D Acha, i zamierzam przyciągnąć jeszcze kilka, metrykalnych bądź nie, 30Smile Klękajcie narody , bedzie sie działo Big Grin
#14
Acha i mam pytanie- czy w wymienionym lokalu mozna fikać i drzeć paszczaka??? Bo jak nie, to istnieje możebność, że to bedziecie musieli stawac miedzy mna a ochronąTongueP Nie znam warszawskich lokali, ale taki tolerujący nagły wybuch powyzszych talentów (wspomaganych przez ułańską fantazję po %) byłby baaardzoo wskazanyTongue
#15
Niech ktos wezmie dla siory tlumik  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#16
Braciak, knebel i więzy??? mrrrrr....Ino maja byc różowe i z misia ;D
#17
E tam... wystarczy przy Madzi posadzić jakumś łoaze spokoju  ;D
plum...
#18
Jedna oaza spokoju Tongue odpada bo mnie nie bedzie i bardzo z tego powodu  Sad  jestem niepocieszony
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
#19
Oaza spokoju przy niej przestanie byc oaza  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#20
Braciaaaak, odpiórkaj się  Tongue Gejzer w środku pustyni tyz jest oazą Wink
Maduuuuuuś, jestem niepocieszona :'( Wykombinuj coś Kociaku i przybywaj wspomagać wątłe ciała w spożywaniu % Smile
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości