•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 18
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot 22 wrzesnia
Sukienuś, a kochajSmile) ino mi ładnie to wyrazaj- najlepiej setką co pół godziny ;D Wtedy to i ja zgubie kalendarz Big Grin
Tenus, studzienki są Iwonowe, ja rżnę góralskie na specjalne zamówienieTongueP Dobrze mi idzie jeszcze schrypnięty blues Jakubowicz  8) Ale to po pólnocy, jak kelnerzy sa znieczuleniTongueP
setka co pol godziny ... z zawartoscia soku pomidorowego:-)

wtorek
sroda
czwartek
    i
piatek!


Ostatni dzwonek by isc do fryzjera:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
[i][color=brown]A pocałujcie się w nos o! ;(
W związku z tym,iż w piątek muszę iść do pracy na popołudnie,będę tylko na sobotniej imprezie >Sad
Do zobaczenia w sobotę Smile
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
(17-09-2007, 19:24)_divinity_ link napisał(a): Dodatkowa informacja to taka, ze w zwiazku z dyskoteka, o godz 21 bedzie chodził miły pan selekcjoner i zbierał po 10plnów od łba  Wink

Jak dobrze pamiętam, zawsze tak było :-\ choć nie zawsze od łba 8)

(18-09-2007, 09:47)CzerwonaSukienka link napisał(a): Poniewaz bedzie sporo osob nowych, to swiezynkom <osoby przybywajace pierwszy raz> proponuje wymienic sie numerem telefonu z jakims staruchem < w sensie stazu, oczywiscie>:-) W razie watpliwosci mozna zadzwonic i bedzie wiadomo, ktore wariaty sa swoje. Nawet w przypadku "zgubienia" bedzie latwiej pokierowac.

Trzeba by było naprawdę chcieć się zgubić żeby nie trafić  Tongue

Choć ja, jako "Nowy" użytkownik tego forum, nie posiadający numerów telefonów  :'( zapewne się od razu zgubie  :-\


Z pozdrowieniami 
Brovi    Wink
[i][color=green]...Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem...[/i]
Brovi, nie kazdy jest  z Wawy. A TY Brovi juz po halasie bedziesz wiedzial jak erotkowych ludzi szukacBig Grin
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Brovi, ja tym razem ciebie nie zaprowadze  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
Obwieszczam wszem i wobec ze biore kazda ! Doslownie kazda bo kurde do tej pory zadna mnie nie zaatakowala dobrowolnie.  ;D

A tak powaznie to troche treme mam bo kurcze nie znam osobiscie nikogo.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
Muszeszusze, zapewniam Cie, ze kazda sie na Ciebie rzuci! Czuj sie wiec zgwalcony. Tongue
Powaznie... kochani ludzie, tez mialam treme.. ale poszlo "gladko". Wink



Izul jobowy.
Śrrrrruuu, o ja se wypraszam...nie rzucam sie na Adaśka...ale przed seksualnymi harpiami moge go obronić własną szeroką..ee...piersią Big Grin
I jaka trema?? Misiaki, tremę to mozna mieć przed pierwszym samodzielnym wystrzałem z Katiuszy, a nie przed spotkaniem podobnych sobie ffariatów ;D
Sukienuś, nastawiam alerm w tel na co pół godziny- ty soczek, jo resztę, i to bez cedzenia 8) Tongue
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 18
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości