•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 18
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot 22 wrzesnia
Divi, ja należę do "nowych dziobów", a problem z ogarnięciem stanowi tylko dodatkowa atrakcję..impreza przedłuża sie na tydzien dalej, gdy dowiadujesz się z kim piłeś ;D Inna sprawa, że trudno zorganizować cokolwiek, nie będąc, w tym wypadku, z Warszawy, nie znając lokali, ludzi i ich upodobań..Faktycznie pomysł padł na 30 i gdyby nie to, że na dobra dusza Sukienuś postanowiła szeptane ogarnąć, zapewne nawet z Koluszek zajełabym się tymSmile))
I jak Kat`ka nie widze specjalnego problemu- zabraknie krzesełek to bedziem Blondaskom na kolanach siedzieć ;D A rzeczywiście im więcej tym weselej- zgadzam się w całej rozciągłosci- jest komu powierzyć wyciąganie własnego zewłoka spod stołu 8)
Tak że, mam nadzieję do zobaczenia na polu walki z kuflemSmile)
nie bardzo lubie "stawac" przy Tablicy nawet jesli cialem pedagogicznym jest Zuzka Tongue , ale pomysl polaczenia zlotu erota z sadka wyszedl z mojej rozmowy z Zuzka na sadce na main, osoby ktore akurat sie znajdowaly zaczely sie dopytywac czy moga przyjsc , mysle ze jestescie otwarci i przyjmiecie kilka dodatkowych osob , choc  tlumow to raczej nie przewiduje...
Obecenie jestem na zwolnieniu i mam zapalenie oskrzeli wiec niezbyt czesto moge czytac nasze forum mam ogromna ochote sie z wami zobaczyc wiec najpradopodobniej bede w sobote 22 wrzesnia Wink)....
Do zobaczenia
Wszyscy sie zmiescimySmile bez paniki.

W Migawce mozemy opanowac "dół" a jak bedzie ladna pogoda/cieplo to maja tez wystawiane stoliki na zewnatrz.
Ostatnio bawilo sie nas tam 40 osob (tylko na tzw "gorze" gdzie i teraz mamy zarezerwowane miejsce) i bylo akuratnio:-)

Zachcianek to ogromna knajpa i nawet gdyby przyszedl 3xerotek to sie zmiescimy. Choc dawno nie bylo uaktualnienia to jednak mozna sobie zajrzec i popatrzec na strone Zachcianka.

http://www.zachcianek.pl/


*** zajrzalam na strone zachcianka:-)
Oni w sobote maja urodziny!!!

Cytat:Sobota: 15.09.2007r. IV URODZINY ZACHCIANKA
Start: 17.00

RECITAL PATRYCJI MALINOWSKIEJ (20.00)

ZACHCIANEK PARTY (21.00)

LOSOWANIE CENNYCH NAGRÓD

PROMOCJE ALKOHOLI

DEGUSTACJE
  Kto to jest Patrycja Malinowska? Oj bedzie sie dzialo:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Sukienus, zerwij kartke z kalendarza ;D To było terazSmile)) Ale bez względu na Patrycje i tak podejrzewam bedzie się działo wystarczająącoooo 8) A jakby wam brakowało recitalu to jezdem do usług- ino trza dźwiekowca uprzedzić, zeby wyłaczył wzmacniacze Big Grin
po madko, uwielbiam CieBig GrinBig Grin
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(17-09-2007, 16:30)po_madka link napisał(a): (...)
A jakby wam brakowało recitalu to jezdem do usług
(...)

Madzia..... byle nie płytkie, głebokie i insze take tam studzienki Kochana  ;D


8)
plum...
dobra,
Zachcianek zarezerwowany, na sobote, na godz 19
Mamy pół werandy, hasło : polchat (i tak Pan do słuchawki pytał "coooo?", wiec stwierdziłam, ze oszczedze mu hasła "erot"  ;D )

Dodatkowa informacja to taka, ze w zwiazku z dyskoteka, o godz 21 bedzie chodził miły pan selekcjoner  i zbierał po 10plnów od łba  Wink

reszte mozna doczytac na stronie, podanej przez sukienkowa

do zobaczenia
d.


Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
moze ktos ładnie zwięźle objaśnić np:

piątek 21 - co gdzie godzina
sobota 22 - -------//-------

tak dla jasności bo ja juz sie lekko gubie  ???
piatek - migawka - 19, spotkanie przy piwie i kawie
sobota - zachcianek - 19, piwa ciag dalszy plus densy  Wink


d.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
to ja jeszcze tylko dodam odnosniki do stronSmile

http://www.restauracjamigawka.pl <-- 21 wrzesnia godz 19.00 i spotykamy sie na "gorze".


http://www.zachcianek.pl <-- 22 wrzesnia godz 19.00 na tzw werandzie.

Poniewaz bedzie sporo osob nowych, to swiezynkom <osoby przybywajace pierwszy raz> proponuje wymienic sie numerem telefonu z jakims staruchem < w sensie stazu, oczywiscie>:-) W razie watpliwosci mozna zadzwonic i bedzie wiadomo, ktore wariaty sa swoje. Nawet w przypadku "zgubienia" bedzie latwiej pokierowac.

Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 18
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości