•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 18
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot 22 wrzesnia
Kathi, wloz gazety za habety.To pomaga na zimnoSmile


zdrowia
Na Sadce widzialam info ,ze zlot jest Erota,Sadki i 30-tek Smile
Moze caly zarezerwowac?Wink
(15-09-2007, 01:38)kk link napisał(a): Na Sadce widzialam info ,ze zlot jest Erota,Sadki i 30-tek Smile
yyyyyy?
to nikt sie nie pofatygowal, zeby nas poinformowac?

(15-09-2007, 01:38)kk link napisał(a): Moze caly zarezerwowac?Wink

robie rezerwacje polowy werandy dla erota
od nas ,jestem w stanie, mniej wiecej, ogarnac ilosc osob
calosciowo nie bardzo i nie zamierzam jeszcze za to odpowiadac Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Kobjetoooo ma pomysł wspólnego zlotu poddała zuzanka i rozmawiała ze mnąi tachometem. Ona miała informować Was- my sadkę....swoją drogą pewnie z sadki i tak nikt nie przyjdzie więc nie ma co się denerwowaćSmile Tak czy siak ja będę Big Grin



kroof vel. mała_kobieca Wink
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie..
heh, jak zwykle - ktoś "ma koncepcję", a do roboty - ktoś inny Tongue (nie żebym była złośliwa...) Wink
W piątek będziemy, w sobotę nie wiem.
(15-09-2007, 10:34)_kroof_ link napisał(a): Kobjetoooo ma pomysł wspólnego zlotu poddała zuzanka i rozmawiała ze mnąi tachometem. Ona miała informować Was- my sadkę...

a wybraliscie lokal? zrobilas rezerwacje? bo tacho z torunia, a zuz z poludnia, wiec srednio sie orientuja pewnie Smile

w sumie nie mam nic przeciwko, gdyz na ostatnie spotkanie w casablance, tez "znikad" zjawila sie sadka, ale myslalam, ze cos bedziemy o tym wiedziec, a nie ze trzy osoby ustala i poinformuja reszte na sam koniec.
w topicu sadki jest. w naszym nie ma. to skad mamy wiedziec?
generalnie naprawde nie mam nic przeciwko, tylko to chyba nie taka kolejnosc powinna byc Smile

pomijam juz, ze na zlocie ero ma zamiar pojawic sie duzo "nowych dziobów", ktore pewnie i tak beda mialy problemy z ogarnieciem nas, a co dopiero kolejnych dwóch pokoi  Wink
<z autopsji. moja pierwsza impreza to oplatek, ileś lat temu. bylo 60 osób. zapamietałam 4  ;D >


d.

p.s. dalej podtrzymuje chec rezerwacji polowy werandy. jesli ktos ma inne zdanie, to prosze o sygnal - podam nr tel do rezerwacji knajpy Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(15-09-2007, 10:34)_kroof_ link napisał(a): Kobjetoooo ma pomysł wspólnego zlotu poddała zuzanka i rozmawiała ze mnąi tachometem. Ona miała informować Was- my sadkę....swoją drogą pewnie z sadki i tak nikt nie przyjdzie więc nie ma co się denerwowaćSmile Tak czy siak ja będę Big Grin



kroof vel. mała_kobieca Wink

Pomysł zrodził się w trakcie rozmowy z Tacho, jak wspomniała Kroowa i później podchwyciła go Frezja75, z tego co wiem, ona monitowała całą sprawę na sadce. Nie chcę się tłumaczyć, ale zostałam wywołana do tablicy, więc tym samym przepraszam za zamieszanie.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Szczerze mowiac - ja nie widze problemu, jesli na zlocie beda ludzie z 30-tek, z sadki czy z innego pokoju.
Przeciez im wiecej, tym fajniej, nie? Smile

Powiem tak: pierwotnie data zlotu byla pomyslem 30-tek, a mysmy to z zuz podchwycily. Wiec nadal nie widze problemu Wink

Co do werandy: uwazam, ze polowa wystarczy, ostatecznie na 'striptizowych' Katarzynkach bylo nas prawie 80tka, a i tak sie zmiescilismy, no nie? Smile

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
Witajcie - dzień dobry - z przyjemnością wpadne na to i na tamto ;-)
don p@bloo
Może ja się pojawie na chwilke ;p
[i][color=green]...Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem...[/i]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 18
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości