•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot 22 wrzesnia
Jesli juz o tancu mowa.....
jedno trzeba przyznac....Musch...urzekłeś mnie swoim walcem wiedeńskim  Wink
I mam nadzieje na szybki replay  8)
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(26-09-2007, 11:26)Muschelsucher link napisał(a): Leia ty zawsze okrutna bylas. Piekna, i okrutna... tak jak krolowa sniegu  Wink.

Potraktuję to jako komplement  Big Grin

a żeby nie było off top - to ja bardzo dziękuję to drogą za wszystkie foty jakie otrzymałam  :-*

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Kasiu cala przyjemnosc byla po mojej stronie. Kurde moglem pokazac ze pare krakow z tego Mazura umie odwalic. Obiecujesz mi ze nastepnym razem tylko ze mna bedziesz tanczyc ?
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(26-09-2007, 17:16)Muschelsucher link napisał(a): Kasiu cala przyjemnosc byla po mojej stronie. Kurde moglem pokazac ze pare krakow z tego Mazura umie odwalic. Obiecujesz mi ze nastepnym razem tylko ze mna bedziesz tanczyc ?

yyyy
eeeeee
hmmmm

nie
Smile


p.s. a mazura mozemy "odwalic", jak to ladnie ująłeś  Wink dwa hołubce, posuwisty, posuwisty, obrót, przytup Tongue
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Nie ? Nie pierwsza to odmowa w moim zyciu oj nie pierwsza ale i tak mi przykro.
Trudno posiedze sobie wtedy i popatrze jak inni tancuja.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
A ma moze ktos zdjecia z Zachcianka z parkietu tanecznego ?
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18(current)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości