Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
??Ulubiony alkohol??
#11
Ja bardzo lubię wino typu porto. W sumie przekonałem się do tego dopiero rok temu, jak pojechałem na wakacje do Portugalii. Co o tym sądzicie? 

___
www.lovelec.pl/
#12
Nie mam ulubionego, ponieważ nie pije alkoholu.
#13
Ja nawet lubię whisky, choć czuję się po nich kiepsko


---
https://wawa.waw.pl/ogloszenie/inne-uslu...?preview=1
#14
Moim ulubionym alkoholem zdecydowanie jest wino z fig. Nie wiem czy kiedyś tego próbowaliście, ale jeśli nie to śmiało Wam to polecam. Prawdziwa petarda smaku :Smile

___
stroje dla dzieci
#15
Bardzo lubię wino, ale w sumie nigdy nie pomyślałbym żeby spróbować wina z fig. Uwielbiam ten owoc, ale generalnie nigdy nie trafiłem na alkohol wytwarzany z tych owoców.

___
maltańczyk
#16
Cóż za zbieg okoliczności. moim ulubionym alkoholem również jest wino. Ostatnio polubiłem się z napojem z winogron, które pochodzi z portugalskiego regionu Vinho Verde. Nie wiem czy kiedyś o tym słyszeliście. Świetny smak i zapach Smile

___
noclegi Świnoujście
#17
Ja wolę piwka, takie mniej znane, ale nie jakieś cudaczne krafty

---
amerykański staffordshire terier
#18
Ja bardzo lubię pić wódkę z Red Bull'em
#19
Ja zawsze zastanawiałem się jak to jest mieszać alkohol z energy drinkiem. Niby mówi się, że to bardzo niebezpieczne, a w sumie dużo ludzi to pije. 

___
Akcesoria motocyklowe, Sakwy motocyklowe, Torby motocyklowe, Risery, Stelaże do sakw, Sakwy skórzane, Sissy bar, Oparcie pasażera, Gmole
#20
Moim ulubionym od niedawna alkoholem jest piwo Zwierzyniec. Ktoś może próbował? Rzadko się je spotyka, ale ma bardzo oryginalny smak.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości