Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kicz Party?
#21
ROTFL... nu.. czy uwazasz ze ktos sie boi m by mu powiedziec cokolwiek na zywo ? Smile
Nie popadajmy w przesade, to nie kwestia strachu tylko kwesta charakteru, jedni sie
boja odezwac, inni potfia mowic to co mysla, ot co Smile

Dla niewtajemniczonych pieprzących bzdury odnosnie mojej osoby: bede w Wa-we 23/24/25
i najprawdopodbniej wejde na małe piwo na zlot na jakies 30 min, nie bede soba unieszczesliwial
wiele zaklamanych ludzikOOOffff z /ops Smile))

P.S.

SQN gajowy srb Mars itd, licze na jakies drineczki gdzies w Centrum Wa-wy - wybierzcie cos fajnego Smile

Pozdrawiam normalnych Smile
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
#22
Spoko, ale piwo i wychodzimy, już mam w miarę dobrą ekipę więc. SmileSmileSmileSmile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#23
EA Smile

mam jednak nadzieje, ze az tak duzego tyleczka to nie masz (w sensie, ze nie wszyscy z Erota Ci sie tam zmieszcza Tongue ) i rzeczywiscie zajrzysz - wprawdzie bezalkoholowa jestem, ale chetnie uscisne lapke Wink

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#24
Nie mowilem o wszystkich, ale o duzej grupie. Smile))

Tez jestem bezalkoholowy [ w Casablace ] i tez z checia Cie poznam Smile))

Buźka.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
#25
Niestety nie będę mogła się pojawić  Sad
Siła wyższa i wcale nie miła.


Bawcie się dobrze, oczekuję obszernych relacji: kto, dlaczego, z kim, jak, po co, w jaki sposób, ile, jak długo ... etc.  ;D
I jak ktoś bardzo będzie chciał, niech wypije za moje zdrowie Wink się przyda bardzo Smile


Pozdrawiam,
Dzikens.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#26
Moze i ja sie pojawie po latach, brak mi Waszych osób, właśnie patrze na fotki z przed 5/6 lat i tak jakoś!!!!!!!!!!!!!
Ja
#27
...i jakos tak na sentymenty chwycilo. ;-)
#28
Pomimo szczerych chęci, raczej nie uda mi się przybyć.
Egzaminy... ech...  :-\
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#29
mnie też nie będzie. w tym czasie najeżdżam 3city.

dobrej zabawy.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#30
heh Wink
Jest szansa, że tym razem i my z H0STem się pojawimy Smile
Więc do zobaczenia mordeczki Wink
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości