•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 17
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze zwierzaki
#21
Ja mam psa weekendowego tylko.. u moich Rodzicow. Niestety, zbyt dlugo pracuje i zbyt czesto wyjezdzam sluzbowo, wiec psa miec nie moge, za kotami nie przepadam az na tyle.

A oto Monti (to skrot od Crans-Montana, regionu w Szwajcarii, skad pochodza Bernenczyki Smile  )

[Obrazek: i32105_DSC00067.JPG]


[Obrazek: i32106_Montiwogrodzie.jpg]


Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#22
Fajny pies..Kathi.A na pierwszym zdjęciu jakie.. mądre spojrzenie.. trochę jakby smutne.Może zdjęcie było robione gdy akurat odjeżdzałaś Tongue
#23
Moja Berta z Tofikiem znajomych...  ;D
[Obrazek: berta.JPG]
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#24
...Pozwolcie ,ze Wam przedstawie moja maskotke  ;D.Nie ma jeszcze  imienia :Moze ktos z Was znajdzie dla niego jakies odpowiednie ...     pozdrawiam i szczekam ..[Obrazek: 31728_IMGP0024.JPG.html]http://tinypic.pl/show.php/31728_IMGP0024.JPG.html
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#25
dortmund, on mi z urody wygląda na KrzysiaSmile)

PS. ogromnie żałuję, że nie mogę pokazać Wam moich zwierzaków, ale foty mam za duże, a po zmniejszeniu się popsułySad, już tu parę dni próbowałam wstawiać...


#26
Dortmund nie widzę żadnego zwierza  ???
Kamenko..ja chyba mam zdjęcia Twoich zwierzaków ,muszę sprawdzić gmailaWink Jeśli znajdę to Ci je podeślę.
#27
a to bedziesz nasz (moj i mego lubegoTongue) piesek, a wlasciwie suczkaBig Grin odbieramy ja w przyszlym tygodniu z hodowliBig Grin Oto przyszła księżniczka Nikita AmeliaBig Grin hyhy
"I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work."
~~Thomas Alva Edison~~
#28
(07-09-2007, 18:17)lullaby link napisał(a): Dortmund nie widzę żadnego zwierza  ???
Kamenko..ja chyba mam zdjęcia Twoich zwierzaków ,muszę sprawdzić gmailaWink Jeśli znajdę to Ci je podeślę.
jak to nie widzisz ,przeciez to nie szpilka ......
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#29
(29-08-2007, 20:53)monika_ link napisał(a): Niedługo będę miała psa,szczeniaka,z którego wyrośnie ogromne psisko i nie mam pomysłu na imię dla niego.Może ktoś z Was ma fajny pomysł? Smile

  Moniczko moze nazwij go: 
- Kapsel
a jezeli nie, to juz napewno:
-DZEMik  Wink 
-DZEMol  Wink
    :-*
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#30
Kurde... a dzie moj Monti zniknal??
Co to za jakies znikajace obrazki na tym forum??

Pomocy!!Tongue

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 17
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości