•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • 17
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze zwierzaki



[/quote]
Piękna kotka.A zdjęcie na drzewie jest wprost zajefaneWink
[/quote]
...i wbrew pewnym sugestiom, nie jest fotomontażem;-)
niestety z tamtej sesji nadrzewnej zostały tylko 3 zdjęcia..
A kto umarł..ten..nie żyje..
Na tym drzewie ,to taka istna "przyczajka"  Smile
tia... przyczajka...ostatnio nie wychodzi na spacery..a jeżeli już to na smyczy...nie lubi psów (nie wiem czemu) - nawet się na psy nie czai...tylko wyrywa się od razu do bójki..w związku z tym ma zakaz oglądania filmów z dużą ilością przemocy...;p
A kto umarł..ten..nie żyje..
Nie wiem dlaczego ,ale ten kot mi strasznie kogos przypomina.... takie rude na drzewie  :Smile
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
[Obrazek: images%3Fq%3Dnimfa%26gbv%3D2%26hl%3Dpl]To jest moj Papug wabi sie Fiodor<nie ma zielonego pojecia czemu> nie wiem czy fotka sie wyswietli bom nie uczony w te klocki Tongue Tongue                                                                 
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
(04-07-2008, 00:30)_madmar_ link napisał(a): [Obrazek: images%3Fq%3Dnimfa%26gbv%3D2%26hl%3Dpl]To jest moj Papug wabi sie Fiodor<nie ma zielonego pojecia czemu> nie wiem czy fotka sie wyswietli bom nie uczony w te klocki Tongue Tongue                                                                 
nie ma fotki, albo może papug odleciał Tongue
Kiedys tez mialam papuge ,nazywał sie "Puszkin"  Smile <Tak mi sie z Fiodorem przypomnialo>
Moja rodzinka na Ukrainie miala przez wiele lat papugę, "Kiesza " sie nazywal .
Latala po mieszkaniu luzem ,gdziekolwiek lecac -darla sie "Wpieriooood!!!" <naprzód>
Gdy lądowala obok czlowieka mowila "Kiesza priszoł"<Kiesza przyszedl> i sie ladnie klanial.
Bardzo go lubilam. Smile
A ta Papuga nie byla zdalnie sterowana na baterie Big Grin Big Grin
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
(04-07-2008, 11:44)kk link napisał(a): Kiedys tez mialam papuge ,nazywał sie "Puszkin"  Smile <Tak mi sie z Fiodorem przypomnialo>
Moja rodzinka na Ukrainie miala przez wiele lat papugę, "Kiesza " sie nazywal .
Latala po mieszkaniu luzem ,gdziekolwiek lecac -darla sie "Wpieriooood!!!" <naprzód>
Gdy lądowala obok czlowieka mowila "Kiesza priszoł"<Kiesza przyszedl> i sie ladnie klanial.
Bardzo go lubilam. Smile

Smile a ja bardzo szeroko i szczerze sie usmiechnołem po przeczytaniu tego postu  ;D
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
nasz pies Smile Guevarro Smile

malutki:

[Obrazek: salutarisguevarro1mc4.jpg]

większa, ale nadal ciapa
[Obrazek: pict0004bq5.jpg]

a teraz to taki koń

[Obrazek: img0852mm8.jpg]
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • 17
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości