•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 17
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze zwierzaki
(27-05-2008, 00:08)kk link napisał(a): Dalam juz kilka ogloszen na forach internetowych  w tym i na forum Bokserow.
Jesli nie znajde jej  poprzedniego wlasciciela,bede szukala nowego ,poniewaz nie moge jej zatrzymac
Śliczna jest!
Przekleję też na moje psie forum.
Kk, tylko kontaktu do siebie zadnego nie podałaś...
Oczka jej troche ropieją przez zmiane jedzenia :/ ale juz wychodzimy na prosta Smile) rano myjemy oczka rumiankiem  ;D

Dort, z uszami te psy wyglądają jak Wyżły :-\ czyli okropnie!
" ...if I die riding a motorcycle, I died doing something I truly enjoy and that I live for. I died doing something I heve loved most of my life. I died doing something that made me more of a person, not less..."
Edytowalam swoj powyższy post .
ZoHa ,dziekuje Ci za PW.Smile
Tany,wiem ,ze zawsze takiego chcialas Smile Piekną masz córcię Wink
Tanyka!!

Jakie 'jak wyżły, czyli okropnie' ????
Ja mialam przez 20 lat wyżły i KOCHAM te rase, wiec ostroznie, prosze Pani Wink

Natomiast psinka jest sliczna, ale ja jednak tez wole bez obcinania - uszu czy ogonkow Smile

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
(29-05-2008, 11:57)Kathi link napisał(a): Tanyka!!

Jakie 'jak wyżły, czyli okropnie' ????
Ja mialam przez 20 lat wyżły i KOCHAM te rase, wiec ostroznie, prosze Pani Wink

Natomiast psinka jest sliczna, ale ja jednak tez wole bez obcinania - uszu czy ogonkow Smile

Pozdrawiam
Kat
Popieram koleżankę Smile
Zwłaszcza, że bardzo łatwo zrobić krzywdę psu kopiując uszy tak króciutko jak u niej
(27-05-2008, 18:24)Tanya link napisał(a): Oczka jej troche ropieją przez zmiane jedzenia :/ ale juz wychodzimy na prosta Smile) rano myjemy oczka rumiankiem  ;D

Dort, z uszami te psy wyglądają jak Wyżły :-\ czyli okropnie!


WYZLY SA PIEKNE !!!!!!!!-To po pierwsze ,   po drugie ; ja tez nie jestem piekny i mimo tego smutnego  Tongue  faktu nikt mi  ogona ,ani uszu nie przycina......




[Obrazek: 350532140wyzelweimarskioo5.jpg]
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
Nie mam nic do wyżłów Kasieńko to takie tylko prównanie Smile), a uszy jesli ma miec skopiwoane to tylko tak krótko przy samej głowie. Popatrz sobie Zofijo na zdjecia tych psów. Bo nie oddałam psa do pierwszego lepszego rzeznika, który obcial jej uszy i ogon tylko do Wet, ktory sie znam na tym i robil to nie raz i madoswiadczenie w tej kwesti.

Dla porównania ojciec Salsy -  Dolar Las Vegas

[Obrazek: Dolar%20Las%20Vegas.jpg]


Pies X który ma nie skopiowane uszy

[Obrazek: CaneCorsoPhoto1.jpg]

Nam podoba się Cane z obcetymi uszami i ogonem - Nasz swiadomy wybór. Kazdy ma inny gust a podobno o gustach sie nie dyskutuje.
" ...if I die riding a motorcycle, I died doing something I truly enjoy and that I live for. I died doing something I heve loved most of my life. I died doing something that made me more of a person, not less..."
[sup]Śliczny pies... Big Grin <3 [/sup]
...
Tajest! Się nie dyskutuje, aczkolwiek swoje opinie można wyrażać Tongue
Koło mnie mieszka CC z nieobciętymi uszkami -wygląda wg mnie pięknie, rysy twarzy mu dzęki temu łagodnieją Wink
Ale nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba, o Big Grin


A  W SKLEPIE  MI POWIDZIELI ;ZE TO BEDZIE  mala SWINKA MORSKA    :o :o :o :o :o :o



[Obrazek: mojzwierzakfh6.jpg]

jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 17
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości