•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 17
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze zwierzaki
#51
A to tenuś junior z ostatniej chwili.... ciut nieostre, bo fonem robione.... 8)

[Obrazek: wygiety.jpg]

8)
plum...
#52
Moje szalone labrosy Smile
ten z przodu to mój własny osobisty Master, drugi to prawie mój bo w zasadzie moich przyszłych niedoszłych Teściów Winner Smile
Najukochańsze są jak wskakuja z rana obydwa do łóżka... tak 2 razy po 40 kilo  ;D

[Obrazek: i33009_PICT0007.JPG]

A tu jeszcze dziecko moje się załapało z biszkoptamiSmile
[Obrazek: i33008_ania021.jpg]
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#53
Vecia  śliczne są te Twoje labradorki... z tego co wiem  to są chyba najłagodniejsze psy.. Miałam ..(a raczej moja ciotka miała choć ja się do niego przywiązałam jak do wlasnego).. mieszanca.. labrador z golden retrieverem..
Był troszkę zabawny..gdy na spacerzeczasem biegał  bez smyczy to potrafił wskoczyć do auta jak tylko widział że w którymś  otwierają  się drzwi Wink
#54
a to moj tygrys.. "Olek" Smile  - pierwsze zdjęcie pare miesiecy temu, pozostałe dwa aktualne



[Obrazek: 5e65644d7f1cb11f.jpg]

chyba widać już? over?
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.
#55
(04-10-2007, 12:39)_LoBuZ_z_N_nA_ link napisał(a): a to moj tygrys.. "Olek" Smile  - pierwsze zdjęcie pare miesiecy temu, pozostałe dwa aktualne

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/peln...cb11f.html
Ten tygrys jest chyba biały, bo nic nie widać  Sad
#56
(04-10-2007, 17:29)zofija link napisał(a): [quote author=_LoBuZ_z_N_nA_ link=topic=34.msg2414#msg2414 date=1191490764]
a to moj tygrys.. "Olek" Smile  - pierwsze zdjęcie pare miesiecy temu, pozostałe dwa aktualne

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/peln...cb11f.html
Ten tygrys jest chyba biały, bo nic nie widać  Sad
[/quote]

no blondyn ! ;D
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.
#57
obusssss
ten tygrys, to jakis taki noooo.......kieszonkowy Tongue
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#58
Za 3 kwadranse jadę po Lucka Freuda, i mam takiego nerwa, że szok!!!! Trzymajcie kciuki! Smile
#59
TrzymamyWink
#60
Kota w worku sie nie kupuje  od tego sa papierowe torby na prezenty   ;D    [Obrazek: i41816_IMGP0269.JPG]
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 17
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości