Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam sponsora prezencików dla dzieci
#1
Szukam sponsora, który zafundowałby szkolnym dzieciom specjalnej troski 25 paczuszek świątecznych. Nic wielkiego - w granicach 10-15 złotych paczka. Jakieś kredki/flamastry dla młodszych, dezodoranciki dla starszych. Oczywiście oficjalne pismo z pieczątkami w razie czego zostanie wystosowane Smile Jeśli znajdą się chętni, to dostarczę rozpiskę bardziej szczegółową.
#2
No to sponsorem bedzie Polchat  Wink
Rozmawialam  wlasnie z Kathi , Vecią, Niegi ,Theo oraz z DiviSmile

Jak pamietacie ,zostalo nam jeszcze troche pieniedzy z zeszlorocznych "Katarzynek".
Kwote tę - przejmie ZoHa .

Zdajemy sie na Zosiną intuicję ,oraz wiedzę ,co by dzieciaki najchetniej widziały w tych paczuszkach  Wink

Buziaki  :-*
#3
Wielkie dzięki Dziewczyny Smile
Jak już ustaliłyśmy z kk-ciąg dalszy nastąpi wieczorem Wink Prosiłabym jeszcze o dane składających się osób na pw, ponieważ dzieciaki maja w zwyczaju wysyłać każdemu ofiarodawcy jakiś własnoręcznie wykonany drobiazg Smile
Ale się cieszę! Big Grin
#4
Sładali sie wszyscy ,ktorzy brali czynny udzial w zeszlorocznych "Katarzynkach"- a to są same szczegolne osoby Wink
Nie ma wyszczegolniania Smile

Moze niech zrobią łańcuch na choinkę ,potem  przybraną zfotografują,a my wstawimy sobie tę ubraną choinkę w "życzeniach" na forum .Smile

?Smile Nie mam pomyslu.
#5
Chyba nawet wystarczyłoby ich zdjęcie przy choince, albo jak dostają prezenciki Smile Też nie mam pomysłu, ale może one coś wymyślą? Wink
#6
Chciałam bardzo podziękować. Jesteście wielcy. Udało się zebrać 1050 złotych!!!! Dzisiaj zostały poczynione zakupy, a jutro dzieciaki mają Wigilię w swojej świetlicy. Cudnie! Dziękuję Big Grin
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości