Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zloty/spotkania/imprezy pokoju EROTYCZNY
#31
Nie będzie mnie, miłej zabawy.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#32
Skandal! Jak moze Cie nie byc?! ;-)
#33
Bardzo prosto, nie przyjdę?Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#34
no prosze juz znak zapytania sie pojawił:-)
#35
Zwatpil-wiedzialem! ;-P
#36
I ja sie musze niestety wylamac z powodu opieki nad ojcem. Tak wiec mnie nie bedzie.
Ktos musi wczesniej pojechac i uiscic oplate za rezerwacje. Ja nie mam kiedy nawet. Undecided
#37
No to zdaje się, że po spotkaniu  ;D



Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#38
nienienie,

oto dzielna bardzo ADA podjechała wczoraj i załatwiła formalności. ;) więc sptk. aktualne.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#39
(12-12-2008, 14:52)f link napisał(a): nienienie,

oto dzielna bardzo ADA podjechała wczoraj i załatwiła formalności. Wink więc sptk. aktualne.

aaaa...to było tak od razu no Wink przeca jasnowidzów ni ma, a na czat nie każdy ostatnio zagląda ;P

i tak nie wiem, czy dotrę - nie chce mi się bo daleko  ;D


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#40
dobre pytanie.
w ogole ktos sie wybiera?
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości