•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje konkursów.
#21
Niesmialo wtrace, ze jestesmy na forum erotycznym, w dziale konkursow warrrrrrrrczaco-errrrrotycznych...

Ludziki z kasztankow jako afrodyzjak Zocha???????
#22
No np taki kasztanowy ludek ,tez mi sie erotycznie kojarzy  Big Grin
Balwany byly sexowne...wszystko jest sexowne,Julka jest sexowna,ZoHa ,Ja...

Big Grin Big Grin
#23
(08-10-2008, 15:10)Poscielowe_Zwierze link napisał(a): co do konkursow, to mam pomysl na kolejny temat.. Wink moze zorganizowac konkurs na kobiece nogi, potem oczy, i na koniec tez usta?? Wink chcialbym sobie popatrzec Smile na pewno nie ja jeden Smile
pzdr

Moze by tak, zanim rozpocznie sie seria kobiecych konkursow, Panowie dali przyklad Paniom i hmm znacznie zagescili swoje fotki na konkursie "usta-pupa"?:-) Bo jakos tak malizna pachnie a 15 tuz tuz!
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#24
kiecka.. problem w tym, ze my nie grzeszymy uroda, wiec trudno nas posadzac o piekna budowe ciala Smile tzn. moze i byscie cos znalazly u nas co wam by sie spodobalo, ale ten temat forum nalezalo by zamknac przed osobami niepelnoletnimi Tongue wiec moze trzymajmy sie tego, ze to wy jestescie piekne, i wszystko co pokazecie moze podlegac ocenom pod wzgledem piekna Smile a co do konkursu meskiego.. moze nikt wiecej nie czuje sie piekny?? Smile
"Jeśli prąd cię nie zabije, to na pewno nie wzmocni"
#25
Ale jedno czego chcę i Ty dobrze o tym wiesz
Chowasz tę cudowną rzecz, tę o której tylko śnie.

Chcę oglądać Twoje nogi (nogi,nogi,nogi).
Chcę byś założyła mini (mini,mini,mini)
Ślimak znów wystawił rogi (rogi)
a Ty pokaż swoje nogi!!!!!!!!!

Gratuluje pomysłowości zwierzaku!

  Również odpowiada mi pomysł sukienki.........może ulepimy jakieś zwierzaczki z plasteliny?..."Plastusie"

  Fotografia krajobrazu mogłaby tez być czymś fajnym.
  Uważam,ze jest tyle pięknych miejsc których jeszcze nie znamy i na pewno nie będzie nam dane ich  wszystkich odwiedzić.
  Jak to mówią"Cudze chwalicie,Swego nie znacie"

  Pozdrawiam.
#26

No to w takim razie jestem zdecydowanie (oprocz tego ze jestem z miasta  8) ) za Punktem G  Tongue
                                    Normalnie  ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
#27

(10-10-2008, 17:43)HETERO link napisał(a): No to w takim razie jestem zdecydowanie (oprocz tego ze jestem z miasta  8) ) za Punktem G  Tongue
                                     Normalnie  ;D

Jak mawiaja pszczoly punkt G mam w punkcie D:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#28
nie hetero.. dziewczynkom zdecydowanie nie bedziemy zagladac miedzy nozki.. mozemy jedynie popatrzec sie na same nozki... nic wiecej Smile choc to bylo by dosc kuszace Tongue
"Jeśli prąd cię nie zabije, to na pewno nie wzmocni"
#29


Szkoda, szkoda, wielka szkoda  >Sad
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
#30
a propos fotografii zdjęć to niejakie forum SM miało całkiem ciekawy konkurs na fotografie w "klimacie" na łonie natury.

fotografie w klimacie ero na łonie natury (tu również: po prostu krajobraz) też mogą być fajne, oczywiście z gustem.

  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości